Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra1979

10 kg w dół do lipca

Polecane posty

Gość ILoveCrete
Haha Julita z tym porównaniem do niewolnika mnie rozwaliłaś. Spróbuję! Fifi - uwierz mi, zazdroszczę Ci temperatury, też bym się wygrzała, ja dzisiaj w pracy przez klimę włączałam grzejnik! Serio. Latam w pracy w samej sukience i sandałkach, chwaląc się opalenizną. Dzisiejsze jadło: płatki na mleku, lunch - sałatka grecka, obiad: maleńkie spaghetti (chyba 1/4 tego co zawsze jadam i na chudszym mięsie), 3 wafelki - zostały mi słodkości wakacji! Ach! Buziaki - dajcie tej temperatury trochę tutaj proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline789
Hejka u mnie też gorąco.Może jutrzejsze zapowiadane burze przyniosą trochę ochłodzenia.Od jutra przechodzę na South Beach a dzisiaj bez ćwiczeń.Bieganie jednak nie dla mnie.Drugie podejście i znów czuję piszczele.Może jeszcze za ciężka jestem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveCrete
Hej dziewczyny. Madera zabookowana, teraz tylko pracować nad formą i spadkiem wagi. U mnie chyba nadmiar witaminy D objawia się spadkiem wagi, mimo dziwnych odskoczni kulinarnych - dzisiaj naleśniki z dżemem a co tam! 79 dni do urlopu! A co u Was? Czemu tak tu cicho? Odezwijcie się, bo zaczynam się martwić. Jutro na obiad tacos po kanaryjsku, normalnie mi odwaliło. Pozdrawiam i życzę spadków, wpisujcie się, chwalcie, wspierajcie, błagam, tylko nie odchodźcie. Determinacja to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
nie zaglądałam tu przez jakiś czas,ale miałam kilka stresujących dni,a dziś kumulacja,do wtorku ma się wszystko wyjaśnić,uffff,a teraz czas żeby się pochwalić :55,7,pomalutku w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
to jeszcze raz ja,a co tam ,pochwalę się jeszcze biodra 89cm,pas 71cm,skóra może trochę wiotka,ale tłuszczu zdecydowanie mniej,udo jeszcze zmierzyłam 51,5(a było 53)Huuuura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
fifi super wynik! oby tak dalej ! ja walcze z JILLIAN MICHAELS BODY REVOLUTION workout 1 - spoko luzik workout 2- zakwasy jak cholera cardio-malo nie zdechlam a mam kondycje dobra juz 2 serie za mna, jutro cardio i niedziela odpoczynek :) efekt po 4 dniach ! pupa, uda lepsze , na brzuchu zarysy miesni ale co sie spoce, co nacierpie na drugi dzien to moje-ale warto! powodzenia ! dobrze nam idzie. ja sie nie waze teraz 2 tyg :) bo czytalam ze po JILLIAN w 1 tyg obwody sie zwiekszaja-nie wiem czy przez spuchniete miesnie, ale wole nie ryzykowac ;) ILC trafilam na fajne SPA z morza martwego-mineraly jakas maska do ciala-naklada sie na 20 minut-rewelacja! zakwasy sa mniejsze , skora bardziej napieta, jak bedziesz w TK MAX to obczaj sobie. Kupilam tez tam tasme do cwiczen-nie wiem czy masz w shredzie ale chyba tak, za 6.99 super z******ta :) oni w ogole maja dobre przyrzady do cwiczen, myslalam jeszcze o pilce i chyba ja kupie :) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
ja też mam zakwasy,ale nie zgadniecie po czym ,w szpilkach wczoraj przeszłam z 10 km ,jak mnie łydy bolą,pogoda na weekend mi się popsuła,no ale odsapnie się od tych upałów,w szafce leży PĄCZEK i kusi ,ale go nie zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha fifi - gdzie Ty szłaś 10 km w szpilkach? Ja bym kilometra nie uszła. No ale ile kalorii zrzuciłaś! Julita - dzisiaj będę to wypróbuję. Omijałam produkty z morza martwego, gdyż raz nacięłam się na szamponie, który no był masakryczny. Że TK Maxx ma sprzęd sportowy ale wydawało mi się, że relatywnie drogi. Tak używam maty przy ćwiczeniach z Jillian ale przydałaby mi się nowa, bo niestety starą już zdewastowałam i kot mi ją podziurawił. Gratuluję spadków fifi, to najbardziej daje motywację do walki, a nie forum - jak się widzi naocznie efekty! Cieszę się razem z Tobą, niewiele Ci już zostało do celu, ale mam nadzieję, że będziesz tutaj zaglądać, ostatnio nikt tu nie wchodzi :( Julita jak tam Twoje spadki? Ja dzisiaj mam 62kg, czyli zrzuciłam Gran Canarię (tak w tydzień zrzuciłam co w tydzień utyłam). Jestem happy, od rana mama jakąś energię - to pewnie przez witaminę D 'krążącą' w organizmie. Rachunki popłacone, przymierzam się na zakupy. Niestety wczoraj były akcje w pracy z frytkami i mięskiem na lunch, a potem był alkohol po pracy (mamy taki zwyczaj robienia Friday Fridge za departamentalne pieniądze) ... ale dzisiaj wracam do boju. Fifi zostaw pączka w spokoju, poczucie winy potem nie daje spokoju! Na śniadanie: twarożek z pomidorkami, zielona herbata Obiad: Planuję tacos Kolacja: Myślę o wegetariańskiej pizzy light (tylko muszę jeszcze przepis wykombinować) - bo dzisiaj mecz Anglii z Włochami! Będzie się działo. Julita - serio po 4 dniach takie efekty po BR? To świetnie. Ja robię dalej LvL2 Shreda. Jak skończę 3 to się przerzucę, bo nie mam kondycji niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
ILC serio! esfekty wymiataja! jutro wysle zdjecia bo dzis nie mam czasu na podlaczanie kabelkow. sciagnelam z torrentow kiedys te cale BR tam jesy meal plan, tipsy i omowienie cwiczen. po 2 workoucie umieralam z bolu-serio a po cardio malo zawalu nie dostalam a skakalam na skakance godzine przez miesiac wiec nie powinno byc tak zle! dzis waga 58.9 kg ! powinno sie wazyc i mierzyc po dniu BEZTRENINGOWYM czyli ja w pn bo dzis ostatnie cardio i powtarzam cwiczenia z tego tygodnia. nie jestem pewna czy tej pilki tam nie potrzeba? bo w ksiazce jest na zdjeciach... w tk maxx jest wyprzedaz, zawsze na wiosne wyprzedaja bo jak sie robi cieplo to szal na odchudzanie :)kupilam tez dwa bidony z adidasa za 1.99 corce dalam jeden a ona mowi ze juz pol szkoly ma taki hehe wszyscy kupuja w tk maxx. zaktualizuje sobie stopke i uciekam sprzatac gratuluje spadku-wakacje nie takie zle pod wzgledem dietetycznym cos nam sie od zycia nalezy ! nie szalejcie za bardzo pa! podaj maila to posle zdjecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha po tygodniu BR ramiona mniej obwisle cellulit mniejszy, skora bardziej napieta po abs na dolne czesci brzucha brzuch plaski ! boczki mniejsze uda wymodelowane ! pupa lekko podniesiona bo mam co podnosic haha tylna czesc ida intensywnie pracuje bo zawkasy olbrzymie a ta czesc nogi zaatakowana jest u mnie przez cellulit najbardziej na przedramionach miesnie cwiczylam pierwszy dzien ciezarkami 1 kg a teraz 2 kg przygotowalam juz sobie 3 kg na niektore cwiczenia :) nie wszystkie bo to za duzo. walczmy dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam cos powiem. Ktoś (chyba jakaś prezenterka TV) powiedział cos mądrego nt swego odżywiania. Stwierdziła ta babeczka, ze je tylko wtedy, gdy odczuwa głód, nie inaczej. Nie je zbyt dużych porcji, ale je tylko wtedy gdy jest głodna. Ja tez obecnie usiłuję zrzucić kg, chciałabym co najmniej 7 kg zrzucić, bo przy 166 cm wzrostu ważę 72 kg. Niestetty dziś spotkałam się z kumpelami, ja wypiłam 2 piwka, trzecie w domku...Ale postanowienie żelazne, ze zaczynam jutro. Jeszcze jedna ważna sprawa, to nie dopuścić do uczucia głodu, jak to zrobić? Ja wynalazłam np. kuskus. Coś pomiędzy kaszą a makaronem, sporo węglowodanów, ale syci doskonale. Spokojnie mogę 3-4 godz wytrzymać bez ssania w żołądku po małej porcji kuskusa. Mam taką pracę, w której nie mam możliwości przygotowywania sobie posiłków, czy nawet odgrzewania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
mi osobiscie kuskus nie smakuje w zadnej postaci, a 3-4 godz wytrzymuje bez glodu na serku typu greckiego z wrzuconymi tam kawalkami owocow itp na poczatku moze byc ssanie ale pozniej zoladek sie przyzwyczaja, gdy je sie regularnie i nie ma zaskoczenia, ze godzine po obiedzie nie napychamy sie lodami, czekolada itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym ja miała zajadać wtedy jak mam głód to bym nic nie schudła! Szczerze to ja jestem na 1200 kcal, ale jem tak, żeby nie być najedzoną. A gdy już naprawdę nie wytrzymuje to mam pod ręką owoc, albo robię sobie kisiel. I przechodzi. Inna sprawa, że jak zaczynasz z dietą to musisz przyzwyczaić żołądek, ale potem już ssanie nie jest takie dokuczliwe. Także nie załamuj się początkami, miej przy sobie jakiegoś wafla ryżowego, jogurt, owoc, i do przodu. Lubię kuskus, ale tylko z polskiego sklepu. Jest jakiś taki delikatniejszy. Julita cieszę się że wróciłaś do nas - jest przynajmniej z kim gadać. Co do piłki - nie mam pojęcia. Zdjęcia możesz wysłać na mój email - chyba jest w profilu, jak nie to podaje: moniczek1981@o2.pl Ja w przyszłym tygodniu zaczynam 3 lvl 30 DS, a potem albo Body Revolution albo jedno z trzech (mam czteropak DVD): No more trouble zones, Banish fat - boost metabolism, 6 week six-pack. Ale sądząc po Twoim opisie to BR jest dla zaawansowanych, a ja taka nie jestem :P Cardio jest czymś czego nienawidzę, wolę robić milion nożyc i ćwiczeń na uda, brzuch ale nie cardio. Być może przez to że mam wadę serca, i jest mi z tym ciężej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze menu: Ś: 2 croissanty, szklanka mleka migdałowego O: wątróbka drobiowa w sosie Worcestershire, do tego grilowane warzywka D: strucla serowa Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
ile kalorii ma ten croissant? bo taki 100G bez nadzienia ma 400 kcl...jakbys zjadl TAKIE 2 to masz juz 800 na sniadaniu , a to za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveCrete
Julita to są małe croissanty około 220 kcal w jednym. Dzisiaj okres więc pożeram więcej :) Ale moje śniadania wyglądają z reguły kalorycznie. Polecam coś co znalazłam dzisiaj jeśli chcecie spalić troszkę więcej kalorii, są to ćwiczenia na YT 'Fitness Blender'. Nie wiem czy wklei mi linka: https://www.youtube.com/watch?v=ocWjGpBrTjg#t=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesz 3 razy dziennie? ja 5 skonczylam workout 1 for phase 1 :) ciekawe czy beda zakwasy BR jest dla poczatkujacych , nie jest trudne ale meczace na poczatku. to extremalny program utraty wagi. ide leniuchowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
to wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
cześć dziewczyny ,widzę że trenujecie zażarcie ,tak trzymać,a ja się wczoraj wbiłam w sukienkę rozmiar 36 w Mohito,tak się poszłam zrelaksować i dowartościować po bardzo stresującym tygodniu,bo ostatnio urywanie głowy miałam,ale już spoko i czekam na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
Fifi rozmiar 36 to jest cos ! :) U mnie biodra 95.5 cm :) Uda. 55. Cm Pas. 68 cm Talia jak u osy :) Wagi nie sprawdzalam ostatnio bylo 58.9 kg wiec jeszcze duuuzo godzin z JM :) Teraz sie ujedrniam a po wczasach znowu zrobie redukcje. Cwicze z 3kg ciezarkami :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannnterkkka
Witam ..wiem ze już długo ....zrzucacie kg ale chetnie sie przyłącze ile dam radę to zrzucę bo już mi kg dokuczają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
gdzie jestescie! meldowac sie nawet jesli objadlyscie sie , badz nie cwiczylyscie kilka dni-NIC SIE NIE DZIEJE! KOMPLETNIE NIC.zaczynacie od nowa w miejscu w ktorym stanelyscie :) jesli rzucasz palenie-palilas paczke dziennie i po 3 tyg bez fajki zapalisz 2? albo pol paczki to masz daleje jarac po paczce dziennie czy nie palic od nastepnego dnia??? wpadki sie zadrzaja, nikt sie nikomu tlumaczyc nie musi, tylko pisac postepy :) u mnie 58.5 kg nie chce mi sie zmieniac stopki-dzis wyjatkowo cieply weekend i ide do ogrodu# pozdrawiam wszystkie :) i witam nowa kolezanke DZWIGAC D**Y i nie ma o******lania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
julitko zazdroszczę ci talii,ja nadal walczę aby zejść poniżej 70cm,nie mam ostatnio czasu,ale zaglądam na chwilę ,myślami jestem z wami,nie objadam się i dużo się ruszam,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
kocham moją wagę ,dziś rano pokazała 54,9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
julutko zmień koniecznie nik,proponuję- chude kopyta:),ja jutro wyruszam na wakacyjne wojaże trzymajcie kciuki za pogodę,bo nad Bałtykiem różnie bywa,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej dziewczyny. Jestem jestem. Dużo się dzieje, egzaminy prawnicze i inne, nie miałam czasu! Julita - matko jak Ty schudłaś. Pewnie niedługo nas opuścisz, cel już tuż tuż, zostało Ci 2 kilo? Gratulacje. Fifi - miłych wakacji. Ach tęsknię za naszym Bałtykiem. Gratuluję spadków. U mnie dobre wieści - 60 KG, ale za cholerę nie mogę zobaczyć 5-tki z przodu heh, jestem drugi dzień na głodówce oczyszczającej, mam wytrzymać niby 72 godziny ale nie wiem czy dam radę. Buziaki - zmykam do spania bo padam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita co ma grube kopyta
Fifi baw sie dobrze!! ILC W koncu jestes :) dzis wysle zdjecia - kochana bedziesz w szoku he he jaki ja mam brzuch ;) Rob BR ! W suinsburrym kupilam w dziale z herbatami 2 specyfiki Organiczne PUKKA detox(anyzek I inner) oraz pukka cleanse - na cere z aloesem grosze kosztowalo. Z******te sa :) Ja po cwiczeniach teraz sprzatam Dom, pada od rana.. Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi103
jak się kobitki trzymacie?u mnie w porządku,są małe grzeszki,ale na tygodniu nadrabiam,a na urlopie śmigałam w bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×