Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość karolcia15031
kochane ja bylam u gin takiej serio fajnej i powiedziała że najgorsze co moze być to uprawianie seksu dla dziecka i takie nakecanie się . W moim przypadku stres i pragnienie dziecka sprawiło że wrócił mi pokarm po mojej zmarłej córeczce i nie mogę się go pozbyc , lakraka nie chciala na razie porzepisywać leku bo on powoduje depresje co w moim przypadku nie jest wskazane . Powiedziała żeby wyluzować totalnie , żeby olać temat i UWOLNIĆ UMYSŁ !!! posłuchałam jej teraz zajmuje się pracą i wszysktim innym , nie licze płodnych itd . Biorę tylko CASTANGUS i ZIOŁA OJCA SROKI lekarka powiedziała że bardzo fajnie działają i już dużo kobiet z nich skorzystały , wiekszośc do 3 , 4 cykli już była w ciązy . Kobietki pamiętajcie pełny luz , wiem ze to sie latwo mówi po przecież też to przeżywam a to co wyprawialam jeszcze 2 , 3 miesiące temu było okropne , dziennie siedzialam na forach poszukując specyfików żeby zjasc w ciąże , mój maz tez mial juz tego dosyc , tego sexku po kalendarz , tej gadki ciągle o jednym i tego płaczku jak pojawiał się okres. On bardzo pragnie dziecka , po przecież teraz nasza ninia by miala pol roczku a tu nic i do tego nie idzie zajść ale mowi że spokojnie że jest czas :) kochane są wakacje a w ciąży nie bardzo z opalaniem , pływaniem w jeziorach czy morzu bo trzeba umwarzać na infekcje które BARDZO ZAGRAŻAJĄ CIĄZY I ZDROWIU DZIECKA . kochane moim zdaniem ciąza to choroba bo jak ktoś przeżyje tragedie to dopiero potem zaczyna czytac i sie doszukiwać i wtedy człowiek sobie uświadamia jakie zagrożenia czękają na te maleństwa .. Ja w pierwszej ciąży bylam tego zdania ze ciaża to nie choroba i wszystko robiłam oprocz wiadomo picia palenia i niezdrowego jedzenia , nawet sie opalalam i potem bylo plamienie , ciaza zagrozona itd ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
To jest moje światełko zmęczona obowiązkami, nowym zajęciem i dom, ogródek i mala choć jest grzeczna ale potrzebuje dużo uwagi więc poprostu odpuszczam jak koleżanka karolcia napisała że oczyścić umysł i nie szukać dni płodnych tylko zająć się czymś innym. Moja córka ma 9 miesięcy więc mam co robić i będę poświęcać jej każda wolną chwile. A jeśli chodzi o @ to zawsze miałam co 28 dni i nawet z zegarkiem ale od kiedy myśle o ciąży to mam co 21-25 dni. To napewno przez nerwy związane z zajściem w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Wiesz staraniem się też mam dość i powiem wszystkim starającym że z pierwsza ciążą miałam tak samo czyli obliczanie dni płodnych, myślenie jestem w ciąży czy nie! Ale w końcu odpuściłam i zajęłam się czym innym to zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
hej wam ;) moją ciąże staram się opisywac na blogu: www.matkotymoja.com, zapraszam do lajkowania mnie na facebooku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Karolcia, Starajaca sie: fajnie, ze sie odezwalyscie wreszcie :) Sama juz nie wiem, czy najlepiej byloby odpuscic... Jednak cos jest u mnie nie tak i z jednej strony powinnam obserwowac, czy ta faza lutealna cos mi sie wydluza, z drugiej strony jade jutro w nocy na wakacje i zastanawiam sie czy brac termometr i sie tak nakrecac....Ale jak nie wezme to nie bede wiedziec, co z ta dlugoscia drugiej fazy :/ Wy Kochane juz bylyscie raz w ciazy i wiecie przynajmniej, ze jestescie plodne, a ja nie wiem.... I sama juz nie wiem czy wieksza role odgrywa tu psychika, czy jakis po prostu problem natury czysto zdrowotnej.... A jesli to drugie (a wnioski mojej ginki nie sa optymistyczne :( ), to niestety nie moge odpuscic i musze cos z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Ja wlasnie wrocilam od lekarza... ladnie się wszystko oczyscilo tagze nie muszę iść na zabieg do szpitala... niestety okazalo sie ze mam znacznie powiększony prawy jajnik i jest na nim cysta... lekarz powiedzial ze mam przyjść po miesiaczce żeby zobaczyć czy ta cysta znikla bo może to być jeszcze jakieś zaburzenie po ciąży... jeśli nie zniknie muszę brać tabletki antykoncepcyjne :-( a jeśli cysta nie zejdzie po tabletkach to tylko operacyjnie mogę go usunąć.... boże dziewczyny jak nie urok to sraczka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja dostałam okres więc czar prysł  pocieszające jest to, że po raz pierwszy w życiu mierząc przez ten cykl temperaturę i robiąc testy owulacyjne dowiedziałam się iż do owu tempka niskawa, owulacja niby jest w terminie – potwierdzona temperaturą, śluzem i testami owulacyjnymi, później faza lutealna z podwyższonymi temperaturami, która trwała 13 dni, gdzie w 12 i 13 dniu po owu tempka w dół i @. W 3 dni z 4 płodnych współżyliśmy i tak nic z tego… poza tym co 2, max 3 dni przez cały cykl. Te pomiary i myślenie czy wszystko będzie dobrze tylko wywoływały u mnie stres. Dzień w dzień siedzenie na forach itp. i zastanawianie się – a może już jestem..a może nie jestem… Stwierdziłam, że rzucam w kąt termometr i testy owulacyjne. Regularne współżycie powinno wystarczyć. Będzie co będzie.. Daję sobie 2 kolejne cykle, jeśli nie uda mi się zaciążyć wtedy pójdę do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co u Was? Paulina a kiedy bedzie miec ten okres? Nie martw sie. Zdecydowana wiekszosc cyst sama sie wchlonie (znaczy przy stosuwaniu odpowiednich lekow). Mi pomogl orgametril i torbiele zniknely. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tu Berenika :) Też planuje ślub na 2015 r - sierpien :) Magiczna data, bo ślub będzie w moje urodziny 29,08 :) Skoncze 26 lat i zostane mężatką :) Wiele przygotowań jeszcze przed nami, akurat my planujemy nieduże wesele na 70os (mniej wiecej), jeszcze nie mamy wybranej sali (szukamy w okolicach Poznania lub w samym Poznaniu), jakby ktoś z Was mógłby polecić coś, byłabym wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
co tam kochane .. u mnie kolejy cylkl poszeddddł .. znowu okres... chyba wezme clo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ja mam identyczna sytuacje jak ty bo moje dziecko tez ma 8 mies. ale my chcemy zaczac starac sie dopiero tak od listopada jak skonczy rok. mam nadzieje ze wszystko pojdzie po naszej mysli i beda dwa lata roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelka11
czesc dziewczyny, widze ze macie duza wiedze, bo czytam was od jakiegos czasu... Moze bedziecie mogly mi pomoc? Zawsze mialam cykle z PMSem, bol piersi i podbrzusza, nerwowosc. W tym cyklu lekko boli podbrzusze i nic wiecej. Okres mial byc wczoraj i nic... Moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc karolcia15031 :) Pamietasz mnie z innego forum? Tak sobie Was czytam dziewczyny i znalazlam kolezanke z zapomnianego watku :) Tez sie staram o dziecko, ale jakos szczescia brak... U mnie dzisiaj 30 dc, @ zawsze przychodzila w 28 dniu, wiec cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej Dziewczeta :) Co u Was slychac? Coraz wieksza cisza na naszym watku :) A ja Wam sie pochwale, ze nam sie udalo i jestem w ciazy :) Obecnie to 5 tydzien :) Pozdrawiam Was piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moje światełko - w ktorym dc robilas test? Mnie okres spoznia sie 3 dni , ale boje sie zatestowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Robilam w 29 dc jakies 11 dni po owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie które odpowiedzi mnie irytują, ponieważ każdy ma prawo planować swoją ciążę kiedy chce nawet jeśli ma już jedno kilku miesięczne dzieciątko!! Każdy decyduje jak sobie chcę a nie wtracanie się czy nie zawczesnie i tak dalej.. Kurde czy nie które kobiety muszą być takie hamskie? Jestem w ciąży więc trzymam kciuki za wszystkie panie które również chcą zajść w ciążę mam nadzieję że nie zdenerwuje żadnych z was po prostu denerwują mnie takie osoby które komuś chcą udowodnić że ktoś jest zbyt mało myslny ponieważ pragnie dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
To jest moje światełko moje gratulacje. cieszę się że ci się udało. Przez mój nowy biznes z mężem stwierdziliśmy że starania zaczniemy od przyszłego roku :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Dawno tutaj nie zaglądałam, to jest moje światełko gratulacje i trzymam kciuki. U mnie juz 18 tydzień sie zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Widzę że temat zginął i umarł a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×