Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość To jest moje światełko
Eh no to nieciekawie, Ci nasi mezczyzni.... ale nie smuć się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
chwilami zaczynam myśleć że tylko ja chce mieć drugie dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
to jest moje światełko a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, my też myślimy o kolejnym dziecku właśnie w 2015 roku, ale chcemy zaczać starania ok marca-kwietnia 2015/ córeczke mamy 17 miesięczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
kokoszka123 witamy cię. no to starania zaczęte? Ja ma m 8 miesięczna córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
źle do czytałam bo starania zaczniecie za rok! no to macie czas żeby się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Ja u lekarza jeszcze nie bylam ale w poniedziałek ide do rodzinnego po zwolnienie na 2 tyg. Mam nadzieje że mi wypisze bo dzisiaj mnie ktoś nastraszyl że może nie wypisać! Za dwa tyg ide do ginekologa jeśli wszystko będzie dobrze!z tymi mężczyznami to tak jest. Ja w poprzednim cyklu też chcialabym a ten był ciągle zmęczony! A wy tym cyklu wiedziałam że mam jajeczkowanie bo mialam śluz, założyłam pończochy i mini.no i go trochę nakrecilo ...... A tak mi się nie chciało!!! Także Starajaca2015 może masz jeszcze dni plodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
aniusia31 chyba zrobię jak ty i pończoszki założę to napewno skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Pamiętam moj Mąż wrócił z pracy i widziałam ze jest strasznie zmęczony ale pończochy i mini zrobił swoje, jeszcze jakieś szpileczki i napewno się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
Część dziewczynki . Mi w styczniu minelo 3 lata jak odstawilam tabletki i dziś ujrzalam II kreseczki.w sumie to trzy dni temu zrobilam test z Kauflandu i wyszla praktycznie niewidoczna druga kreska a zrobilam test dlatego ze weszlam na forum żeby poczytać co może u mnie powodować kilkudniowe cuchnace gazy --wiem ze to się może wydawać śmieszne ale wyskoczyla mi strona w której dziewczyna pytala inne dziewczyny na forum czy one tez we wczesnej ciąży mialy problemy z gazami, do tego skojarzylam sobie ze wczoraj i kilka dni temu polozylam się po polu dniu spać czego nigdy nie robię, nawet po nocce w pracy chodze spać późnym wieczorem, tak wiec wybralam się do apteki cos kolo 11:30 zrobilam pink test a tu ll kreseczki i to nie z pierwszego sikanka po polu dniu powtorzylam test z Kaufland i tez ll kreseczki druga slabsza ale widoczna.jestem mega szczęśliwa mam nadzieje ze nie okaże się później ze przyjdzie @ doda jeszcze ze ciężko byli mi wy licząc dni plodne bo cykle mam mocno róż regulowane ostatni cykl 67 dni a mialam się wybrać do ginekologa żeby zrobili cos z tymi cyklami bo ja chce dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu gratulacje to w twoim przypadku nie lada traf jak masz takie nieregularne cykle :) to jestesmy na tym samym klepie ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
To wyżej to ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Ja nadal bez okresu. Ale dwa miesiące temu też mi się strasznie spóźniał, już myślałam, ze jestem w ciąży zrobiłam chyba z 4-5 testów ale każdy negatywny to wybrałam się do lekarza i dał mi luteinę i za ok 6 dni dostałam okres. A jak w tym miesiącu też tak będzie ? Jak w poniedziałek nie dostane to znów będę musiała iść do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Cześć dziewczyny, pisze z rana, bo teraz pracowalam na popoludnia. Starajaca się 2015: ja wlasnie mam podobnie jak Ty - chwilami zastanawiam sie, czy moj maz chce dziecko ze wzgledu na mnie, czy on tez chce. Wczoraj troche z nim rozmawialam, i twierdzi, ze chce tylko boi sie, czy damy sobie rade itp. (on nie ma do konca "udanej" pracy). Ale chcialabym zeby bardziej mnie wspieral i mial tyle entuzjazmu co ja... :) Witam kokoszke i gratuluje kasiaczcestaraczce !! :) Daria24l musisz cierpliwie czekac kochana, ale nie stresuj sie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
To jest moje światełko to chociaż my się rozumiemy. Wiesz jak staraliśmy się o pierwsze dziecko to też mi się tak wydawało a rozmowa przyniosła takie same rezultaty. Córka okazała się bez problemowa i spokojna. No może teraz trochę marudzi bo wychodzą kolejne zęby. No ale wracając do tematu to ja się zajmuje mała a drugie bym chciała żeby pierwsza nie była samotna. Musimy być dzielne. Ja chce dzidziusia i mąż mówi że też chce. ale napewno jest wystraszony. kasiaczkastaraczka moje gratulację ...:) Daria24l popieram że musisz być cierpliwa choć przyznam ci sie że w pierwszej ciąży w jak nie nadeszła @ to zaraz w nocy zrobiłam test bo nie wytrzymałam i były dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Robiłam już dwa testy i każdy pokazuje jedna kreskę. Ale często chodzę siku, w pracy przez 8 godz gdzie wypijałam 0,5Litra napoju chodziłam ledwie dwa razy tak teraz jak mi się zachce to muszę iść od razu bo popuszczę, nic mnie tak nie boli żebym mogła stwierdzić czy mam przeziębiony pęcherz. Więc nie wiem, jestem nie cierpliwa ale się też nie stresuje. Jak coś to pójdę w poniedziałek do lekarza i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak my zaczęliśmy się starać 2cykle temu o dziecko to ja miałam wszystkie objawy ciąży sikalam co 10 minut :D wymiotowałam w głowie mi się kręciło i tak jakby mnie szyjka macicy ciągnęła :D zdziwiona byłam gdy dostałam okres od tego czasu się nie nakręcam będę to będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Ja się nie nakręcam tylko mówię, że często chodzę do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
mi to chyba juz na rozum siada.. wynajduje objawy ..mam nadzieje ..a tu tupa .. dzis dostalam okresu ..eh masakra .. staram sie nie stresowac nie mtslec ale sie nie da .. oby mi smutek jak najszybciej przeszedl i mogła wyluzowac bo przeciez zaczynam nowy cylk staran .. to juz 5 ..oby ostatni.. oby ziólka pomogły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Karolcia nie smuć się będzie dobrze, ja coś czuje się nie za zbytnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie bylo. Widze ze nasze grono sie powieksza :d mam nadzieje ze nie uciekniecie jak dolacze do Was pelna para. Nie moge sie juz doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mam nadzieje ze po 6 latach walki na przyszly rok uda mi sie podejsc do in vitro i doczekam sie upragnionego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Starająca Sie 2015 no wlasnie facet zawsze bedzie inaczej do tego podchodzil, oni sa po prostu z natury inni. Moj tez chce i postanowilam, ze nie bede panikowac, ze moze go zmuszam czy cos. Skoro powiedział ze chce to niech tak zostanie. Nie da sie ukryc, ze to my wiekszosc czasu bedziemy przy dziecku. Daria, a przed miesiaczka nie masz tak, ze latasz czesto do lazienki? Bo ja tam mam, bo macica sie tez rozpulchnia i naciska na pecherz. I sikam co moment. Skoro nie wiesz dokladnie czy owu sie nie przesunela i nie mierzysz tempki, to niestety musisz czekac kochana... Karolcia, czyli Tobie jednak tez sie nie udalo jeszcze Eh musimy sobie poczekac dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula82 zycze Ci tego zeby wszystko bylo ok. Nie moge zrozumiec matek ktore zabijaja swoje dzieci bo ich nie chca, a te ktore chca niestety maja problem z zajsciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Starająca się - właśnie przed okresem nie chodzę tak często do łazienki, ja naprawdę już sama nie wiem co mi jest, ogólnie to też źle się czuje. No tak z facetami tak jest, mój też mówi, ze kochamy się bez ale on się nie stara co będzie to będzie wydaje mi się, ze nie dorósł do tej decyzji, gdzie by podjął decyzje, ale wiem ze tak samo chce dziecko, bo jak zrobiła test i powiedziałam, że negatywny to był taki zdziwiony "oj szkoda"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastinkaa dzieki ja tego juz dawno nie moge pojac i zrozumiec dlaczego tak jest...ale juz nie zadaje sobie takich pytan bo na nie nie ma odpowiedzi tak naprawde dlaczego tak sie dzieje....dziewczyny nie poddawajacie sie trzeba wierzyc ja mimo tego co juz przeszlam wciaz wierze ze zostane wkoncu MAMA!!!!!! a tez nie jestem juz mlodką bo mam 32 lata....czlowiek myslalam ze wezmie slub itd, beda dzieci normalna rodzina,no niestety los chcial inaczej i musimy sie od tylu lat zmagac z nieplodnoscia i walczyc i jeszcze raz walczyc mimo ze juz naprawde brakuje bo tylu latach sil i cierpliwosci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po to jest tez medycyna, zeb pomagac w takich przypadkach. Kazda z nas chba marzy o tym zeb udalo sie za 1 razm ale chyba rzadko sie to zdarza.. stsram si ni nastawiac na zloty strzal ale troche ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero zaxzynany od czerwcowego cyklu :) nie chce ryzykowac w tym cyklu bo gdyby jakims cudem sie udalo to mozliwe objaw moga sie pojawic na wakacjach w egipcie. To nasz pierwszy wspolby zagraniczny wypad i nie chcialabym sie meczyc :) a jedziemy 20 czerwca wiec tam zaczniemy starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobec tego zycze cierpliwosci bo to jest bardzo potrzebne mi nie bylo latwo sie jej nauczyc w ciagu tych kilku lat walki:( nawet to malzenstwo walczylismy bo wisialo na wlosku...i chodzilismy na malzenska terpie do psychologa w sumie papiery byly juz prawie zlozone w sadzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×