Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość gość
witam, ja planuję starać się w 2015 dopiero i urodzić w 2015 :) tak mi się udało za pierwszym razem i teraz jestem dobrej myśli :) a Wam życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Dziewczyny może napiszmy coś wiecej o sobie: z jakiego wojewodztwa jestescie, czy pracujecie, czy mieszkacie sami czy z rodzicami/tesciami. Tak zeby sie zapoznac :) Ja moze zaczne zeby nie bylo :P Jestem z łódzkiego, pracuje, mieszkam w dwupokojowym mieszkaniu (na kredyt) z mezem :) Wkrotce mina 4 lata naszego malzenstwa, a znamy sie od 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Ja z mężem jesteśmy 3 lata po ślubie a znamy się 8 lat.Mamy 3 pokojowe mieszkanie ( na kredyt ) i mieszkamy sami. wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara 90
dolnośląskie. Mamy Kawalerkę (kopiliśmy bez kredytu )czyli mieszkami sami od półtora roku ciasne ale własne :P 31m2 teściowa zaczęła mnie akceptować od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
mój mąż rodziców stracił młodo więc nie poznałam teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy przed rozpoczęciem starań należy zrobić cytologie i wymaz? Bo mój ginekolog tego nie zrobił a czytłam że to konieczne i już nie wiem sama. A co z innymi badaniami? Lekarz powiedział mi ( bez zadnych badań krwii etc) że ok chce mieć dziecko to po prostu mam się starac i tyle :o Normalne? czy iść do innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Starając się o pierwsze dziecko nie robiłam żadnych badań poprostu jak lekarz powiedział tak zrób. Zaczęłabym się martwić po roku nie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny nie wytrzymałam do jutra zrobiłam test i piękne 2 kreski :)! I stres bo zaczynam mieć głupie myśli. Czy czasem nie isc już na chorobowe że względu na szkodliwe warunki pracy? Żeby sytuacja się nie powtórzyła! Ja mam 31 lat tak jak mąż. Pochodzę z wielkopolski pracuje jako rehabilitantka w szpitalu i przedszkolu i mam syna :) co ma 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
aniusia31 moje gratulację. Witam koleżanke z Wielkopolski. Ja z pierwsza ciąża poszłam na zwolnienie tydzień po tym jak na teście się pojawiły dwie kreski. Też mam szkodliwe warunki i do tego zapachy szkodliwe w pracy więc nie myślałam za długo tylko poszłam do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
aniusia31 teraz nerwy ci nie pomogą, uspokój się i mykaj do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Dzięki starajaca2015 tylko z tym pójściem do lekarza to też nie tak hop. Ostatnio bylam w 5 tyg okazało się że puste jajo i musiałam co tydzień chodzić! I od 5 tyg tylko stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
to poczekaj...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! Tylko skąd wziasc wtedy chorobowe żeby w szkodliwych warunkach nie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
To wyżej to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
a chorobowe od lekarza rodzinnego może co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara 90
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
aniusia idz jak najszybciej sprawdz czy wszystko ok i niech Ci da l4 :) gratuluje i zapyaj o progesteron jakiś lepiej go brać :) ja mam 23 lata maż 26 po ślubie rok i 4 miesiące , mieszkamy na śląsku , jedno dziecko mam ale nie żyje niestety tak jak pisałam wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Dziekuje za gratulacje ale sa trochę za wczesne.Pogratulujecie mi jak będę po wizycie u gin i powie że jest zarodek z bijący serduszkiem. A co tam u Was jak starania? Ktos testował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Nie testowała,poczekam już do @ bo mam dostać jutro lub w czwartek więc się nie opłaca, jak już to w piątek zrobię. Również jestem z Wielkopolski, z narzeczonym jestem przeszło 9 lat, ja mam 24l a narzeczony 25l. Mieszkamy z moją mamą w 2-dwu. pokojowym mieszkaniu. I również pracuje i niestety w szkodliwych warunkach i w ogóle. aniusia31 - który to może być tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Ja mam dostać @ tak jak ty ale nie należę do cierpliwych i zrobiłam test już wczoraj!chcę isc odrazu na chorobowe, bo nie ma co siedzieć w tej pracy. Bynajmniej smsa dojazdy nie będę musiala płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Cześć Dziewczyny :) Aniusia również moje wielkie gratulacje !! Skoro są dwie wyraźne krechy to udało się i musisz myśleć pozytywnie, a nie tam, że historia się powtórzy! I zmykaj na L4 nie narażaj się! Dzięki, że napisałyście coś o sobie. Widzę, że przeważa wielkopolska :) Ja dzisiaj dostałam @ i wiecie jaka jestem zła... Moja faza lutealna trwała 8 dni :( i jak tu zajść w ciążę, jak potrzeba min. 12 dni żeby się zarodek zagnieździł. Moja gin zignorowała tą krótką fazę jak jej powiedziałam jak byłam ostatnio (twierdzi że niby skąd ja to wiem, mam się starać i koniec, a ja wiem bo tempkę mierzę) Ale ja pierdziele takie starania skoro wiem, że na nic! Teraz zamierzam iść do niej i albo mi każe brać luteinę albo będę zmuszona szukać innego gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
To jest moje światełko zmien gin skoro nic nie robi! I napewno w przyszłym cyklu sieuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Daria dostałas @? Co tu dzisiaj tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Dużo pracy ogródek, sprzątanie w mieszkaniu a do tego zabawa z córeczka. a jak mija czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomożecie w interpretacji testu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie widać jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej gosciu chętnie bym pomogła bo testów to ja już duzo zrobiłam!ale nie moge otworzyc strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Starajaca się2015 a ty ile jeszcze masz do @!ja caly czas mam już nadzieje że jednak jestem w ciazy i na wizycie u gin będzie wszystko dobrze.postanowiłam że od poniedziałku ide na chorobowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
przewidywany @ na 25.06. teraz mam rozciągający śluz to chyba owulacja. Ja raczej jestem nastawiona ze to kolejny miesiąc na marne:( ale ty czym prędzej idz na chorobowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×