Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd mieliście kasę na dom?

Polecane posty

Gość gość

Marzy mi się domek ale nie stać mnie, tak dużo osób ma domki, w jaki sposób je nabyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt i sprzedaż mieszkania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na towar zarobiłe reszte zrobiłem w ciągu 7 lat sam kosztowało mnie to 1/3 wartości domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba odkładać jedyna dobra i sprawdzona metoda. Troszkę wyrzeczeń i domek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw 3 lata wyrzeczeń i praca w Niemczech a potem jeszcze kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest koszmarna kasa... sama ziemia kosztuje 250-300tys... a gdzie postawienie domu i urządzenie jego? Oboje pracujemy, źle nie zarabiamy ale to poza naszym zasięgiem... moje marzenie się chyba nigdy nie spełni. Mieszkanie mamy w kredycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt. Mamy 2 mieszkania kawalersko-panienskie, ale nie chcielismy sprzedawac. Wynajmija sie i splacaja kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam od dziadków, ale tylko połowę, drugą włożyli moi rodzice, którzy też tam będą mieszkać z nami a teść z racji zawodu będzie nam pomagał przy wykończeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 tys. z wesela i z oszczędności, reszta od moich rodziców . Potem na bieżąco z wypłaty . Na ociepleniee domu i kuchnię weźmiem kredyt . Gdyby nie rodzice oczywiście bylibyśmy daleko w d***e :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt , dom kupiliśmy z rynku wtórnego 3 letni,mieszkanie nasze wynajmujemy nie chcemy sprzedawać bo jest w dobrym miejscu i zawsze chętni na wynajem są a kasa co miesiąc jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha my chcieliśmy już taki zamieszkały aby dużo nie robić i w miarę nowy żeby nie sypało się nic ,tak ze trafiliśmy na dom z naprawdę ładnie i porządnie zrobiony w środku to co najważniejsze łazienki i kuchnia zrobione naprawdę ekstra ,dzięki temu nie trzeba było wkładać dużo kasy w urządzanie ,troszkę naszych mebli zabraliśmy od nas z mieszkania ,tam też trochę zostało bo ci ludzie za granicę wyjeżdżali ,coś w ciągu paru lat zmieniłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazd z Polski - obecnie 3 rok nam leci, kazda suma odkladana na oszczednosci.Jeszcze 2 lata i wracamy, w miedzyzcasie budujemy domek za gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedaliśmy mieszkanie w mieście i kupiliśmy domek na wsi i jeszcze na wykończeniówkę bylo. domek 100mkw w stanie surowym zamkniętym plus działka 400mkw kosztowało nas to 215 tysięcy. więc nie wiem gdzie Wy same działki po 200 tysięcy macie? chyba w dużych miastach? my mieszkamy sobie 40km od warszawy, blisko (ok 1,5km) od a2. pociągiem też się dojedzie - 40 minut i jestem w warszawie. nie narzekam, w mojej miejscowości jest szkoła podstawowa, gimnazjum, 2 przedszkola, banki, fryzjer, 2 przychodnie w tym 1 prywatna, pizzeria. do kina mogę jechać do pobliskiego Grodziska Mazowieckiego - 15 minut. żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działkę dostaliśmy od tesciów,dom w surowym stanie postawiliśmy z oszczędnosci ,na wykończenie wzięlismy kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pisałam o działce w mieście, ale nawet 40km od mojego miasta działka kosztuje min. 150tys, a trzeba doliczyć wówczas dużą kwotę na paliwo na dojazdy do pracy więc nie wiem czy w dłuższej perspektywie nie lepiej dopłacić 100tys i nie wydawać tego na paliwo, eksploatację auta i czas spędzony w gigantycznych korkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadek po krewnych meza, inaczej dluuugo niebyloby nas stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupiliśmy działkę za prawie 300 tys- Szczecin, większość w kredycie :( , mamy od 3 lat pozwolenie na budowę, które zaraz wygaśnie :( , może zaczniemy się w tym roku budować :(. Mooooże .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy chce się budowac dom, dobrze jest najpierw kupić za gotówkę działke- nie zawsze to możliwe, jednak później ciężko jest bez pieniędzy z kredytem za samą działke się budować, bo niby z czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szczecinie można kupić dom w dobrym stanie za 300 000, więc nie wiem co to za działka za 300 tysięcy? stadion sobie kupiliście? normalnie w centrum średnich miast działki kosztują po 300-400zł za metr, nawet w warszawie - międzylesiu kosztuje trochę ponad 700zł za metr. w mniejszych miejscowościach działki są po 90-200zł. a pod budowę w mieście nie kupuje się hektarów tylko na ogół 300-400 metrów, więc ja nie wiem co wy kupujecie?!!! ze koszt to 300 000. poza tym jak ktoś wie, że nie ma kasy na budowę to po co wywala 300 tysi na działkę? debil czy jak? skoro mam mało kasy to kupuję mniejszą działkę za te 100-150 tysięcy i powoli się buduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działka szczecin skołwin -koszt 127 tysięcy. średnia cena metra to jakieś 100-150 zł - nie musiałaś kupować tak dużej działki to byś nie płakała, że nie masz na budowę. TRZEBA MYŚLEĆ, TO NIE BOLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądaliśmy różne domy w Szczecinie i niestety za 300 000zł nie kupisz domu w dobrym stanie, chyba ze rudera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupowaliśmy działkę to mieliśmy zaje****stą sytuację finansową, teraz będziemy chyba mieszkania sprzedawać aby się wybudować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gryfinie możesz kupić dom 2 kondygnacyjny, 6 pokoi, 126mkw za 250 tysięcy. stan taki ze tylko cmoknąć w rąsię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to Gryfino to niby gdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na końcu świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie była taka z******ta skoro przez 3 lata nawet na fundament nie mieliście... ale działkę wielką na pokaz trzeba było kupić. oj jakie to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz będą się odzywały wszystkie bogackie z cafe co w kawalerkach siedzą i biorą kasę z mopsu ) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o osiedlu europejskim - sprzedaj w cholere działkę i niech ci wybudują domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 47 nie masz pojęcie o kupienie domu. Podaj jedno ogłoszenie z domem w szczecinie za 300tys. Kupię od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Działka w prezencie ślubnym. Warta 75 tysięcy 1200m2. Dom stan surowy otwarty 112m2 z kase uzbierana z rodzinnej działalnosci męża przez kilka lat. Teraz bierzemy kredyt nie duzy 100 tys. aby tylko wejsc na dół (62m2)na razie góry nie robimy bo jestesmy tylko ja maz i niemowle. Fakt faktem mój mąz ma dobre znajomosci i wszystkie materiały mamy bez vatu(czyli jesli sie nie myle 23% mniej co na 100 tysiacach daje 23 tysiace do przodu:). Czesc za darmo bo pracuje w branzy budowlanej. A całe wyposażenie będziemy miec z mieszkania bo kupowalismy wszystko 2 lata temu...gorzej z samochodem bo jexdzimy 13 letnim:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×