Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdecydowana_

Zdrowe odchudzanie, nie interesuje mnie

Polecane posty

Gość Zdecydowana_

Witam, jeśli ktoś to czyta miło, jeśli nie będę pisać sama dla siebie. Postanowiłam założyć temat na kafe, bo już kiedyś dzięki temu dużo schudłam (z 80kg na 62kg). Pomogło mi wparcie dziewczyn z którymi pisałam i duża motywacja którą wtedy miałam. Moja waga to około 74kg, czuje się źle. W połowie czerwca jadę na wakacje i chce wyglądać choć trochę lepiej. Mój cel to 10-15kg. Wiem dużo, ale w moim przypadku do osiągnięcia. Nie zamierzam odchudzać się zdrowo, bo zależy mi na czasie. Zaczynam od oczyszczenia kaszą jaglana. Kasza jaglana na śniadanie obiad i kolacje, efekty są spektakularne, tylko trzeba wytrzymać. Oczyszczanie 14 dni potem zobaczymy. Zaczynam od jutra. Dodatkowo ćwiczenia, rower i Chodakowska. Formę mam dobrą tylko muszę zapanować nad objadaniem się i zajadaniem problemów. Od jutra piszę tu regularnie. Jeśli ktoś chce dołączyć zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 dni sama kasza? Skąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni sama kasza a potem z dodatkami ,a nie sama kasza non stop.skad to wzielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana_
Sama kasza jaglana. Kiedyś chciałam sobie zrobić oczyszczanie organizmu, nie chodziło mi o odchudzanie. Info w internecie- oczyszczanie kaszą jaglaną. Wytrzymałam 16 dni czułam się BARDZO dobrze. Duzo lepiej niż na innych restrykcyjnych dietach które przerabiałam (np kopenhaska). Schudłam 9 kg, czułam się rewelacyjnie, cera super. Jedynym minusem jest to ze trudno wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to co robisz to jest zdrowe odchudzanie widac ze sie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana_
Opinie na ten temat czy to zdrowe są różne. Ja dobrze się czuła na tej diecie, teraz mam nadzieje ze bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka60
Z takiego restrykcyjnego planu może wyjść niezły kompuls. Lepiej powoli dążyć do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana_
Kompulsywne jedzenie to mój problem, nawet jeśli odchudzam się mniej restrykcyjnie. Od jutra zaczynam, wiem ze tym razem sie uda, chce tego. Mam 1,5 miesiąca, i za ten czas chce wygladac najlepiej jak to tylko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale to co robisz to jest zdrowe odchudzanie widac ze sie nie znasz" OC***AŁAŚ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaszasza
Zdecydowana I co ?czy sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×