Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość kobieta po 30tce
no to wtedy rozwod murowany ja np z alkoholikiem bym nie siedziala , o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Jakby sie z gory wiedziało,ze związek będzie toksyczny to człowiek by sie w niego nie pakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Co do alkoholików,to można sie takim stać czasem po paru latach malzenstwa xxx Podobno dużą część takich przypadków jest spowodowana nieudanym pożyciem małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Albo kłopotami w pracy.Wymowka zawsze się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Wymowka zawsze się znajdzie. xxx To tylko przyczyna, nie usprawiedliwienie, podobnie jak zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Dla mnie usprawiedliwienie.Co do zdrad to sie niewypowiem,Akurat to mnie ominęło,.Przynajmniej tyle dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
kto ma ciagoty do alkoholu to predzej czy pozniej zrobi z siebie pijaka, tak samo jak ktos ma sklonnosci romantyczne tez zdradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
A bezpiecznie jest wchodzić w patologiczne związki ? *** Przecież miłość jest ślepa :P - gdy mija dopiero widać w czym się siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Ide spac.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Miłość może i powinna zaślepiać drobne wady, nikt nie jest idealny. Ale ludzie dorośli powinni widzieć i rozumieć w co się pakują. Są też wyjątki, np. alkoholizm ukryty, który ujawnia się dopiero po ślubie, gdy ludzie przestają się starać i często udawać jak pisze "kobieta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ide spac.dobranoc. xxx eee tak wcześnie, sobota jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
ja o swoim bylym moge powiedziec ze to nie byl moj chlopak to byl moj przydupas hahahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
znam kobiety, które także uciekają w alkohol - bo mąż nie spełnia ich wyobrażeń, nie interesuje się nimi itp. Ale dobra - nieco ciężki temat się zrobił z tym alkoholizmem - nie na tą godzinę. Ja także się pożegnam - dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
to oczywiste ze nikt nie jest bez wad , ale zdrady , pijanstwa, chamstwa, kretactwa , oszukanstwa, przemocy fizycznej i psychicznej nie zaakceptuje zadna szanujaca sie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
dobranoc, tez juz uciekam do lozka dziekuje za wspolnie spedzony wieczor, ten wirtualny.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
No poważnie się zrobiło. Trochę w tym moja zasługa. A mieliśmy pisać o randkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja jeszcze nie idę spać i może popiszę sobie sam ze sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
a o czym sam ze sobą bedziesz pisal ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
Wyszlo na to ze sama ze soba pisze :D:D Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Pisałem posta w innym dziale. Kafeteria mnie pochłonęła bez reszty. :) Nie wiem o czym. Najlepiej pomarudziłbym na swoje życie i się jednocześnie pocieszał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Wracam do was...kurcze..moi znajomi( malzenstwo( poklocili sie.Maz kolezanki przyznal mi racje. I slusznie.. Powod klotni p*****la, wiec im tlumacze,ze p*****la ...maz kolezanki przyznaje racje. Ona nie.Jej argument; bo Ty jestes sama( czyt.co ty wiesz o zwiazkach?)..,,szlag mnie trafia bo wiem duzo...ale ja nie mialam podane na tacy...itp.Ech...skwitowalam,ze sie nie szanuja...i nic...Nic..ze strony kobiet...A faceci przyklaskuja..Glupie te baby..;( Powaznie...przykro mi,ze mezczyzni.widza we mnie fajna babke a ja sama jestem;(nie wlaze w szczegoly,bo po co ...ale to smutne,ze mezczyznom sie podoba moj tok myslenia a ja wciaz sama;('"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
Witam Milostka przykro mi z powodu Twoich znajomych Nie zadreczaj sie tak, jest sporo takich kobiet jak Ty i panow , ktorzy tez tak mysla.. Chyba za bardzo o tym myslisz ze jestes sama, a chcialabys z kims byc.. Moze jak troche odpuscisz Twoj Ksiaze szybciej sie zjawi ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
cześć 🖐️ Nie ma sensu szukać przyczyn samotności i wiecznie się zadręczać - do niczego to nie prowadzi - trzeba być sobą i nie wolno zamykać się w sobie. Trzeba wychodzić do ludzi i szukać bratniej duszy - w końcu się ją znajdzie...jak wskazują przykłady z innych krajów - niekoniecznie kończy się to małżeństwem....to tylko papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
:) tez nie mam zamiaru wiecej uzalac sie nad soba tylko cieszyc sie swoim zyciem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Hejka:) Ale ja sie nie zadreczam tym, ze sama jestem...:) Jestem z tych " do ludzi";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
hej milostka co tam slychac jak mija dlugi weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Tylko wczoraj mnie tak podkurzylo to, ze ludzie singli traktuja chyba czasem jak wybrakowane jednostki;)))) Jak to mowi moja przyjaciolka" Ty to sobie takiego znajdziesz,ze sie modle zeby mnie bylo stac na bilety do Ciebie";)haha...optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
o tych singlach to chyba jednak prawda kiedys slyszalam nawet jak moj byly szef komentowal wlasnie singli, ze z nimi cos musi byc nie tak z takimi ludzmi skoro sa sami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuuuu
Lepiej być singlem z wyboru niż w parze z przymusu. Albo ze strachu... A uwierzcie mi, że takich strachowych par jest więcej niż połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Tylko wczoraj mnie tak podkurzylo to, ze ludzie singli traktuja chyba czasem jak wybrakowane jednostki xxx Tak, a patologiczne związki, których coraz więcej to lepiej się traktuje. Masz się czym przejmować. Tylko nie łap pierwszego lepszego, żeby ktoś coś nie powiedział. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×