Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość facet
to jest doświadczenie życiowe:) Człowiek chciałby czasem mieć kilka lat mniej ale nigdy mniej tego doświadczenia. Ciało 20-latka - głowa 40-latka :) A kto nie lubi czasem poszaleć - no chyba ten kto zapomniał co to jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Ja to pewnie jak bede miec 60 lat , to czyms jeszcze zaskocze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
gromadką dzieci i wnuków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Chyba, ze zycie zmieni mnie w podla, zgorzkniala , maurdna stara panne;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Oj uwierz mi, ze gromadka dzieci to byloby zaskoczenie.To smieszne bo dzieci lubie ale nie tak bardzo, by ciumkac do.kazdego wozka i mowic, ze " kazde dziecko jest cudne".... Jestem natomiast przekonana, ze bylabym super matka;)choc raczej nastawienie mam " spoki, przeciez nie kazda kobieta musi byc matka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Oj ....literowki robie.Oczy zmeczone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
więc staraj się nie zgorzknieć :) co do dzieci...nie każdemu one pisane. Choć to kobiety oczywiście mocniej przeżywają ich brak - natury się nie oszuka. Hormony w was buzują po 30 dość mocno - także wielka ochota na seks ...tylko trzeba jeszcze faceta, który o tym wie i ma to "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
czas spać - miło się gawędziło. słodkich snów życzę i udanej majówki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Ano...na oku jeden fajny, wirtualny....ale stara sue chlopak, stara.Moze na kawe zasluzy;)Jak.nie ten, to dalej nie szukam.haha....nie lubie sie czuc jak desperatka...wolalabym miec opinie starej panny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
wyjdź z wirtuala i wejdź w real - kawa nie zaszkodzi a może być fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Ja tez zapadam w sen;) Dziekuje za towarzystwo;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
dzień dobry majówkowo...niestety pogoda u mnie nie nastraja optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
niestety pogoda u mnie nie nastraja optymistycznie xxx To gdzie ty mieszkasz ? U mnie cały dzień słońce, byłem dzisiaj pierwszy raz na rowerze, nogi mnie tak teraz bolą, ledwo chodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
w końcu i u mnie się wypogodziło. A na rowerze w tym roku śmigam od 8 marca :) więc już dawno nic nie boli i kondycja nabyta ...przydaje się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Czesc majowkowo:) Ja wlasnie wrocilam z grilla.....idzie burza, wiec wlazlam pod koc i tyle ze mnie dzis;) A rowerek fajna sprawa i jak jutro nie bedzie padac tez sie wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem normalnym, fajnym, odpowiedzialnym mężczyzną lekko po 30, a nawet przystojnym :), ale też mam swoje wymagania... Mam na myśli tutaj bardziej cechy charakteru choć i uroda też w jakimś stopniu jest ważna. Problem taki, że dziewczyny po 20 nie mają za wiele w głowie, a natomiast te po 30 są często w małżeństwach/związkach. Więc jest trudno spotkać kogoś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami normalni, na poziomie a jednak samotni. Znak czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Po 30stce czlowiek wie juz czego nie chce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
A czasy takie, ze czlowiek czlowiekowi wilkiem i ograniczone zaufanie ;/...albo juz sama nie wiem.Dzis mam dolek, wiec moge inaczej postrzegac pewne sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
skąd ten dołek? ludzie w pogoni za wszystkim mocno sie zmienili - świat stał się bardziej wirtualny niż kiedyś - jak znajomi to na fejsie (a nie w knajpie) - jak seks...no właśnie - zamiast realny masz wirtualny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Wszystko takie falszywe jakies.... A kiedys tak bardzo lubilam ludzi;) To prawda z tym fb.....dorosli ludzie a czasem tam wylaza cyrki lepsze niz w przedszkolu(sama mam takie historie ale na szczescie z Nowym Rokiem zmadrzalam i pousuwalam polowe kont na,fb;)ze znajomych....wcale mi ich nie brakuje)...a niedlugo pewnie i fb wywale calego....Ja chce takiego prawdziwego swiata....;((( I zeby bylo romantycznie bo niedlugo zapomne jakie to uczucie " byc przytulana";(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
witam serdecznie jak mija wieczor ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Hej kobieta;) Cicho tu cos....ja leze i leze .....;) jakis kociol dzis w glowie i mi smutno.....cuuuudna majowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
hej nie doluj sie wlacz sobie jakis film, najlepiej komedie o ;) jak nie jestes spiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Tv nie ogladam wcale....a filmu nie posiadam...;) Chce mi sie plakac dzis i zaraz wywale wszystkie zle emocje;/....dawno tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
z tym fb to racja tez takie jedno falszywe babsko usunelam ze znajomych.. nie cierpie kretaczy, klamcow i zlodziei :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
ech hyba z tym dolem " to kazdy z nas jak widac musi sobie radzic... ja tez jakis czas temu mialam ale przeszlo wiec Tobie tez przejdzie :) glowa do gory nie mysl za duzo o p*****lach ,nie warto... ja postaram sie wiecej dola nie lapac, ciekawe jak mi to bedzie wychodzic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Kilka lez.....i od razu lepiej, choc czuje sie jakby moj mozg nie nadazal za myslami dzis;((( Moze jutro bedzie lepiej....;/Umowilam sie ze znajomymi ale chyba zostane w domu....nie lubie siebie takiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2505
Spoko z tymi stresami...i Tobie zaswieci sloneczko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Kuba....do mnie tylko jakies liche promyki poki co dochodza;( i to mnie wkurza , bo uwazam siebie za,fajna, uczciwa, porzadna osobe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×