Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość czarnulka2013
Hallo jest tam ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
hej czarnulka2013, właśnie nie dawno zjadłam dopiero obiadek;)) Jutro czeka mnie wizyta u mojej gin. Nie załamuj się tylko bierz męża w obroty i działaj;)) Pisałam że u mnie sucho, ale zauważyłam śluz wieczorkiem, taki przezroczysty i ciągnący na ok nawet 3 cm ( już myślałam że coś nie tak);)) Dziś u mnie niestety dzień przerwy, męża nie mam - służba nie drużba:(( Myślę, że uda się w tym cyklu, choć..... nie nakręcam się. Dziewczyny co u Was, mało coś piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
a u mnie działo się wczoraj w nocy oj działo... :) ale to dopiero ćwiczenia ;) - bo dziś 10 dc owulka będzie ok 14 dc więc jeszcze za nie ma szans aby coś z tego było... ale będziemy działać dalej. a gdzie podziała się vodpinky?? goralka1 - masz rację jakoś nie możemy rozkręcić się z pisaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
musiałam na chwilę przerwać pisanie bo dzwoniła do mnie koleżanka (brzuchatka). mój synio o dziwo zasnął, zwykle zasypia bardzo późno,mam nadzieję ze będzie spał do rana, a my spędzimy sobie miło wieczór. piwka już otwarte;) goralka1 - no to już "zrobiliście swoje" o teraz trzymamy kciuki. ciekawa jestem co Ci powie gin czarnulka2013 - a działaliście tak ok 2 dni wcześniej?? może są jakieś szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
maminkakubinka działaliśmy tylko w 13 dc więc ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka kciuki owszem przydadzą się, za was również trzymam i to bardzo;))) życzę miłego i intensywnego w baraszkowaniu wieczorku ;))) Uciekam , okropnie jestem zmęczona po całym tyg. pracy. Odezwę się jutro , napisze Wam jak po wizycie (mam na 10:45). Papatki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
a jednak synio przebudził się a mężunio zamiast go przytulić to rozbudził go bo dzisiaj widzieli się tylko rano w drodze do przedszkola, ale nie ma tego złego z miłego wieczoru we dwoje mamy milutki wieczór we 3:) dobrej nocki buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
aa goralka 1 napisz jak najszybciej pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Hej dziewczyny. Dopiero niedawno wróciłam. Moja gin zrobiła mi usg i pokazało że owulke miałam wczoraj, pokazała mi pekniety pęcherzyk. Może w tym cyklu uda się, wczoraj mezulka nie było - praca, ale jeszcze nic straconego dziś kazała nam działać i nie czekać do wieczora. Wspolzylam też w 14 dc dziś 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Hej dziewczyny komputer mam w naprawie więc mam minimalny dostęp do internetu, ale teraz przeczytałam i cieszę się że dzialacie.Ja jestem przed @ wątpię czy coś wyszło w tym cyklu bo starania były kiepskie praca , mnie wykończyła , i dosłownie padałam wieczorem.Objawów żadnych u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Dziewczyny muszę wam powiedzieć że to nie jest tak do końca powiedziane że owulacja musi wystąpić w połowie cyklu. Ja jestem tego przykładem na to jak może się przesunąć owulacja. A mianowicie trzy dni przed @ byłam na kontroli u ginekologa wtedy dowiedziałam się że mam owulacje. Nie chciał mi uwierzyć że za trzy dni dostane @. Dostałam ale za miesiąc już nie miałam @ więc wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
ja dzisiaj cały dzień spędziłam u teściów na wsi no i cały dzień myślałam o Tobie goralka1:) i cieszę się że masz dla nas tak dobre wiadomości no i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
vodpinky - działaj, działaj;)) tak jak pisze czarnulka2013 owulacja czasami potrafi się przesunąć - także u Ciebie nic niej jest powiedziane, że ten cykl poszedł na marne;)) maminkakubinka fajnie, że pojechałaś sobie na wieś, napewno odpoczełaś;)) - z tego co czytam to u Ciebie zbliżają się gorące dni, czekam na pozytywne rezultaty - trzymam kciukasy;))) Mi gin powiedziała, że są duże szanse na ciążę. W związku z tym ze owulke miałam 15 dc i w ten dzień nie było zbliżenia ale za to było 14dc i 16 dc to myślę że może się uda - podobno plemniki żyją 72 godz. nooooo... ale zobaczymy. Czytałam na jakimś forum, że zdrowa kobieta ma 50% szans zajścia w ciążę w danym cyklu. U mnie wreszcie słoneczko świeci, aż chce się żyć;)))) Uciekam rosołek nastawić;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
u nas rosołek już gotowy:) goralka 1 masz szczęście - idealnie trafiłaś w te dni. ja to już niczego u siebie nie wiem. dobrze ze jutro idę do gin to powie mi co się tam w środku dzieje, bo spodziewam się owu we wtorek ale śluzu nie mam wcale, dosłownie zeroooo no i testów też nie kupiłam... vodpinky - oj wcale bym się nie zdziwiła, gdyby okazało się ze własnie przez to zmęczenie, pracę itp coś Ci się poprzestawiało i trafiliście Oj widzę dziewczyny, że jakoś nas mało na placu boju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka - nie zamartwiaj się brakiem śluzu, u mnie było to samo w tym cyklu(wcześniej pisałam) i jak się okazało owulka była;)) Może na zewnątrz nie ma go tyle ale wewnątrz jest wystarczająco aby plemniki przeżyły i doszło do zapłodnienia. Daj znać jak po wizycie u Twojej gin. Ja od jutra zaczynam brać Duphaston przez 10 dni. vodpinky - który u ciebie dzień cyklu? piszesz, że przed @ jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Cześć Moje Kochane , w końcu mam komputer :D ,a nawet więcej mam urlop więc będę odpoczywać na maxa i oczywiście więcej pisać z Wami - Co do owulacji to w tamtym cyklu miałam ją w 25 dc potwierdzoną testami byłam w szoku ,także to prawda że może się wszystko poprzestawiać w naszym organizmie. Mam dziś okropny ból głowy ,cierpię na migreny ,ale wzięłam już tabletkę i czekam na efekty. Co do moich starań były tak marne że aż wstyd :/ Mam dziś 20 d.c - ostatnio @ przyszła w 33dc pewnie przez odstawienie tabletek był taki długi cykl ,bo przedtem były co 25,26 dni- No chyba że wydarzyłby się cud i w ten jeden jedyny dzień bym zaciążyła ,ale nie łudzę się nawet na to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej no i już po wizycie u gin. pęcherzyk z prawego jajnika ma 16mm kurcze to ja spodziewałam się owu dzisiaj najdalej jutro a tu niespodzianka trzeba jeszcze poczekać (dam mężusiowi dzisiaj wolne, niech regeneruje żołnierzyki;) no i podobno śluzik jest w środku:) ginka powiedziała, że mogę sobie kupić testy owu to będę dokładniej wiedziała, przepisała mi luteinę - mam brać od soboty2 razy dziennie, no i umówiłyśmy się na poniedziałek za tydzień zobaczymy czy pęcherzyk ładnie pękł itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
przepraszam, że tak piszę z przerwami, ale gdy muszę odejść od kompa to wolę przesłać abym nie musiała później drugi raz pisać vodpinky kobitko a Ty jesteś pewna że owu już była, bo jak widać po mnie to nawet przy cyklach 28 nie ma nic pewnego!! goralka 1 mam nadzieję ze jest tak jak mówisz i śluziku za mało nie będzie, to teraz Ty już po "działaniach" czekaj na brak @ i trzymaj za mnie kciukasy abym też dobrze trafiła w termin:) papatki kwiatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
to znowu ja kurcze dziewczyny ale nakręciłam się, po tej wizycie u gin zaczynam wierzyć i mam nadzieję że ze wspomagaczem (luteina) może się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Kochana super. Czytałam, że pęcherzyka rośnie 1-2 mm na dzień, także dzialaj. Luteina ma pomóc w zagniezdzeniu zarodka, Ja od dziś właśnie biorę. Trzymam kciuki za Nas. U mnie zauważyłam już jasny sluzik także dni plodne skończyły się. Kochana to środa-piątek mogą być u Ciebie najgoretsze dni:-) bierz męża w obroty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Maminkakubinka - wiem że wtedy była owulacja bo testy to potwierdziły ,ale tak jak mówie w tym cyklu w ogole sie nie nastawiam i jest mi z tym dobrze bo w tamtym ześwirowałam ,miałam wszytskie możliwe objawy :( Maminka to działaj kochana działaj :) Luteina podobno bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
testy owu kupione 1 zrobię wieczorkiem zobaczymy co pokaże ale myślę ze druga kreseczka będzie dopiero jutro... u mnie był dzisiaj słoneczny i bardzo ciepły dzionek tzn podobno taki był gdy byłam w pracy, bo gdy wracałam to zaczęła się burza no i już nie było tak pięknie:( vodpinky - a jak pogoda u Ciebie?? urlopowa? wypoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Hej Dziewczyny;)) U mnie dziś 20 dc, biorę Duphaston, nic nie odczuwam, może i lepiej bo zaraz bym się nakręcała i szukała objawów. Wreszcie cieplutko nawet zaczęłam rowerkiem do pracy jeździć - troszkę kondycji nałapie na urlop;)) maminkakubinka - jak testy wychodzą? vodpinky głowa do góry, przed nami jest kolejny cykl;)), z tego co piszesz to dziś wypada Ci 22 dc jeszcze troszkę i zobaczymy, oby nie przyszła;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Hej dziewczynki -właśnie dziś wyjeżdżam na parę dni :) Staram się wykorzystać ten czas jak najwięcej na odpoczynek :) Pogoda u mnie piękna,w końcu słoneczko :) Masz racje Góralka kolejny cykl przed nami może wtedy się uda :),muszę sie zmobilizować i kupić mężowi te tabletki na poprawę nasienia ,zawsze o tym zapominam:) MaminkaKubinka - ja czasem lubię burzę :) oczywiście jak jestem w domu i najlepiej w nocy super jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
vodpinky - życze udanego odpoczynku;))) maminkakubinka - co u Ciebie, jak owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
vodpinky - miłego wypoczynku!!! no własnie nie wiem jak u mnie z tą owu:( zrobiłam we wtorek teścik i wyszły dwie mocne krechy czyli zapowiedz zbliżającej się owu no i już się zmartwiłam bo pozytywu spodziewałam się dopiero w środę... w poniedziałek pęcherzyk miał 16mm no i nie wiem czy "odpowiednio urósł":( i tak jak po wizycie byłam cała w skowronkach tak we wtorek bardzo mocno spadłam na ziemię i szukam problemów i powodów na nie No nic nie ma co się zamartwiać!! w sobotę zaczynam przygodę z luteiną a w poniedziałek gin i wtedy się okaże czy mamy szansę w tym cyklu A jak tam Kobitki u Was ile jeszcze dni czekacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
maminkakubinka hej no ja czekam do 27.05 zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka - działaj, jeszcze okaże się jak pójdziesz w pon. do gin i po pęcherzu nie będzie śladu - motywuję Cię;)))) czarnulka2013 - to już nie długo, oby się udało. Każdej z Nas tego życzę;))) U mnie nic się nie dzieje, nadal biorę Duphaston, piersi mnie nie bolą. Do @ jeszcze ok 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
goralka1 ale coś czuje że dostane @ no ale zobaczymy. Ja też życzę wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej dziewczyny przed chwilą tak Wam dużo napisałam i chciałam zamknąć inne okno no i oczywiście zamknęłam kafe:( czarnulka2013 fajnie że jesteś:) tylko coś jakoś mało piszesz:( jutro napiszę więcej bo nie chce mi się 2 raz tego samego pisać papapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×