Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość maminkakubinka
hej dziewczyny u mnie dzisiaj za oknem pięknie słoneczko świeci :) Gościóweczka co u Ciebie bo jutro nasz sądny dzień... i powiem Ci że jakoś czuję że u Ciebie będzie sukces, a u mnie... chyba wolę nie czuć, nie nakręcać się i nie szukać objawów - mam tylko lekko obrzmiałe piersi a czasami to zaraz po owu do @ miałam bardzo bolesne i wrażliwe . Nie chce mi się wierzyć że mogło by nam się udać bo w poprzednią ciążę zaszłam po ok 2.5 roku współżycia bez zabezpieczenia (bez patrzenia w kalendarz i z różnymi myślami raz że to już raz że oby nie teraz - budowa domu, czekałam na zmianę umowy w pracy). Widzę dziewczyny, że za 1 razem szybko zaciążałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Maminkakubinka- Ja dopiero zaszłam w 7 lub 8 cyklu starań ,jeszcze po drodzę się dowiedziałam od lekarza że jest mała szansa bo maż ma malo *****iwe plemniki, zaszłam w momencie kiedy zrezygnowałam ze starań do tej pory niewiem kiedy i jak to się stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj facetowi fertimen - u nas trafiony w 1cs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Dziękuje za rade odnosnie Fertimenu ,po południu będe w aptece to się zaopatrze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest na kafe fajny temat Czekające na pozytywny test ciążowy 2014. Ja właśnie tam dołączyłam, dziewczyny są tam już obcykane, mają wiedzę, jest tabela i się można dopisać więc zapraszamy serdecznie będziemy się wspierać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej dziewczyny co tu tak cichutko??? Goscióweczka co u Ciebie?? testowałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
vodpinky 123 i co kupiłaś ten preparat w aptece? sprawdzałam w necie cena całkiem spora... ciekawe czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Maminkakubinka- wiesz co nie dotarłam do apteki ,ale idę jutro bo mi się kwas foliowy skonczyl to jak będzie ten feromentil to kupie zobaczymy ,na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Przy pierwszej ciąży zaszłam przy 3 cyklu. Teraz jeszcze nie zaczęłam starań. Czekam na wizytę u gin. czy z tym polipem to ja mogę szaleć czy nie ;) Puki co całe emocje spożytkuję na codziennych ćwiczeniach z Ewą Chodakowską ;) Ciekawa jestem jak to jest zobaczyć dwie kreseczki na teście ciążowym bo przy pierwszej ciąży trzy testy nic nie wykazały ;) Wam dziewczyny życzę abyście czym prędzej zobaczyły te dwie kreseczki;) Nie słyszałam o takich wspomagaczach jak fertimen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
no to pozostaję z Wami jako staraczka. @ przyszła jak zwykle punktualnie:( - a to wredota jedna:( :). Już wczoraj czułam, że będzie bo piersi "wróciły do siebie". miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky123
Maminkakubinka- :( szkoda ze @ przyszła już myślałam że Ci się udało ,no ale głowa do góry nowe starania przed Nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
no witam dziewczyny. właśnie się skończyła @ i zaczynamy 2 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaM
hej dziewczyny:) ja narazie jeszcze:) nie starankuje ale biore juz folik i latem zaczniemy starania o siostrzyczkę dla mojego skarbka. Czy któraś z was tu planuje płeć? Ja przy pierwszej ciąży nie planowałam i mam synka. No i teraz do parki marze aby mieć dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
U mnie @ kończy się. Od dziś biorę przez 5 dni Clo, już umówiłam się na 17.05. do mojej gin na monitoring, zobaczę moje pęcherzyki. Dziś z rana kłuł mnie prawy jajnik ale to chyba nie owulacja? Dziewczyny w tym cyklu musi nam się udać, trzymam kciuki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej dziewczyny właśnie powinnam jechać do pracy ale mój synio po raz kolejny zachorował i postanowiłam, że tym razem idę na zwolnienie i nie będzie kolejnego rzucania go po babciach i ciociach!!! vodpinky 123 dzięki za pocieszanie, ale powiem Ci że o dziwo nie jest źle, rano byłam troszkę zła, nawet mężowi troszkę się oberwało, ale później ok Szczęśliwa84 podziwiam Cię ze potrafisz zmobilizować się do ćwiczeń ja zawsze lubiłam sport i aktywny wypoczynek, lubię poskakać, pograć w piłkę ale żeby tak codziennie ćwiczyć - jak to zrobić??? Mój mąż też miał ćwiczyć z Ewą i ćwiczył, ćwiczył... 2 dni ;) ;) ;) a z tymi testami to ja miałam jeszcze gorzej bo miałam 2 mocne krechy, beta była wysoka a ciąży nie było, było za to podejrzenie ciąży pozamacicznej, a rok później gdy już byłam w ciąży to test pokazał drugą kreskę dopiero po czasie podanym w ulotce. czarnulka2013 trzymam kciuki to celujemy z terminem już na luty, a może i lepiej zawsze pewniej że dziecko urodzi się w nowym roku, a nie w ostatnich dniach grudnia elizkaM ja nie będę celowała na płeć, kiedyś bardzo chciałam mieć córeczkę, gdy już byłam w ciąży marzyłam o synku no i mam. A teraz pragnę tylko (a może aż) mieć drugie zdrowe dziecko goralka1 widzę, że ty jesteś dobrze przygotowana ja nawet nie wiem co to jest clo ??? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Maminkakubinka- dobrze zrobiłaś że zostalaś w domu ,ja też zawsze próbowałam zorganizować opiekę nad dzieckiem tak żeby krzywo na mnie w pracy nie patrzyli ,ale ostatnio doszłam do wniosku że w końcu to moje dziecko nie babci i poszłam na opiekę i nie mam wyrzutów sumienia. Co do planowania płci to nawet niewiem jak się za to zabrać ,mam już syna ,owszem chciałabym córkę ale nie ma to większego znaczenia ważne by było dziecko zdrowe :) Ja mam ostanie dni okresu :( i też czekam na starania ,dziś sniło mi sie że jestem w ciąży i ten sen był tak realny jak nigdy :) pewnie za dużo o tym myślę i dlatego mi się już to sni po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
vodpinky 123 - życzę Ci abyś miała prorocze sny:) kurcze dziewczyny kiedyś myślałam, że jak ma się już jedno dziecko to do starań o kolejne podchodzi się na luzie. A tu cały czas o tym myślę, patrzę w kalendarz i wyliczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
maminkakubinka - racja luty to dobry czas na poród :) no to zaczynamy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
jeśli chodzi o płeć to jak zaszłam w pierwszą ciąże to marzyła mi się dziewczynka i ją mam. A teraz chciałabym synka ale nie ma nacisku. Najważniejsze żeby urodziło się zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Witajcie dziewczynki ja od jutra będę zaczynała działać , o ile starczy mi sił !Jestem tak padnięta po pracy ze jak wracam ok 23 to jedyne o czym marze to sen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
Cześć staram sie z mężem o drugie dziecko niestety bez rezultatów, jestem młoda i nie wiem dlaczego nie mogę zajść dodam że pierwsza ciąża była wpadka i szybko ,,załapałam'' a teraz nic... Nie długo mam mieć @ myślałam jednak że zaszłam w ciąże ale mam objawy takie jak zawsze na zbliżająca się @ Więc znów się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
vodpinky 123 - my od wczoraj zaczęliśmy 2 cykl starań z mężem o drugiego dzidziusia no i zobaczymy jak to będzie. Staram się nie nakręcać ale to silniejsze jest :) CzarnaOwieczka witaj w naszym gronie. Przeważnie tak jest że jak się chce to nie zawsze od razu się zajdzie:( ale trzymam kciuki i napewno się nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1985
Hej dziewczyny... Jestem tu nowa ale chcialabym poznac wasze zdania... Mam 29 lat mam juz jednego synka ktory ma prawie 16 miesiecy oboje z partnerem staramy sie o kompana badz kompanke do zabaw..w styczniu wyciagnelam implant antykoncepcyjny i zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu ale niestety poronilam w 3/4 tygodniu robaczek sie nie zagniezdzil...w zeszlym miesiacu dostalam zielone swiatlo od lekaza i zaczelismy sie starac od nowa moze nawet az za bardzotzn nalozylam na to taka presje ze raz to nawet sex nie wyszedl tak jak powinien haha... No wiec wedlug kalendarzyka i testow owulacyjnych wszystko zrobilismy jak nalezy i teraz tylko czekac... To jest najgorsze... Mam w glowie kociol jednego dnia jestem wrecz pewna ze zaszlam mam objawy itp a drugiego wydaje mi sie ze nie ze to tylko przemawia przeze mnie wielka chec posiadania maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1985
Moze dodam jeszcze jakie mam objawy mianowicie mam wzdety brzuch i pobolewa mnie podbrzusze, piersi mnienie bola ale sa jakies dziwne i czasem zakluwaja po za tym od czasu do czasu poleci z nich mala klopelka szczegolnie przy nacisku, wczoraj mialam biegunke z niewiadomych powodow, w czasie ktory przypadal na implantacje mialam bole glowy i temperature, i zaczely mi krwawic dziasla ( tali objaw mialam tez przy 1 ciazy) mam wrazenie ze krocze mi nieco pociemnialo i ogromne zmeczenie i bol w krzyzu a nazajutrz moglabym gory przenosic a potem znowu spadek formy i tak na zmiane... Duzo tego hehe ale nie chce sie nakrecac... @ ma pojawic sie jutro... Oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
To tak jak ja ostatnio myślałam że jestem w ciąży i mocno w to wierzyłam, a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
u mnie @ ma być w sobotę, piersi mam wrażenie że mi eksplodują tak bolą:/ ciągle jem jestem zmęczona i osłabiona, ale mam takie dziwne uczucie w brzuchu, wydaje mi się że to jednak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie tak sie starac na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1985
Probuje sobie przypomniec jakie objawy mialam przy pierwszej ciazy ale nie potrafie... Moze dlatego ze byla to tzw wpadka i nie obserwowalam siebie tak dokladnie... Pamietam tylko bol piersi ale to ok 6 tygodnia bo wtedy zrobilam test... Myslalam ze to na okres wtedy a tu byla niespodzianka... Zobaczymy jak tym razem... Czy @ czy moze maluszek zrobi mi niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
ja też nie przypominam sobie jak to było w pierwszej ciąży u mnie bo to był dla mnie Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1985
Nie wytrzymalam i zrobilam test wynik negatywny... Ale jestem w 27 dc piersza ciaze wykrylo mi dopiero w 42 dc a druga w 36 (tuz po poronieniu)takze jesli nie dostane @ to za tydzien powtorze test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×