Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość evka30
Czesc dziewczyny. Oj widze ze słabiutko z pisaniem pewnie korzystacie z uroków lata i wiekszosc dnia przebywacie na dworze. Gosciu jak najbardziej uwazam ze mozesz dołączyc do naszej grupy. Wymysl sobie jakis nick z którego bedziesz korzystała i dopisz sie do naszej tabelki, Napisz równiesz cos o sobie skad jestes czy masz rodzine i takie tam, Kleo ja równiez zastanawiam sie nad skakanka bo jest to dosyc fajna forma aktywnosci, ale sama nie wiem, dziewczyny piszcie jak wam idzie? Ciekawi mnie Jak idzie ci Ladyxxl? Bo nie dopisałas sie do tabelki. Dlaczego? Okresl swój cel. Pamietajcie w poniedziałek aktualizujemy tabelke, hmm pewnie ta dziewczyna która jest na Dukanie (chyba Agula) bedzie miec najfajniejsze wyniki. Dziewczyny napiszcie na czym dokładnie u was polega dieta MŻ czy jecie dokładnie co 3 godziny i z czego zrezygnowałyscie. czy cwiczycie? ciekawi mnie tez co jecie na kolacje i o której, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Czym jesteście takie pochłonięte?...:) Mam nadzieje, ze nie zrezygnowałyscie? Ja mam dzisiaj lenia... Jutro mam przed sobą dzien pokus -córka ma 10 urodziny - bedzie wiec tort- oj cięzko bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLEO85
hej wpadam jak burza... u mnie ok, robie aerobiczną szóstkę i czuję, że mam mięsnie. Eva skakanka super sprawa, kiedyś skakałam, oj dużo... w pon sobie kupie i zacznę skakać. U mnie ok, nie wcinam słodyczy, ale godz posiłków mam różne,przez spacery :P Dzisiaj widziałam znów mniej kg :D ale w pon dopiero ujawnie ile :P TRZYMAJCIE SIĘ PIĘKNE.... DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) U mnie też leniwy dzień - w końcu kiedyś trzeba odpocząć od pracy. Poza tym piękna pogoda to i przed komputerem nie chciało się siedzieć. Teraz oglądam mecz siatkówki Polska - Iran i zaraz na pół godziny wskakuje na rower - czas szybko mija pod czas oglądania TV. Efekty diety są, ale tym pochwalę się w poniedziałek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale jestem ciekawa ile schudłyście ciekawi mnie też ile z nowych osób zostało z nami i bedzie uaktualniac swoja wage i efekty swojej pracy a ile z tych osób po prostu miało chwilowe wyrzuty i przypływ natchnienia na odchudzanie aby po chwili znów sie zajadac,,,,, Grazia co u ciebie? nic nie piszesz. Lady? nawet jesli to napiszcie z czym macie trudnosci to cos moze poradzimy i razem bedzie łatwiej,,, hmmm chyba ze wypoczywacie gdzies nad wodą bo u mnie cały poranek było tak pięknie, tylko teraz sie troche popsuła pogoda, Kleo ja tez zaczęłam ta szótke wadera ale skończyła na drugim dniu (ale wstyd),,, tak bardzo mam słaba kondycje ze az mnie paralizuje jakakolwiek aktywnosc (oprócz biegania w zwiazku z codziennymi czynnosciami - pranie gotowanie zamiatanie odkurzanie, koszenie, mycie okien, prasowanie, bieganie za dziecmi....). chciałabym cos zaczac ze 3 razy w tygodniu po 15 min ale cos hmmm przyjemnego, jakies propozycje? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Leniuchowałam dzisiaj nad wodą... słonko niestety było za chmurkami, wiec tłuszczyku wiele nie wytopiło, ale za to spaliłam trochę kalorii w wodzie:) Jutro z rana się chwalimy... pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Start BYŁO JEST CEL KLEO 15.03.2014........114KG......87.4 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.7KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......72,6KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....126kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....120.5kg......99kg ja moim wynikiem jestem załamana, -0,2 kg zenada, płakac mi sie chce, nie jem słodyczy, tłuszczy, fast foodów itp wiec co jest nie tak ze mna ? takim tempem to ja 10 lat bede sie odchudzac a i tak nie schudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) U mnie na minusie -2,3 kg. Ewka- głowa do góry, ważne,ze na minusie, małymi kroczkami do przodu, z czasem organizm przestanie się bronic i zaczniesz szybciej chudnąc. Trzymam kciuki:) KLEO 15.03.2014........114KG......87.4 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.7KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....126kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....120.5kg......99kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady xxl
Witam was wszystkich , oczywiście że z wami zostanę , mówiłam przecież że się odezwę w poniedziałek , byłam u rodziców na weekend , no i jak to u rodziców , pytania czemu tak mało jesz , może Ci dołożę .Przyznam że nie umiałam odmówić mamie bo zrobiła łazanki ;/ miałam chwilę słabości , ale muszę się pochwalić że schudłam 0,4 kg , wieem że nie dużo, ale jaka radość i motywacja ; ) jeżeli chodzi o tabelkę to proszę :) KLEO 15.03.2014........114KG......87.4 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.7KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....126kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....120.5kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg......112,6kg.......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, jutro mija tydzień jak jestem na diecie. Motywacja jest, codzienna aktywnośc fizyczna jest, obyło się bez podjadania, efekt - 4.8 kg. Pozdrawiam KLEO 15.03.2014........114KG......87.4 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.7KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....126kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....115.7kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg......112,6kg.......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Hej. U mnie po kolejnym tygodniu minus kilogram ;) Tylko tyle przeważnie przeze mnie bo byłam na biwaku od piątku do niedzieli no i wiadomo.. w piątek na kolacje grill i drinki ale z sokiem grapefruitowym (a zawsze piłam z colą) w sobotę ognisko.. kiełbaska.. bułki.. eh i piwo ! A w niedziele na śniadanie złapana przeze mnie, mojego tate i mojego chłopaka o godzinie 5 rano świeża rybka smażona na pełnym oleju ;/ na obiad jakaś tam zupka chińska i tak mi minął weekend ! Wiele pokus, którym się poddałam... jedyny plus taki, że starałam się jeść 5 posiłków i piłam dużo wody plus napoje % ;D podejrzewam, że gdybym zważyła się w piątek miałabym lepszy efekt niż jak po takim ciężkim weekendzie wieczorem w niedziele ;P ale zawsze to jest coś ! Waga idzie w dół a nie w górę i TO JEST TO ! Od piątku nie ćwiczyłam ale za to napływałam się w jeziorze i wiosłowałam dużo łódką (na drugi dzień miałam zakwasy) więc może jestem kwita z ćwiczeniami ;D Do tego pochwale się, że po tak pięknym i słonecznym weekendzie wyglądam jak czekoladowa figurka w rozmiarze XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL xD KLEO 15.03.2014........114KG......87.4 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.7KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....125,1kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....115.7kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg......112,6kg.......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
KLEO 15.03.2014........113KG......86,500 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.7KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....125,1kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....115.7kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg......112,6kg.......100kg gratulacje kochane...wow,niektore wyniki mnie powaliły.U mnie -0,9 kg i jestem zadowolona to jak kg :) fatalnie się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
u mnie byłoby mniej na -ale przez ten tydzień miałam kiepsko z kasą... zdarzył się nawet,że na obiad miałam to co reszta- np tłusty sos czy golonke :P Dzisiaj skoczę do sklepu po makaron ciemny,warzywa na patelnie,jogurty, wafle ryżowe, pieczywo sonko, chleb żytni,mussli itp.Na następny pon może będzie więcej na minusie niż 0,9 kg Ewa nie wiemcopowiedzieć :( coś jest nie tak. Masz diete od dietetyczki i coś ci nie służy...może warto do niej odbić jeszcze raz po jakąś poradę,co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~ evka30 tylko się nie załamuj, trzeba po prostu przemyśleć co jest nie tak, może to tylko 'chwilowe' zatrzymanie?! Mnie kiedyś waga nie drgnęła przez 2 tygodnie. Może powinnaś pić więcej wody? Może w Twoje diecie są produkty które niekorzystnie wpływają akurat na Ciebie? Może to być np. nabiał który nie każdemu służy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajnie ze mnie wspieracie, miałamnawet do tej dietetyczki zadzwonic poradzic sie jej, ale moze jutro to zrobie musze jeszcze raz sobie to w głowie poukładac pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Ewa tylko się nie załamuj, nie teraz, nie wolno Ci rozumiesz?! a może inna dietetyczka, nie uważasz? może teraz jak już schudłaś musiasz mieć inna diete, może mniej kcal, kurde no nie wiem. Ja już mam pieczywo lekkie zakupione, mussli tez, warzywa jak najbardziej. Boję się, że u mnie też w pewnej chwili Utrata kg może się zatrzymać :P czyli wagę podajemy zawsze w poniedziałek, tak? u mnie ostatnio było -2 kg przez 10 dni, a teraz przez 9 dni (chyba) tylko -0,9 kg zaczęły się spacery, nie systematyczne pory posiłków i już też coś nie tak. Eeeeeee najważniejsze, że na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady xxl
Cześć co do tych tabelek uzupełnianych co tydzień to nie wiem jak to będzie ze mną ponieważ ja mam internet bezprzewodowy z limitowanym netem i GB mi się kończą ;/ gdybym jednak nie miała możliwości napisać czy coś to będę sobie zapisywać na kartce ile zgubiłam i później wam się pochwalę ; ) pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć jak dzisiaj humorki,Ewa jak tam? Lady ok, no problem. Na śniadanko zjadłam 50 gram musli Sante +100 ml mleka 3,2% razem 280 kcal Na drugie śniadanie po 10 mam 4 kromki pieczywa Sonko z jakąś wędlinką i pomidorem coś do 200 kcal Obiad po 13 to makaron Luella ciemny z warzywami i jajkiem coś ponad 350 kcal A na reszt dnia nie zrobiłam sobie jeszcze rozpiski Ale upał ło kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę pilnować godz posiłów choćby nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Lady ok. Co do mnie to waga spozywcza własnie mi sie zepsuła,,, znów mnie czeka kolejny wydatek. Tak sobie mysle ze w sumie jeszcze nie dawno narzekałam ze widze 79 kg a teraz juz jest nawet mniej, cały czas waga spada baaaaaaardzo wolno ale jednak, mam chwile wzlotów i upadków takich psychicznych mysle ze powinnam jesc mniej na kolacje,,, albo wczesniej moze przełoze ja na 18:00, dzieki Agatko i Kleo za słowa wsparcia - nie zamierzałam i nie zamierzam sie poddac i zaczac jesc jak jadłam wczesniej byłoby to głupie z mojej strony . w rozpisce od dietetyczki doczytałam ze waga moze spadac od 0,5 do 1,5 kg na tydzien i nie jest to równomierne zwłaszcza ze ja mam az 1600 kcal na dzien plus to co podjem zelka czy cos, ale od dzis postanowiłam nie podjadac ikolacje jesc o 18;00 i tak jak pisałas Agata - pic wiecej wody. hmm do mojego pierwszego celu juz tylko 3,5 kg. Kleo zgadza sie wage podawajmy raz na tydzień , fajna mobilizacja jest dzieki temu przynajmniej z mojej strony. Bardzo ciesze sie ze dopisałyscie dziewczyny z tabelka i z wyników waszych. Jedna z was schudła ponad 4 kg w tydzień,,,,jest to wogóle mozliwe? w jaki sposób :-) Kleo jak sie czujesz dzis? Moje cele: - kolacja po 18:00 - wiecej wody - nie podjadac miedzy posiłkami chociaz to podjadanie to nie jest strikte podjadanie ale np odrobina arbuza, zelka, jeden paluszek, plaster chudej wedliny no ale jednak, Kleo ciesze sie ze ty juz nie podjadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Ewa super podejście, damy rady przecież byle się trzymać systematyczności i nie obżerać się kurde musze jechac z 2,5 latkiem pilnie do lekarza. Od wczoraj gorączkuje, ma bóle głowy, apetytu brak, i boli go okropnie brzuszek. A najgorsze, że zaczał pokazywać w miejscu wyrostka :( więc jakby mnie nie było któryś dzień tz, że wylądowaliśmy w szpitalu i odezwe się później.Może to nie to, ale daje znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~evka30 zanim się obejrzysz zobaczysz na wadze 6 na początku :) Tak to jest że czasem waga wolno spada, co zrobić tylko tyje się szybko. Jeszcze taka mała podpowiedź jeśli chodzi o wodę tzn. jak obliczyć nasze zapotrzebowanie. Prosta sprawa ... waga x 40 g , dla Ciebie to 3.1 L, ważne jest to aby tą ilość postarać się wypić do godz. 14.00 ( rano na dzień dobry 2 szklanki ) Liczy się tylko sama woda i ewentualnie woda z mała ilością naturalnego soku. Jak to możliwe że schudłam ponad 4 kg .... hm po pierwsze to pierwszy tydzień więc zeszła też woda, po drugie odchudzam się już 3 raz i znam swój organizm, wiem co mi pomaga a co szkodzi, po trzecie codziennie przez godzinę intensywnie pedałuję, no i po czwarte bardzo pomaga mi białko które pije po porannej aktywności fizycznej. Nie głodzę się, nie liczę kalorii ( to mnie denerwuje i frustruje ). ~Kleo85 wierzę że z synkiem wszystko dobrze i obędzie się bez szpitala. Trzymam kciuki. Jestem ciekawa czy znacie a jeśli tak to co sądzicie o odchudzaniu przez Konrada Gacę ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Agata opowiedz cos wiecej o tym bialku.. co to w ogole jest? W czym pomaga? Gdzie kupilas? Jak na te bialko trafilas? Hmmm ? ;) Kurcze staram sie jesc 4-5 posilkow dziennie ale np. Tak jak dzis przygotowywalam obiad i tarkowalam marchew i jak zostala mi tzw "dupka" to chops do buzi i dopiero jak przelknelam to uzmyslowilam sobie ze podjadam chociaz wcale glodna nie bylam :/ to jest moj minus! Zawsze gdy cos przygotowuje to podjadam :/ ale w sumie podjadam tylko warzywa czy owoce a na szczeście poki co po slodycze, chipsy i inne nie siegam ;D aaaa no i tak jak juz ktoras z Was napisala od poczatku odchudzania pije tyle wody ile wyliczylam sobie z tego wzoru.. znaczy hmm nie.. nie daje rady tyle wypic, bo wedlug wzoru powinnam pic 5 litrow wody dziennie.. a gdy tak uczynie wiekszosc dnia zajmuje mi bieganie na siusiu ;D hehe dobranoc przyszle chudzinki ;* trzymam za Was kciuki aby jutrzejszy dzien byl rowniez udany co do diety i innych przyziemnych spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
czesc dziewczyny Agata nie wiedziałam o tej wodzie tego co napisałas, ja saczyłam wode do samego wieczora, a zaraz ide sie napic te dwie szklanki, masz duza wiedze na temat odchudzania widze Kleo mam nadzieje ze z synkiem juz dobrze. Co powiedział lekarz? A u mnie szykuje sie impreza z okazji 3 lat mojego synka pojutrze bedzie tort i nie wiem co zrobic,,,,zeby tylko na małym kawałeczku sie skonczyło,,,znam siebie,,,boje sie ze na jednym symbolicznym sie nie skonczy,,,reszte co zostanie musze szybko rozdac abym nie została z nim sam na sam nastepnego dnia rano,,, Agata a ty co sadzisz na temat tego faceta o którym piszesz? ja wchodziłam na jego strone i wiesz jego dieta opiera sie chyba na dobrze zbilansowanej diecie plus cwiczenia i tak innego wyjscia nie ma, a wczoraj tak sie wkurzyłam na siebie ze zjadłam 1000 kcal tylko na kolacje jabłko tylko chociaz rodzina robiła tłusta karkówke z oliwa z grila chyba z 500 jedna - odmówiłam jestem z siebie zadowolona,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć jestem i ja ;) Na ból brzuszka mały ma dostawać espumisan 100. 3X10 kropli, Nurofen przeciwzapalnie i lekka dietke. Wygląda na niestrawność-uf na szczęście Wodę muszę sobie obliczyć. Pewnie będzie to koło 4-5 litrów dziennie Co do Gacy to masa ćwiczeń, ja to bym nie dała rady :D Coś czuję, że u mnie na następny pon będzie mały spadek wagi... jakoś teraz nie mam czasu na zapiski i liczenie :( nie wiem czy mam zrezygnować z tego czy się zmobilizować i zacząć zapisywać. Np zapisuje pierwsze dwa ranne posiłki a potem zapominam, tylko w głowie licze następną godz posiłku. Dzisiaj tyle roboty miałam, że zjadłam tylko śniadanie o 7. Muszę coś zjeść zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) O białku dowiedziałam się w zeszłym roku od trenera który oferował swoje usługi ( ułożenie diety i planu treningowego ) na allegro. Wiecej o białku na moim blogu, są też zdjęcia jak wygląda. Też czasem się zapomnę i podjem podczas gotowania, poza tym sprawdzam czy coś jest zjadliwe :) Fakt na początku ciężko jest wypić taką ilość wody, zwłaszcza że trzeba to zrobić do 14.00 :) Woda jest tak bardzo ważna bo wypłukuje z organizmu toksyny które uwalniają się w procesie odchudzania. Ewa dasz radę, zobaczysz skończy się na małym kawałeczku tortu. Gdyby u mnie tort został na noc to rano już by go nie było - mąż w nocy robi wycieczki do lodówki :) Kleo85 widzisz nie można zawsze myśleć o najgorszym :) Jeszcze raz zdrówka dla synka. Jeśli chodzi o Gacę ... świetnie że pomaga ludziom, jego dieta i cały program odchudzający jest przemyślany i skuteczny. Ten kto chce schudnie szybko i bez uszczerbku na zdrowiu. Dieta nie dla mnie ponieważ je się tłusto - karkówka smażona na smalcu. Droga impreza niestety i nie każdego stać. Ściągnęłam od niego jedną rzecz, kupilam sobie rower treningowy stacjonarny poziomy. Dziewczyny miłego jutrzejszego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kleo nic sie nie martw ile tak naprawde spadnie byle do przodu, co do zapisywania moze juz mniej wiecej wiesz co ile wazy i ile ma kalorii wybieraj te mniej kaloryczne bo faktycznie zapisywanie to czasochłonne zajecie, ja tez jak mam nowa potrawe to lece na "ilewazy" i sprawdzam kalorycznosc mysle ze od 0,5 do 1.5 kg tygodniowo jest dobrze spadku wagi. Agata oj jak bym chciała zobaczyc 6 z przodu to jest moje marzenie i jesli zobacze bede najszczęsliwsza osoba pod słoncem, jak narazie chce dobic do 6 z tyłu tj 76 hehe, mam małe cele zeby byłyrealne, jesli ta woda taka wazna ide sie napic dwie szklanki wczoraj z rana dałam rade tylko jedna pozdrawiam i równiez zycze miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
witam kurde weszłam dzisiaj na wagę i złapałam załamanie. Nie mam jakoś humoru, no! zaczęłam zapisywać i od nowa liczyć kcal. Muszę za wszelką cene pilnować godz posiłków i dużo pić. Dobiły mnie długie przerwy między posiłkami. Bywało nawet, że między II śniadaniem a obiadem miałam 5 godz przerwy :o No nic, nie zrzędzę, jak w pon nie zobacze spadku wagi to wesoło nie będzie :( eeeee jakie to trudne. I nie podjadam, nie wcinam słodyczy, chleba, tłustych sosów. Ja już chce mieć 75 kg!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo nic sie nie martw to nasze odchudzanie jest długoterminowe tak wiec pomalutku aby do celu. byl czas ze lustro omilalam szerokim lukiem, dzis stwierdzam ze zaczynam sie sobie podobac. dziewczyny musze sie wam pochwalic ze mialam 101 cm dwa miesiace temu (sporo po ciazy) w talii a teraz mam 85 cm, 16 cm!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć Ja już wcinam śniadanie. 50 gram cranche z mlekiem= 280 kcal. I jednak licze kcal od nowa. Przynajmniej wiem ile moge zjeść Ewka 16 cm to bardzoooooooo dużo. Ewelina a Ty gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×