Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość vodpinky
Cześć dziewczynki ,ja tylko melduję że ta wredna @ przyszła ,niby się nie nastawiałam ,ale gdzieś tam miałam malutką nadzieję :/ Jak wrócę za parę dni z urlopu kupuje mężowi te tabletki na poprawe nasienia bo jeszcze ich nie kupiłam i bierzemy się za starania. Szkoda że @ popsuła mi urlop buu :( Trzymam kciuki za Was żeby nie przyszła -Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
maminkakubinka mało pisze bo zaczynam własny biznes i jeszcze mała ząbkuje a i ogródek więc wybaczcie. Po staram się poprawić :) vodpinky kurde no szkoda ale po zakończeniu @ działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
vodpinky 123 nie przejmuj się przed Tobą kolejny cykl, w którym musi się udać;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
ja jutro wybieram się do gin, ale czuję że w tym cyklu dołączę do vodpinky. Po tym jak byłam w pon u gin i we wtorek test owu wyszedł pozytywnie postanowiłam że będziemy starać się o dzidziusia we wtorek, w środę przerwa no i w czwartek kolejne staranka, ale niestety moje plany musiały się zmienić bo mężuś musiał nagle wyjechać no i pozostał nam tylko tamten wtorek:( więc potrzeba nam duuuużo szczęścia miłego niedzielnego popołudnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka - daj znać jak po wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
cześć,mam 27 lat, sześcio letnią córeczkę Wiktorie, 16.05.14 miałam jeszcze wziąść ostatnią paczkę tabletek,ale stwierdziliśmy że jesteśmy gotowi na drugiego dzidziusia:) ja nic nie wyliczam, idziemy na spontana ,ale nie urywam ,że chciała bym już być w ciąży.........,będąc w ciąży z córeczką bardzo dużo czasu spędziłam na forum w kafeterii ,teraz myślę że i przy oczekiwaniu na dwie kreski ,przyda mi się takie wsparcie:)pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Hej Mamo Viki miło że dołączyłaś do nas :),ja obiecuje więcej pisać za 2 dni po powrocie :) Dziewczyny dopóki @ nie przyszła trzeba mieć nadzieję i czasem właśnie wtedy kiedy wydaje nam sie to niemozliwe ,ciąża potrafi zaskoczyć :) Ja tak właśnie miałam 6 miesięcy ,wyliczłam dni ,testowałam i w ogole cuda na kiju ,w 7 odpusciłam stwierdziłam że będe leczyć kręgosłup i okazało się że zaszłam i szczerze mówiąc niewiem jak to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
mamawiki87 - witaj w naszym gronie;)), razem będzie nam raźniej oczekiwać na dwie kreseczki;))). U mnie dziś 26 dc, w niedzielę termin @ - oby nie przyszła;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
W kwietniu zakonczyłam 5 letnia niespełna przygode z tabsami moja córcia niebawem skonczy własnie 5 lat :) i doszliśmy do wniosku ze czas pomyslec o rodzeństwie :) Pierwsza ciąża po 3 cyklach starań teraz chcemy zacząć działac konkretnie koncem wakacji narazie biore kwas foliowy trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
HEJ Dziewczyny fajnie że jest nas więcej:) byłam wczoraj u gin zrobiłyśmy usg no i wszystko ładnie pęcherzyk pękł endometrium ładne no tylko szkoda że tak mało działaliśmy:( więc szanse nie są wielkie:( i jakoś nawet nie liczę że w tym cyklu mogłoby się udać. cieszę się jednak że mam wspomaganie - luteinkę i w następnym cyklu działamy na całego:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maminkakubinka - może uda się w tym cyklu. Najważniejsze, że masz owulki bez żadnych wspomagaczy;)). U mnie jeszcze 4 dni do @, piersi bolą coraz bardziej, w podbrzuszu czuję ściaganie - jestem pewna na 100%, ze przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
gość wyżej to Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
witam ponownie:)widzę ,że tu już niektórych dziewczyn nie pierwszy cykl starań:)powiem szczerze że ja nigdy nie miałam okresu regularnie i nawet nie wiem jak się oblicza kiedy są dni płodne i owulacje...., przy WIKI zachodzenie w ciąże zajęło mi siedem miesięcy i faktycznie wtedy sobie już odpuściłam bo byłam już podłamana ciągłym brakiem ciąży:( teraz mam cichą nadzieje że to prawda że po odstawieniu tabletek szybko zachodzi się w ciąże i że uda się szybciej.....jejku wyobrażacie sobie jakie tu będą emocje jak któraś z nas napisze ,że się udało ??????trzymam dziewczyny kciuki za WAS:)A póki co to biorę się za porządek i jakieś ćwiczenie bo lato za oknem:)a mnie wszystkie spodenki ściskają......szkoda tylko że to tłuszczyk a nie maleństwo:) :) aaaaa.....właśnie czy to normalne że teraz jak odstawiłam tabletki to boli mnie prawy sutek, i brzuch w podbrzuszu jak się kocham z mężem?taki straszny nacisk w dole brzucha i napięcie.. już dawno mnie tak brzuch nie bolał plus tabletek bo wcześniej zanim je zaczęłam brać to miałam bardzo bolesne miesiączki i dlatego też bardzo bym chciała żeby wcale nie zdążyła przyjść:P dobra bo się za dużo rozpisałam o sobie.....miłego kolejnego dnia starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
oj dziewczynki........, coś mało tu zaglądacie:( co słychać? mnie dalej bolą piersi i brzuch......nie mam pojęcia co to oznacza,i co dzieje sie w moim ciele....:(dwa tygodnie temu miałam wziąć tabletkę z nowego opakowania a zamiast tego były igraszki......fajnie by było jak by jakimś cudem się udało....zaczekam jeszcze i zrobię test,choć pewnie to porostu organizm po siedmiu latach snu tabletkowego bierze się do życia:) i czeka mnie bolesna.....@ :( pozdrawiam dziewczynki :)mam nadzieje ,że u Was wszystko 0ki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie;)) mamawiki87 trzymam kciuki, który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
góralka1 -nie mam pojęcia, nie wiem jak to obliczyc bo brałam tabletki tyle czasu ostatnie krwawienie w przerwie siedmiodniowej skończyło mi się 15.05 a 16 miałam wziąć tabletkę z nowego opakowania zamiast tego.... ; p hmmmm......... teraz nie mam pojęcia jak mój organizm zareaguje i kiedy dostane pierwszą normalną miesiączkę,już trzeci dzień bolą mnie piersi i brzuch ale na razie nic.........jak tak Was czytam to myślę ze jestem chyba zacofana podchodzicie do starań ,że tak to nazwę bardzo "profesjonalnie" wiecie kiedy macie owulacje ,dni płodne ,piszecie o pęknięciu pęcherzyka, nie moge wyjść z podziwu jak jesteście świadome swojego ciała:) ja po prostu próbuje i nie mam zielonego pojęcia czy robię to w dni płodne czy nie...:( pozdrawiam cieplutko i śmigam odebrać męża z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
mamaViki z mojej strony to nie jest żaden profesjonalizm tylko planując ciążę poszłam do mojej gin i u niej się tego wszystkiego dowiedziałam- byłam przed owu, było widać pęcherzyk i powiedziała mi abym przyszła za tydzien ... Luteinę brałam także w pierwszej ciąży i to dość długo bo po jej odstawieniu ok 12-13 tyg dostałam krwawienia:( A podobno po odstawieniu pig anty zwiększa się szansa na ciążę mnogą;) więc działaj działaj kochana;) vodpinky - wróciłaś już?? jak udał się wyjazd?? goralka- jakieś przeczucia? ściskam Was gorąco bo u mnie zimno :( (a mój mały po kilku dniach upalnych nie chce nawet słyszeć o długich spodniach;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
mamawiki87 najlepiej będzie tak jak pisze maminkakubinka, umów się na wizytę i gin zrobi usg i będziesz wiedzieć czy jesteś już po owulce. maminkakubinka staram nie nakrecać się ale im blizej @ to częściej szukam objawów. trzymajcie kciuki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
MamaWiki87 ja odstawiląm 13 kwietnia okres z odstawienia miałm dostac 16 kwietnia potem pojechałm 28 nad morze wróciłam 11 maja i wiem ze owulaje miałm juz bo objawy były a jakże okres dostałam 10 dni póżniej niż powinnam z wyliczen idealnego cyklu 28 dniowego teraz bede sie sprawdzac testami owulacyjnymi w tym cyklu i zobaczymy czy już wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Witajcie dziewczynki Nowy wygląd forum nie przypadł mi do gustu :/ a Wam? Wróciłam już do domku ,wyjazd się udał choć na końcu tak zmarzliśmy że szok. Góralka -trzymam mocno kciuki ,mam nadzieję że Ci się udało :) Ja tak samo jak Maminka ,nie przygotowywałam się profesjonalnie,ale chyba moje wcześniejsze starania zmusiły mnie do obserwacji własnego cyklu ,stąd wiem kiedy mam dni płodne,potwierdzam to zawsze testami . Powiem Wam szczerze że tak bardzo bym chciała być w ciąży ,a nie z miesiąca na miesiąc czekać ,łudzić się czy tym razem się udało :( myśle że wiecie o czym mówie:) Taka sobie Mama -Ja też brałam tabletki i i mnie już wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie;)) vodpinky - fajnie, że wyjazd udał się;)) Moim zdaniem troszkę tak przejrzyście zrobiło się na Kafe.. ale to tylko moje zdanie;)) Nie wiem dziewczyny chyba nici w tym cyklu, właśnie zauważyłam kremowo - brązowy śluz u siebie. Jeszcze 2 dni ale widzę że chyba szybciej się ta @ rozkręc*****ersi mnie bolą, wieczorami okropnie jest mi zimno (to też typowe objawy przed @, 1-2 dni przed @ temp. przeważnie już spada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
ale się zdenerwowałam,napisałam do każdej z WAS.....i co? jakis błąd przeglądarki wyskoczył i wszystko skasował:( zaraz spróbuje jeszcze raz w skrócie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
vodpinky-super że wyjazd był udany:0,my się wybieraliśmy do poznania na komunie do brata,ale u córki tak się rozhulała alergia że nie wiem czy coś z tego będzie:( góralka1 -może jeszcze ten cykl nie jest stracony/wczoraj klientka mi opowiadała jak podczas starania się o dziecko miała plamienia i myślała że jest w ciąży ,zrobiła dwa testy wyszły negatywnie ,za jakiś czas z krwi...też że nie ,trzy tygodnie potem na kontrolnej wizycie okazało się że to 10 tydzień :) Taka Sobie mama- długo brałaś tabletki?mnie już od paru dni bolą strasznie piersi i brzuch.....o sutkach nie wspomnę miałaś też coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
czemu nie moge nic wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
maminkakubinka- tej mnogiej ciąży się trochę obawiam,ale przecież od przybytku głowa nie boli:) góralka1- jeszcze trochę poczekam,jeśli przyjdzie okres to zaraz po nim zjawie się w przychodni, a jak długo się nie pokaże to od razu do lekarza który mi prowadził poprzednia ciąże :) najgorsze jest to czekanie.. przepraszam że tak na raty ale coś mi komp szwankuje i kasuje mi się co chwile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
mamawiki87 dzięki za słowa pocieszenia;), dopóki nie ma @, mam nadzieję, że udało się. Niestety nasze organizmy potrafią płatać figle, tak jak piszesz o znajomej to nieźle musiała dziewczyna naczekać się aby potwierdzono jej ciążę (dopiero 10tc). Mnie jeszcze brzuch pobolewa jak na @. Czuje, że rano wstanę i będzie potop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
Ale u mnie na dworze dzisiaj zimno brrr :( ale dobrze że już weekend siedzę sobie w fotelu i zajadam truskawki od moich teściów (nie pryskane!!!) ale pyszne mniam:) goralka ja cały czas trzymam za ciebie kciuki, wierzę że będzie dobrze!!bierzesz jeszcze jakiś "wspomagacz"? ja luteinę kończę w poniedziałek no i zobaczymy kiedy okres się pojawi bo na nic więcej nie liczę vodpinky a Ty który masz teraz dc? dziewczyny nie wiem co się dzieje ale w ostatnim tygodniu straaaasznie dużo ludzi mówi mi o tym abym pomyślała o drugim dziecku (nikomu nie mówiliśmy że już działamy) tak jakby wszyscy zmówili się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka1 a nie korci Cię aby zrobić test ciążowy??? jutro rano będziesz już dzień przed terminem@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka nawet nie myślę o zrobieniu testu, nastawiona jestem że przyjdzie ta wredna @. Jak nie pojawi się do niedzieli to znaczy że chyba coś z tego będzie. W środę skończyłam brać Duphaston(progesteron) i czekam. Za Ciebie też trzymam kciuki, już niedługo i może być fasoleczka;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chciałabym się do was dopiąć jak można. Mam już syna który ma 6 lat. W końcu po dłuuuugich naradach zaczęliśmy starania o drugie maleństwo.Bardzo się cieszę :) mam teraz 10 dc przy cyklach 27-28 dniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×