Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość karolcia15031
Daria24l ja też testuje w piątek rano , bo jutro ostatni dzien biore luteine.. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Starajaca2015 to do roboty dzisiaj ja właśnie po tym sluzie wiem że mam jajeczkowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
A okres masz dostać 25.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Karolcia i Daria trzymam kciuki za piatek!dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
tak 25.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Starajaca się bierz męża i uciekaj do łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZANNA7777777
ja sie dołacze z usg wychodzi mi termin na 29grudnia ale moze dzidzia troche poczeka do nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniusia31 usunęłam zdjęcie, było niewyraźne, zrobię lepsze albo wstawię innego testu jeśli dalej będę miała wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Zuzanna gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
aniusia31 niestety mąż był zmęczony. Mam dziś lekkiego dołka bo dzidzia sama się nie zapłodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Starajaca2015 nic straconego może dzisiaj sie uda i mąż nie będzie zmęczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Testowałam - i wyszła jedna piękna kreska :( ani śladu po drugiej :( Czekam na okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Dziewczyny niektóre mówiły że późno miały owulacje i test wyszedł pozytywny dopiero po 5 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Zuzanna gratulacje, gościu (od testu) faktycznie coś jakby tam było widać na tym zdjęciu :) Powtórz dziś lub jutro, jeśli jest ciąża to beta szybko rośnie i test pokaże wyrazniejsze krechy! Daria, a wiesz kiedy mialas owulacje? Bo jezeli nie to tak jak pisze aniusia to faktycznie może być za wcześnie. A Wy staracie się od początku roku tak? A robili Ci już jakieś badania? Może poobserwuj się sama (jeżeli dostaniesz okres jednak), śluz, temperatura itp. może też tak jak ja masz za krótką fazę lutealną? A może potrzebny Ci monitoring cyklu? Ja tam nie ufam do końca lekarzom (zwłaszcza ginom), bo lubią zbywać, naciągać, im dłużej będziesz się starać tym więcej kasy u nich zostawisz, to jest biznes. Więc poobserwuj się sama, moze zauważysz coś...To nie zaszkodzi. A jak dojdziesz do wniosku, że wszystko gra (i tego Ci życzę), to przynajmniej będziesz spokojniejsza. Starająca Sie 2015 nie odpuszczaj dziś mężowi, żebyście nie przegapili momentu! I do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Wiecie, ja też mam doła. Gdzieć po cichu w duchu liczyłam, że jakimś cudem uda się za pierwszym razem... Mąż się jakoś specjalnie nie przejął, jakoś też mi smutno z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
kochane wy moje nie przejmujcie się .. ja na początku po urodzeniu mojej martwej córeczki jak najszybciej chciałam zajść ( z resztą do teraz tak jest) i za każdym razem jak dostawałam okres to był płacz cały tydzień.. fak faktem u mnie to troche gorzej bo też wspomnienia wracają , ale dziewczyny żeby zajśc nie można się denerwować , bo stres działa na naszą przysadkę mózgową w sposób taki że blokuje owulacje , bo myśli że to nie jest dobry czas na poczęcie. To jest tak nie sprawiedliwe ..inne kobiety zabijają swoje dzieci nie dbają o siebie .. a takie jak my nie umieją zajść ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Dzięki Karolcia! Ja mam też taki charakter, że od razu histeryzuje. Ale wierzę, że nam wszystkim w końcu się uda. Ja mam presje na sobie, bo mam umowę tylko do listopada w pracy i żebym dostała potem macierzyński, to musiałabym w dniu jak kończy mi się umowa być już w 3 ms ciązy (bo inaczej zostane bez niczego). Czyli mogę się starać tylko gdzieś tak do sierpnia. A potem do listopada przestój i czekanie na nową umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyczekiwanie na dziecko
Witam dziewczyny, staramy sie o dziecko od miesiaca ale ze wzgledu na moje nieregularne miesiaczki nie jest łatwo, poszłam do lekarza z tym i przepisal mi luteinę, niby ma wyregulować cykl, zobaczymy...mam chyba już jakieś schizy...nie bolą mnie piersi, ale wczoraj bylo mi trochę niedobrze i dzisiaj mam zgage ale nawet nie wiem czy to nie czasami przez placki ktore byly tłuste heh a poza tym jestem chora na antybiotyku wiec wogole mam obawy...co sie tam we mnie dzieje..czy to juz czy nie... chce zrobic test ale mysle ze to za wsześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej to jest moje światełko ja takie rozczarowanie mialam w zeszłym miesiacu! Myślałam że tak za pierwszym razem nam się uda. Ale głowa do góry zobaczysz miesiąc znów szybko minie! Już po @ zacznijcie się starać. I jakos zleci a pozniej najgorsze czekanie!głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
testowałam dziś bo nie wytrzymałąm do jutra.. i co ? nic .. jak zwykle.. czemu los mnie tak każe ? za co ? nie wiem .. najpierw Bóg zabrał mi dziecko a teraz od 4 cykli nie moge zajść .. płakałam ale będzie dobrze trzeba w to wierzyć ..teraz bede miala pełnby cykl z ziołami to możę sie uda.. oby bo więcej nie wytrzymama .. dziewczyny powiedzcie mi czy w każdy cykl macie ten śluz płodny ? bo ja teraz miałam dwa cykle bez tego śluzu i jeden potwierdzony niepłodny cykl przez gin ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara90
Hej misiaczki moje kochane okresu brak 14 dzień czy mogło byc tak ze sie coś przesunęło i ciążą jest wczesna ? Nie sądzę a mąż cały czas mówi ze może jestem aj . Sama nie wiem ? Jutro idę do lekarza bo dalej nie czuje sie najlepiej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
KArolcia przykro mi, ale nie mozemy sie zalamywac. Zobaczysz los usmiechnie sie do Ciebie. Nie placz, nie denerwuj sie, bo to zle wplywa na poczecie, na owulacje itd. Apropo sluzu plodnego: sam sluz nie jest gwarantem owulacji, bo ja np. mialam sluz dobry jak na owu, a potem mi ginka powiedziala, ze mam niepekniete pecherzyki i owu sie nie odbyla, mimo ze sluz byl. Chyba dopiero jak jest skok temperatury mozna mowic o owulacji, ze byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
MAra90, wiesz na dobra sprawe mogla przesunac Ci sie owulacja, a co za tym idzie test pokazalby ciaze pozniej. Ale radze Ci nie nakrecaj sie, nawet u lekarza dowiesz sie zapewne, ze jest 50:50, bo przed okresem endometrium jest "pokaźne", tak jak i w ciazy. Ja już tak pare razy slyszalam, cieszylam sie, ze jest iskra nadziei (jeszcze jak sie nie staralismy specjalnie), a @ zawsze przychodzila. JAk test pokazuje po kliku dniach spoznienia, ze nie, to raczej nie. No chyba, ze owu sie faktycznie sporo przesunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Starajaca sie 2015: I jak tam udalo sie zaciagnac meza do lozka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
U mnie okresu nadal brak. Ale myślicie, ze mogę być w ciąży ? To jest moje światełko - nie ja nie robiłam żadnych badań, ogólnie to dopiero po 12 miesiącach nie powodzeń robią jakieś badania i zaczynają działać lekarze. Anusia a Ty byłaś u lekarza już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara90
Nadzieji sobie nie robię bo wiem jak to jest ....tylko sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Daria test moglby jeszcze nie wyjsc, musisz czekac :) Ja szczerze mowiac z dystanstem podchodze do robienia badan dopiero po roku. Lekarzom tak wygodnie i tyle. Ja teraz juz zapisalam sie do gina na czerwiec, niech cos zaradzi na ta moja krotka faze lutealna, bo bez sensu moje starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest moje światełko nic z tego bo byliśmy na imieninach i tyle wypił. smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×