Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Kleo nie wiem jak to w sumie jest z ta herbata, małej nic nie jest , jedni mówia nie wolno inni ze mozna - ja jem ogólnie juz wszystko - i fasolke i boberek sie zdarzy i rozpuszczalna kawke z rana inaczej nie dałabym rady otworzyc oczu, a twój maluch jak ci spi? co ile go karmisz w nocy? Imslim zainstalowałam endomondo i czekam na ładniejsza pogode zeby go odpalic zeby gdzies wyjsc bo u mnie pada ciagle. a ty Imslim gdzie mieszkasz? w Polsce? ostatnio przymierzałam stare ciuchy zakopade na dnie szafy i o dziwo wszystko ładnie zaczęło pasowac, tak sie ciesze. jeszcze dwa miesiace temu ubrałam jasna lekka bluzeczke a tu patrze ledwo sie w nia mieszcze i ta ogromniasta oponka na brzuchu masakra zdjełam szybko, a teraz ta sama bluzka slicznie na mnie lezy. moj ojciec mówi "no na szczupłym wszystko ładnie lezy" i ma racje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć :) u nas znów pada :P Ewa ile filiżanek herbaty wypijasz? czerwonej należy pić od 3-6 filiżanek, po posiłku :) pamiętam jak ją piłam z firmy Bio Active (chyba) liściastą. W sumie to może sobie zakupie i będę po pijać dzięki czemu oducze się od kawy. Imslim :) chętnie bym wczoraj do tej surówki zjadła kawałek pysznego, żytniego chlebka, ale głupia ja wybrałam cipsy i za karę zrezygnowałam z chlebka. Pewnie szybko i z doskoku pisałam... nie chce wrócić do tego co jadłam, ale z drugiej strony wiem, że jak będę sobie odmawiać paru cipsów to zjem w końcu całą pake i dlatego czasem jem coś co jest zakazane bo znam się na tyle, że mimo mojej silnej woli złamię się - jak to zawsze przed miesiączką. Jak jutro nadejdzie to ochota na złe jedzenie mi minie. Kochane jak Wam idzie, jaką macie pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że nie karmisz... mój mały wstaje mi do mleka ok 2 w nocy a rankiem o 6:15 już jest wyspany :) on dużo je rano ok 6 mleko 9 szkalnka kaszki pszennej 12 obiadek ok 330 gram 14 jogurcik z deserkiem 17 mleko 19-20 mleko ja dzisiaj założyłam spodnie które 4 lata czekały na mnie w szafie. Mina teściowej bezcenna. Ona nie wierzy własnym oczom, żetyle schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka30 mieszkam w UK. Od kilku dni mamy upaly (tzn ok 25-26 st) zazwyczaj u nas pada wiec zaden deszcz mi nie straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Witam u nas na reszcie się wypogodziło. Podłogi pomyte, obiad zrobiony (zupa), ciuszki wyprasowane i tylko spacerować. Ewa kupiłam wczoraj herbate Big Active Pu-erh czerwoną z nutką cytryny, będę pić. Kawy już dzisiaj nie wypiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady xxl
Witam kochane , ostatnio się zastanawiałam dlaczego zamiast chudnąć tyję , choć prowadzę (prowadziłam dietę) , poszłam do lekarza , zlecił badanie krwi na którym wyszło że jestem w ciąży . Poszłam do lekarza okazało się że 6 tydzień , aktualnie jestem w 8 tygodniu , tylko nie pasuje mi jedno , skoro jestem w ciąży to jakim cudem schudłam 3kg chyba 2 tyg temu . ?? ;O termin porodu mam na 18 stycznia ; ) czyli odchudzanie na razie muszę sobie odpuścić , jeśli będę miała zachcianki to będę oszukiwać organizm ; ) może później po rozwiązaniu będzie mi łatwiej . Będę was odwiedzać w miarę możliwości ; ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
O Boże Lady :D serdecznie gratuluję.Uważaj na siebie,na maleństwo i proszę, zaglądaj do nas. Napisz czasem... uważaj na to co jesz... ja w dniu porodu ważyłam 125 kg :( min lekarzy nie zapomne do końca życia i tego słowa ''ile, 125 kg,to sporo!'' Cholera wcinam znów śliwki, bób i skusiłam się na camemberta :P A brzuch mam takkkkkkkk wielkkkkkiiiiiii, że szok :o Ewa jak Ci idzie, jak spadek wagi? u mnie bez szału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wiem czy dotrwam do wagi 75 kg- tak wolno spada :P PRZEZ 6 i PÓŁ TYGODNIA SCHUDŁAM RÓWNE 5 KG. A może podawanie wagi co tydzień jest źłe, może trzeba zmiany wpisywać co 10 dni, jak uważacie? może to nas bardziej zmotywuje jak będziemy widziały więcej na minusie i wszyscy mi gadają, że już starczy, że taka figura jest ok, ale chociaż jeszcze te 5 kg chce stracic- jak mi się uda,pomyśle o następnej 5 na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja7737-heh ;-) ano ja :-) Waże 56kg i mam 164 cm wzrostu (wymiary moje biust 87,pas 77cm,biodra 87cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula
Witam:) U mnie w tym tygodniu, tez pewnie spadku nie będzie, acz nie grzeszyłam wcale. Dopadł mnie zastój- to normalne na każdej dietce. Organizm zaczyna się bronic, ale jak się to przeczeka to waga zacznie znowu spadać. Zważę się jutro z rana i możecie to uwzględnić w tabelce, w poniedziałek nie dam rady, bo nie bedzie mnie przez kilka dni. Ogólnie nie jest źle, powiem wiecej jest bardzo dobrze- w ciągu miesiąca straciłam 8 kg. Lady- gratulacje, dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrzucilam ponownie moja diete na bloga,lekko zmieniona od poprzedniej. Wersja letnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula
Hej laseczki:) Cisza jak makiem zasiał przy niedzieli... Tak jak wspomniałam- uzupełniam już dziś tabelkę- szału nie ma, ale dobre i to. Na wadze mniej-0,7 kg. Pozdrawiam i życzę spadków:) KLEO 15.03.2014........113 KG......-0,8......85 KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014.......87KG.......-0.5......77,4KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014.......77KG......77,8KG............58KG AGULA 28.06.2014........76 KG....... -0,7......67,1 KG.......65 KG p3r3lci4 02.07.2014...128.2KG....-2,9!!...122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....-1.6 .....112.9kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO 15.03.2014........113 KG......-0,8......85 KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014.......87KG.......-0.4......77,0KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014.......77KG......77,8KG............58KG AGULA 28.06.2014........76 KG....... -0,7......67,1 KG.......65 KG p3r3lci4 02.07.2014...128.2KG....-2,9!!...122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....-1.6 .....112.9kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......100kg szczerze mowiac myslałam ze bedzie lepiej bo pod koniec tygodnia miałam juz 76,3, tj 1,1 kg na minusie ,teraz jak sie wazyłam to tez raz waga tak pokazała ale wklejam ten pierwszy wynik, szkoda moglo byc lepiej. Lady gratuluje i powiem ci ze teraz własnie to jest dobry moment na "zmiane nawyków" nie na odchudzanie ! nie jedz tuczacych rzeczy bo sama widzisz jak ciezko zrzucic jeden kg. Kleo fajnie ze pijesz herbatke, ja w ostatnich dniach własnie nie piłam ale za to byłam na całodniowej wycieczce pieszej i troche spacerowałam - na szkode zapomniałam wziac endomendo Imslim - dziękuje ze nas wspierasz czytam twojego bloga i przejzałam diete twoja, powiem ci ze ja tez jem owsianke na sniadanie, potem mam troche inaczej, ile kcal ma jeden dzien twojej diety? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Kleo mysle ze system poniedziałków jest dobry , sama widzisz ze zawsze cosik spada nam z wagi,tydzien w tydzien! a boisz sie ze nie wytrwasz i co jak juz osiagniesz wage i tak musisz dbac o to co jesz i ile bo przeciez nie rzucisz sie na jedzenie w momencie zobaczenia 75. wiesz my juz całe zycie musimy sie kontrolowac. moze potem troche mniej ale jedank my jestesmy bardziej narazone bo znamy smak fast fodów i słodyczy i "mamy tendencje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
KLEO 15.03.2014........113 KG......-0 kg......85 KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014.......87KG.......-0.4......77,0KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014.......77KG......77,8KG............58KG AGULA 28.06.2014........76 KG....... -0,7......67,1 KG.......65 KG p3r3lci4 02.07.2014...128.2KG....-2,9!!...122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....-1.6 .....112.9kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......100kg hej u mnie coś się dzieję. Odkąd zaczęłam pić czerwoną herbate jestem wzdęta. W piątek rano miałam 84,200 czyli -0,8 kg, ale dzisiaj rano nic mniej tylko od soboty mam ogromny, twardy brzuch. Biorę espumisam 4x dziennie. Wiem, że schudłam bo codziennie waga pokazywała mniej, ale nie mogę podać innej wagi. Pewnie woda mi się zatrzymała. Może jutro rano sprawdze wagę i ewentualnie podam. Ewelina :) mam chrupkie pieczywo Sonko, żytnie. Często jem na podwieczorek 3 kawałeczki Ewka ja nadal pilnuję tego co jem, godzin posiłkow i wypijam 3 litry wody niegazowanej. Polubiłam już takie żywienie, jedzenie i to,że mam nad tym kontrole. Myśle, żeby wybrać się do dietetyczki :) Matko mój brzuch wygląda jak w 5 miesiącu ciąży. Muszę poczytać na forach czy ta herbata wywołuję wzdęcia gratulację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo umówmy sie ze np w srode uaktualnimy nasze dane bo ja tez przed chwila miałam 0.7 mniej a nie 0,4 kg mniej a jeszcze w pietek miałam sporo mniej niz podałam. Kleo powiedz mi po co chcesz isc do dietetyczki ? przeciez ty cały czas chudniesz, mysle ze ona ci nic nowego nie powie oprócz tego co juz wiesz. wiesz mi by najbardziej odpowiadała opcja wazenia przed weekendem, bo w weekendy sobie ociupine odpuszczam, a na poczatku tygodnia "biore" sie za siebie bardziej. Kleo pij moze jedna herbate dziennie, taka ilosc nie powinna ci zaszkodzic a cos tam moze wspomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to może tabelkę zaczniemy zmieniać co piątek a nie co poniedziałek? Po weekendzie to wiadomo,piwko czasem grill,jakiś kawałek placka i w pon zaś wychodzi :D Zdecyduj kiedy poprawiamy tabelkę i daj znać. Sama nie wiem co mam zrobić... chciałabym mieć typowa diete z wytycznymi :p A tu nie wiem do czego się odnieść... owoców podobno też nie można jesc do oporu a ja wcinam ile wejdzie :P Marchew zajadam w kg też nie wiem czy powinnam się pochamować. Nie wiem ile placka drożdzowego powinnam zjeść żeby nie zaszkodzić swojej diecie. Takie wiesz, proste, ale ja się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Ewelina przejrzałam Twoją dietę i muszę powiedzieć,że moja wygląda prawie identycznie :) obiady masz takie jakbyś widziała co ja jem :D i zauważyłam, że starasz się jesc normalnie tylko mniej. Ja mielone czy warzywa na patelnie też smaże tylko na łyżce oleju. II sniadanie to też jogurt lub owoc. Dzięki że zrobiłaś taką rozpiske. Teraz wiem, że nie robie błędów :) aaaaaaaaa i podziwiam. DZIĘKI TOBIE NADAL CHUDNĘ. TRAFIAJĄC NA TWOJEGO BLOGA POCZUŁAM SIĘ JAKBY MI KTOŚ DODAŁ SKRZYDEŁ!!! OGROMNIE MNIE MOTYWUJESZ. powiedz mi czy stosowałaś, stosujesz balsamy ujędrniające? coś możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka moja dieta ma ok 1200-1400 kcal Kleo-dziękuję za miłe słowa :) Jak ostatnio byłam w Polsce tez miałam Sonko,biedronkowe też wypróbowałam -według mnie najgorsze.Bardziej przypomina flipsy niż pieczywo chrupkie. Co do balsamów nie mogę polecić żadnego.Mam pół szafki balsamów,użytych głównie 2-3 razy potem zapominam się smarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge przyłączyć sie do was? Mam 160 cm wzrostu i 72 kg wagi. Chce schudnac 14 kg . Od wczoraj cwicze a od 2 miesiecy prowadze diete Dukana. Schudlam ok 12 kg. Niestety ostatnio sobie pofolgowalam i nie potrafie sie zmobilizować do dalszej walki ;) Pomozecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk pomozemy napisz cos o sobie skad jestes ile masz lat i takie tam,,,, dopisz sie do tabelki , skopiuj ostatnia i wpisz siebie tam, my aktualizujemy wyniki co piatek - tzn uaktuaniamy spadek wagi, pozdrawiam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo wszystko w nadmiarze szkodzi i za duzo jabłek i za duzo marchwi tez ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo teraz dopiero doczytałam,jeśli chodzi o placka drozdzowego czy inne słodkosci to nie wskazane jest wogole jedzenie slodyczy bo wlasnie wtedy tracisz efekty swojej diety. Ustal np raz w miesiacu 1 kawałek (celowo napisałam raz w miesiacu bo mysle ze nie ucierpi na tym figura) Jesli byłoby to raz w tyg to bedziesz cały tydzien czekała na ten jeden dzien,z jednego dnia zrobia sie pozniej 2 dni w tyg a z czasem diete szlag trafi... Warzywa/owoce niektórzy dietetycy mówią żeby nie wliczać ich kalorii do codziennego zapotrzebowania ale...są ludzie którzy warzy zdjedza 5 kg dziennie i wtedy kalorie ida w gore,są inni ktorzy zjedza w ciagu dnia 2 pomidory 1 ogorka i warzywa wychodza im uszami-wtedy mozna nie liczyc kalorii. Czasem dostaje maile z pytaniem,jem zdrowo ale i tak nie chudnę.Zdrowe jedzenie ma również kalorie i tak jak wszystko trzeba jesc z umiarem. Niektorzy mysla ze jak jedza zdrowo to moga jesc na okraglo (bez przerwy) niestety tak nie jest. Kurde rzopisałam się, dobra juz nic nie pisze bo nie chce wysc na przemądrzałą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do balsamów ja wypróbowałam z efektimy, dermiki i avonu i zadnego nie polecam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×