Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość milostka
a Ty sie dyplomatycznie wymigujesz od odpowiedzi na moje pytanie:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
urodzony ze mnie dyplomata i mistrz uników :P taki już mój urok - czary mary, hokus pokus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Czary mary ...na takie uniki jestes za stary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
z pewnością starszy od ciebie moja droga :) ale czarujący ze mnie gość - może czasami mało skromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
To akurat sie ceni. Tez czasem nie bywam skromna....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
chociaz czesto gesto oblewa mnie rumieniec niesmialosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
ważne aby o tym wiedzieć i czasem nie być za bardzo poprawnym politycznie - bo zatraca się własną osobowość - bo co powiedzą inni? Tylko co mnie to obchodzi? Nikt za mnie mojego życia nie przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
eejjjjj dziewczyny,gdzie jestescie?:) nie wpadlam tu romansowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
nieśmiałość u kobiety jest urocza i podniecająca - według mnie. Ostre bardzo śmiałe kobiety często deprymują facetów - pewno aby coś zaiskrzyło - obie strony ba początku są nieco nieśmiałe. Dialog nam się zrobił na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
jak na razie dobrze ci idzie miłostko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
co powiedza inni.....hmm....jakby to delikatnie ujac. Nauczylam sie siebie i malo mnie interesuja opinie innych. Kiedys bardzo, ale to bardzo emocjonalnie reagowalam na wszelkie proby zmian czy tez sugestie ( "powinnas czasem utemperowac charakterek:)"). A ten charakterek to cala ja przeciez..Jak raz takie dlugotrwale rozmyslania , stresujace...odbily sie na moim zdrowiu...przestalam chcieć w sobie zmian. Nie jestem wyniosla, zarozumiala , antyspoleczna. Nawet jesli ktos mowi o mnie zołza- to tez pieszczotliwie...i czesto mowie , ze stac mnie na komfort bycia soba. O to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
ważne by byś sobą - nawet w związku. Można oczywiście pójść na pewne kompromisy - ale nie można nagle stać się innym człowiekiem - bo na kilometr pachnie to fałszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
dlatego nie wiem, czy czytales mnie na poczatku....Nie robie z siebie supermenki. Znam swoje wady i slaba sobie robie reklame tym, ze wspominam o nich na poczatku:D ale wole zeby np. nowo poznany facet mial swiadomosc z kim ma do czynienia:PPP Jestem lojalna i nie ma na 50,70,90% Albo 100% ,albo nic. Dzieki temu pozniej reklamacji nie uwzgledniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
czytałem pobieżnie - pojawiłem się później na tym temacie. Męska natura lubi czasem waszą kobiecą tajemniczość, niedopowiedzenia itp. Może czasem nas to irytuje - gdyś według nas jest to mało racjonalne i zbyt emocjonalne - ale to jest właśnie różnica płci. Natomiast stawianie kawy na ławę - niekoniecznie przynosi spodziewane efekty. Może się mylę. Nie znamy się - forum ma jednak wiele ograniczeń - pewnych spraw tu się nie poruszy - więc trzymamy się pewnej przyjętej konwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
tak,nie mam zamiaru tutaj sie uzewnetrzniac w 100% ale mam z tego frajde piszac z jak na moje wprawne oko :) dojrzalym emocjonalne mezczyzna. Ja rowniez nauczylam sie juz tych "roznic plci".... tego,ze mezczyzni sa nastawieni "zadaniowo" a nie emocjonalnie jak my, kobiety. Moze duzy wplyw na moje postrzeganie relacji damsko-meskich ma to,ze czesto rozmawiam wlasnie z mezczyznami i potrafie wyciagac wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Tajemniczosc, niedopowiedzenia musza byc obecne caly czas:) Inaczej..."krolik dogoniony...nie ma czego gonic:)". Madre kobiety wiedza, kiedy maja byc glupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
mądra kobieta to skarb - uroda z wiekiem przemija - mądrość pozostaje. Piękna może być strasznym pustakiem - mądra...z taką nigdy nie będzie nudno i banalnie. Podobnie w drugą stronę. Dzięki za miły komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
ale jak to bylo o ile dobrze pamietam w Samotnosci w sieci.... Mezczyzni sa tak prozni, ze nawet w internecie chca spotykac same piekne kobiety:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
to tylko o nie myślących realnie:) trzeba twardo stąpać po ziemi - a piękno jest w nas (ale pojechałem górnolotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
taaak:P Prawie jak z nickiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
ale to dziala w dwie strony....i to normalne ,ze i tak koniec koncow ktos musi Cie pociagac fizycznie, zeby moglo cos zaistniec. Wybacz,ale jesli nawet z kims mi sie milo pisze i mialabym sie umowic na kawe ....i przykladowo ten facet wygladal jakby dopiero zebral reszte szarych komorek na silowni do kupy, lub byl kopia J.Biebera itp.;)....to romansu by nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
i posneli wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
dzień dobry - wybacz ale wczoraj powalił mnie Morfeusz Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
Witam Widze ze tu jakies romanse powstaja :D Miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
cześć kobietko 🖐️ zaraz tam romanse :) miła rozmowa, uprzejmość - fakt na kafe to jednak rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Wam powiem że tu wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
Moze i mozliwe ;) Ludzie poznaja sie dzisiaj w rozny sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Dzien dobry;) No pieknie nam wrozycie..z drugiej strony taki romans, przy swiadkach hihi....ciekawe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
milostka - także jestem zwolennikiem romansów bez świadków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
No tak...ja juz sie czuje jakby to bylby maly ekshibicjonizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×