Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość milostka
EmKat.... Morze zima jest bardzo urokliwe;) Planuj, planuj po sezonie. " alem sie nalazila";).... Ano nozki czasem wlaza....i hihi...miesnie o ktorych na codzien nie mamy pojecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Zebys wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
EmKat - więc wszystko przed Tobą. Owszem może nie ma słońca jesienią ale jest klimat, kto lubi może się wybrać też na grzyby itp - generalnie można też fajnie wypocząć nie latem *** milostka Jak to klasyczny turysta - często też spałem w Kościelisku - fajnie bo cicho tam i urokliwie. No i miałem z okna cudny widok na Giewont. W Zakopcu lubię tereny koło skoczni - sam widok z Wielkiej Krokwi tez cudny (choć pewne organy męskie nagle się mocno kurczą :) Klaycznie - piwko na Gubałówce, lubię spacerniaki (Kościeliska i Chochołowska) - a nawet sam klimat Krzeptówek. Ale na narty jeździłem z Zakopca do Białki i tam do term. Na Morskie raz w życiu zasuwałem po tym asfalcie - w deszczu - nie wiedziałem że to taki kawał nudną asfaltówką :) żałuję bo mgła była nad Morskim Okiem i nic nie było widać - więc pewno kiedyś jeszcze raz pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Po górach chodzić trzeba mieć kondycję. I inne spojrzenie na życie jak człowiek wyjdzie w góry. Odstresuje się i zapomni o problemach. Powietrze lepsze nie to co na Dolnym Śląsku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
W dolinie chocholowskiej jest jaskinia mrozna?Abo w koscielisku juz nie pamietam dokladnie.Podobalo mi sie tam.Lubie jaskinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
w Kościeliskiej - fajna Dolny Śląsk jest cudny - byłem tam wiele razy i zawsze mam coś do zobaczenia . Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
A byliscie w kopalni w Bochnii?To dopiero robi wrazenie.Lezy na poludnie od Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
jak tylko w Wieliczce - tanio cholera tam nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
W wieiczce nie byalam.Ale w Bochni nie pamietam cen.Balam sie zjechac w dol winda.Ze strachu bylam zielona.ale pozniej mi sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Ja wlasnie teraz mam zamiar nocowac w okolicy Skoczni bo wczesniej na Koscieliskiej( i stamtad spacerek do Koscieliska solidny...zeby " uciec" od Krupowek;).Swietna baze noclegowa znalazlam na Strazyskiej( stamtad wiele opcji szlakow;).Tym razem z zalem odpuszcze to miejsce,bo chce czegos nowego.Ale na przyszlosc polece Javorina domki.W moje gusta trafili, kuchnia super i jakos tak " jak w domu".Dla siebie i jako miejsce na romantyczny wyjazd ocena 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
A piwo na Gubalowce to moj staly punkt programu;)pierwszy po przyjezdzie zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Ja nie lubie piwa.Ale smakowaly mi placki po zbojnicku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Na Dolnym Slasku Wroclaw moze skrasc serce...i zamkow, palacykow mamy tu od koloru do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
I Krasnale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
będę spać obok Javorina domk :) U Ceprów - spałem tam kilka razy Co do Wrocka i okolic - cudne. Polecam zawitać samochodem do klasztoru w Lubiążku - opuszczony gigant i kila wyremontowanych sal jak z bajki. W zeszłym roku byłem po raz kolejny w Karpaczu - za długo by pisać - jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia na DŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Wrocław to tam gdzie Kiepski mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Nie zartuj! U Ceprow mam na liscie " do zaliczenia";) A akurat do Lubiąza mam rzut beretem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
U Ceprow - fajna miejscówka. Jest parking i dobre śniadania :) Spałem kilka razy - miła obsługa i atrakcyjne ceny. Na DŚ ostatnio zaliczałem zamek Czocha - został mi Grodziec i szlak wygasłych wulkanów. No i zawsze mijam Chojnik i jakoś go omijam. A jak jestem w Karpaczu to wypad na knedliki i piwko do Harachova pod skocznię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
miał być zamek Ch_o_jnik :) ale kafe wzięło to za wulgaryzm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
coś tu się niemal wątek turystyczny zrobił - wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Wlasnie mialam zamiar rowniez przeprosic,ze troche prywata polecielismy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
a co,mamy smecic,ze nie ma juz fajnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Trochę nudno, ale nie przeszkadzajcie sobie. "Gośc facet" sprawiłeś, że milostka aż promieniuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
oj dziewczyny są tacy faceci, tylko wy na nich nie trafiłyście :) Albo myślicie, że wszyscy fajni już zajęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
Taki_jeden - ciesz się gdy ktoś może się "promienić" :) Czułem, że najwyższy czas na zmianę tematu byście nie posnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Myślisz?To daje pewne ukojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
jak sie ciagle trafia na dooopkow , to jak mamy sie przekonac ze sa jeszcze fajni.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
;) oj przepraszam .... 964- lepiej byc promienna stara panna od starej panny zrzedy;) EmKat- przynajmniej bedziesz wiedziec gdzie warto sie zatrzymac przy okazji kolejnego wypadu w gory;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Ja nie trafiam na dupkow.Tylko na takich,którzy mnie nie interesują.Albo na takich ,których nie interesuje ja.To tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
kobieto gdybym ja znał odpowiedzi na wszystkie pytania zarabiałbym masę kasy jako terapeuta. Ci fajni często także są po przejściach i nieco zrażeni do kobiet. Boją się także ryzykować po raz kolejny. Więc są nieco szarzy i mogą wydawać się wam już nie tak atrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×