Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość nieładny język
ja widzę przepaść pomiędzy dzisiejszymi 40- latkami a 30-latkami. Kiedyś jednak było nieco inaczej - nie twierdzę, że lepiej. Inaczej. Modliszko ja jestem typem indywidualisty - nie lubię z tłumem :) więc stawiam, że to efekt własnych doświadczeń oraz wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
najmilsze, najfajniejsze są takie zachowania wtedy kiedy nie ma właśnie święta, kiedy co się dzieje bez okazji takie chwile są bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
oj nie zgadzam się z tym, że same robimy sobie krzywdę...oczywiście wychowanie ma znaczenie ale nie jest jedynym czynnikiem warunkującym udany związek z takim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
nieładny to prawda, przepaść jest ogromna a w niej m.in. metroseksualni faceci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
zalotka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - już jestem, sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - wychowanie jest ważne ale oczywiście każdy jest inny i środowisko również wpływa na to kim jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
myślałam, że odpadałaś juz na dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
zalotka jakie masz zdanie na temat metroseksualnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahhahhaha jestem tolerancyjna :) ale faktycznie w związku osobiście zależy mi na 100 % facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
no o to właśnie chodzi facet to ma byc facet:) kolega, znajomy...tak jak ty jestem tolerancyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - ale wiesz, różnie w życiu bywa i kto wie co jeszcze przed nami :P podobno miłość jest ślepa hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
bywa ślepa ale nie az tak:D nie pociągają mnie tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
lubie zadbanych facetów ale metroseksualni przeginają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ja też jestem jednak zwolenniczką typowo męskiego wyglądu może dla tego interesują mnie Ci starsi ode mnie i to min. 4 lata, wiadomo, nie uogólniam pewnie i Ci młodsi potrafią być męscy ale ja jeszcze na takiego nie trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
hmm i tu mnie ponownie zastanawia jak to jest ze faceci chętnie wiążą sie z młodszymi partnerkami nawet dużo młodszymi a kobiety wola jednak starszych mężczyzn skąd taka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - już na biologii o tym uczą że kobiety szybciej dojrzewają emocjonalnie, nie ma tu większej filozofii, tylko nauka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
jaka naukowa dyskusja się zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to nie takie proste jak piszesz:D bo skoro kobiety szybciej dojrzewają dlaczego często wchodzą w związki, które czesto z góry są skazane na niepowodzenie ale nie twardo się upierają, że będzie ok..to nie jest dojrzałość a faceci oczywiście młode ciało ale na jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - my tak czasami mamy że musimy sobie i od tej naukowej strony pewne rzeczy wytłumaczyć, a czasami wystarczy tak na "chłopski rozum" - jak to baby, musimy sobie pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
nieładny może podzielisz się swoją opinia na poruszony temat..kobieta woli dojrzałego, mężczyzna dużo młodszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - dojrzałość to jedno a serce i tak swoje :D a tu już i nauka nie pomoże, a może to taka babska naiwność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
naukowa o tej porze, moga powstac nowe teorie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - aż strach się bać co z każdą kolejną godziną my mogłybyśmy tu tworzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
na pewno byłoby ciekawe i niepowtarzalne :) nieładny może nowych rzeczy by sie dowiedziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
on już swoje wie, prawda nieładny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
kobieta woli dojrzałego, mężczyzna dużo młodszą..... Chyba nie ma reguły - kobieta woli dojrzałego najczęściej po jakiś przejściach bo zraziła się do rówieśników i wydaje jej się, że starszy jest bardziej poukładany, odpowiedzialny i doświadczony. Dla niektórych dochodzi także aspekt materialny - że jest już ustawiony życiowo. Ale i kobiety czasem chcą młodszych - jednak najczęścoej do łózka aby przypomnieć sobie młodość. Czy faceci chcą dużo młodsze? Moim zdaniem nie - może i bardziej seksowne bo młodsze ciało - ale do stałego związku...o czym rozmawiać miałbym z taką 20-latką? O jej tipsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
nieładny z młodszym by przypomnieć sobie młodość myślę, że nie koniecznie dojrzały, mądry facet wie czego potrzebuje kobieta i tu wcale nie potrzeba jakiegoś młodzieńca..co do młodszych kobiety, niby facet niema o czym z nia rozmawiać a wielu zostawia dla takich swoje rodziny, bo się zakochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
nieładny ale zgadzam sie z toba nie ma reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
niekoniecznie od razu się zakochali w młodszej - raczej byli zafascynowani młodością a szczególnie odmiennością od tego co mieli od lat w domu. Wystarczył impuls i zwariowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×