Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Agula
Moja waga startowa z dnia 28.06- 76kg- ważenie jutro- cel- hmm? powiedzmy na początek 65kg. Po pierszwe nie chcę sobie stawiać zbyt wysoko poprzeczki, po drugie jak moja waga zbliza się do 60-tki to zaczynam chudnąc nie tam gdzie bym chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLEO85
Hej Ooo jak fajnie, ze jest nas więcej. I tu pojawia się mój problem bo zapamiętałam tylko nick Ewy i Grazi (krótką mam pamięć) co do dukana, moja znajoma odchudzała się Dukanem i wyglądała wystrzałowo, schudła 15 kg, a potem 22 kg przytyła i żałuję do dziś, że wogóle zaczęła, ale pewno nie trzymała się zasad. Skończyła diete i trach- kg wróćiły Nowa (masz skomplikowany nick) szczerze to dużo przed Tobą, ale będziemy Cię wspierać, motywować itd :) Grazia masz słuszną rację :D Co niby mąż miałby mi powiedziec? że sorry, lepiej wyglądałaś jak ważyłaś 63 kg- wiadomo,skończyło by się rozwodem hehehe :D Więc woli nie ryzykować biedaczysko a sam ma 187 i 65 kg grubas jeden :p i on też wcina wszystko jak leci, nawet czasem go wyzywam, że jak może jak ja nie mogę na co słyszę, że nie mogę bo sama sobie zakazałam... eeeeeee to tylko fecet no U mnie jakoś tam idzie. I co najważniejsze nie podjadam słodyczy ani przekąsek- yyyyyy znaczy podjadam ale np zielonego ogórka czy pomidora (nie zielonego) Mały wyzdrowiał i spacerujemy i od dzis zaczynam to https://www.youtube.com/watch?v=TBRCq_JnfUc z tym, że ja mam dupsko tak jak J.L tylko trochę bez formy po 3 dzieci. Pozdrawiam i wytrwałości oj wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
p3.... musisz sobie wyznaczyc dzień zero tj dzis i wyliczyc z kalkulatora ile dziennie musisz jesc zeby gubic 1 kg na tydzień , pisałam o tym juz linka tez podawałam, przy twojej wadze nie bedzie to napewn 1000 tylko wiecej, musisz sie zmobilizowac bardzo bo jak tak dalej pójdzie bedziesz wazyc 150kg i zaczniesz z pewnoscia chorowac, napewno znasz zasady zdrowego odzywiania a jak nie poczytaj w necie, jedz co 3 godz z zegarkiem w reku (my tak z kleo robimy) i zlicz kalorie z jednego dnia ,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
Start BYŁO JEST CEL KLEO 15.03.2014........114KG.....87.4 KG.......75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG.....78.9KG........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG...........58KG AGULA 28.06.2014.......76KG...... .........65KG p3r3lci4 02.07.2014.......128.2kg....126kg.....110kg p3...pozwoliłam sobie wpisac ci cel na 110 jesli za mało badz za duzo to zmien prosze, Agula jutro uzupełnij prosze tabelke ile "jest" ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, zrobię to rano... co ile będziemy się ważyć i uaktualniać wyniki czy może jak ktoś odnotuje spadek to będziemy wproadzały zmiany- co nie drogie koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy
witam, długo nie pisałam , próbowałam się zmotywować , zaczęłam dietę , niestety nie wytrzymałam ; ( . Jak mam schudnąć skoro nie potrafię jeść mniej , ciągle mam na coś ochotę , dziś przegięłam , objadłam się tak że masakra , normalnemu człowiekowi by to starczyło na tydzień, ale nie mnie ;/ jestem okropna nienawidzę siebie . Proszę was jeśli możecie pomóżcie mi jakoś , chcę zmienić swoje życie na lepsze, chcę czuć się dobrze i być pewną siebie kobietą , mam dopiero 21 lat , chcę się podobać sobie i swojemu chłopakowi . Grubassska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~ potrzebuję pomocy ze swojego doświadczenia wiem że apetyt świetnie blokuje izolat białka serwatkowego ( na pierwsze i drugie śniadanie na początek po ok. 40 gram ). Jeśli chodzi o motywację ... również ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że to wszystko siedzi w głowie, nie ważne co ktoś będzie Ci mówił i jak bardzo motywował to nic nie da dopóki sama nie poukładasz sobie tego w głowie i nie podejmiesz decyzji. Ja wiele razy w ciągu ostatnich 6 miesięcy próbowałam przejść na dietę, każda próba kończyła się po kilku godzinach. Dlaczego ? Ponieważ za każdym razem oszukiwałam się i tak naprawdę nie chciałam być na diecie wolałam zjeść kolejnego batona czy ciastko. Teraz gdy jestem zmotywowana, nie mam problemu z podjadaniem, nawet mnie nie kusi. Przemyśl wszystko, priorytetem powinno być zdrowie, na drugim miejscu wygląd. Odchudzałam się już kilka razy, najwięcej schudłam 35 kg więc można. Co mnie zmotywowało ? Bezdech senny, ktorejś nocy obudziłam się i nie mogłam oddychać - miałam korek w gardle - bardzo się przestraszyłam i od tego się zaczęło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy
Agata84 przestraszyłaś mnie z tym bezdechem , chyba właśnie w mojej głowie zapaliło się światełko , muszę coś ze sobą zrobić , zaczynam od jutra ,tylko tak właściwie nie wiem od czego zacząć , ale dam jakoś radę , chyba całą noc będę się motywować do tego , myślę że sobię poradzę z waszą pomocą ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
potrzebuje pomocy trzymam kciuki za ciebie. moze zacznij od tego ze zapiszesz wszystko co zjadasz jutrzejszego dnia w zeszycie potem pobaw sie w obliczenie ile to miało kalorii, kup sobie wage kuchenna do wazenia produktów i wage elektroniczna, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem studentką socjologi i piszę prace dyplomową na temat diety. W szczególności interesują mnie trudności w prowadzeniu diety. W ramach pracy zamierzam przeprowadzić wywiady z kobietami które stosują dietę (niezależnie od jej wyników) Dlatego poszukuje osób skłonnych do udzielenia wywiadu za pomocą skypa ewentualnie telefonicznie. Liczę na waszą Pomoc- zainteresowane proszę o kontakt na maila lori 1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula
Witam. Ja po porannym a ważeniu, -3,4 kg na fazie uderzeniowej - to właśnie lubię na tej diecie, ten pierwszy, motywujący spadek. Start BYŁO JEST CEL KLEO 15.03.2014........114KG......87.4 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.9KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......72,6KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....126kg.......110kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
gratuluje wyniku Agula. potrzebuje pomocy jak sie miewasz? jak motywacja do działania i odchudzania? Jak zamierzasz rozpocząć odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Hej. Napisałyście, że dużo pracy przede mną to racja.. ale przecież nie od razu Rzym zbudowano :P Postanowiłam, że będę liczyć kalorie i to będzie taka moja dieta plus do tego ćwiczenia, o których pisałam :) U mnie jest o tyle dobrze, że tak szybko jak tyję tak samo szybko gdy trzymam dietę i ćwiczę chudnę ;P Tylko muszę trzymać dietę wtedy są suuper efekty ;) wiadomo kto ma więcej do zrzucenia to szybciej mu idzie.. po samym tygodniu ćwiczeń zrzuciłam 2 kilo a diety nie trzymałam więc nastawiam się, że będzie bardzo dobrze ;) i mam nadzieję, że dzięki Wam będzie jeszcze lepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady xxl
evka30 hej , dziś zaczęłam od oczyszczania organizmu z toksyn a więc głodówka (taka nie do końca) na sokach owocowych i dużo wody : ) jakoś daję radę choć nie mogłam patrzeć jak mój narzeczony wcinał rano śniadanie ; ) jutro na śniadanie coś lekkiego jakiś jogurt z muesli , na dugie grejpfrut , obiad 120g gotowanej piersi z warzywami na parze , podwieczorek 2 jabłka ,10 dag truskawek, kolacja kromka chleba pełnoziarnistego z pomidorem ; ) myślę że dam radę , odezwę się w poniedziałek ; ) trzymajcie się cieplutko i trzymajcie kciuki ;) zmieniam nick z potrzebuję pomocy na lady xxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
Lady ładny nick wybrałas dla siebie, Prosze skopiuj nasza i uzupełnij tabelke swoimi danymi ok? Na początku myslałam ze "potrzebuje pomocy" i p3... to jedna i ta sama osoba ale chyba nie, obie macie ten sam wiek i podobna wage. Lady poczytaj sobie o dietetyce abys to wszystko dobrze zrobiła nie mozesz chodzic głodna. Moze wybierzesz sie do dietetyczki? Kleo co tam u ciebie? Ćwiczysz? Grazia ja tez chce byc taka zadbana mamą. Ja proponuje uzupełniac (zmieniac ) tabelke co tydzień np co poniedziałki. co wy na to? Jesli bysmy zmieniały tabele wraz z efektami mogłybyśmy osiąsć na laurach. Ja na podwieczorek mam koktajl malinowy bo kupiłam okropnie mało słodkie wiec musze je jakos przerobic. Intryguje mnie ta dieta Dukana ale jakos sceptycznie do niej podchodze, pozd, piszcie co jecie i jak efekty. Jaka u Was pogoda bo u mnie słońce. Pamietajcie odchudzamy sie dla siebie aby sie lepiej czuc, Dziewczyny skad jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Hej jestem i ja, tylko tak z doskoku Agula wow, moje gratulacje Ewa e tam ćwiczenia są zbyt ciężkie jak dla mnie. Codziennie wieczoram koło 21 będę skakać na skakance po 30 minut lady zostań z nami i weź się w garść no bo kiedy jak nie teraz?! będzie ciężko, nie oszukujmy się... spójrz na mnie, schudłam już 25 kg a tylko odstawiłam pieczywo, słodycze i wszystko co tłuste, można? można p3 ty też zostań z nami, damy radę przecież... czy Agula i Agata to ta sama dziewczyna? wybaczcie, ale nie mogę ogarnąć :P Eva no właśnie nie wiem co ile tą tabele uzupełnieć. Ja będę się ważyc w sobotę, ale może faktycznie będzie lepiej jak każda z nas będzie wpisywać swoje dane co pon i nie mówić ile się schudło??? możemy się ważyć ile chcemy ale wagę podawajmy np co poniedziałki? jak sądzicie piękne? u nas upał.... przez co spacerujemy dużo i obiad o 13 wypada mi o 15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Kochane oczywiście, że z Wami zostanę ;) nawet jeżeli nie będę miała czym się chwalić to miło mi się będzie czytało jak tam dla Was idzie. Któraś z Was zapytała skąd jesteśmy, więc aktualnie mieszkam w Olsztynie bo tu studiuje (chociaż już mam wakacje) i tu pracuje mój chłopak ;) ciężko mi będzie dostosować się do Was aby wagę uzupełniać co poniedziałek bo nie mam wagi hihih ale za każdym razem kiedy będę jeździć do domu rodzinnego będę się ważyć i dawać Wam znać co u mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się dopisuję. Na razie wpisałam wagę bez zmiany. Start BYŁO JEST CEL KLEO 15.03.2014........114KG......87.4 KG........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG......78.9KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......72,6KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....126kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....120.5kg......99kg Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Ej Agata dopiero zauważyłam że masz podobną wagę jak ja tzn. hmm przepraszam o 6 kilo mniej ale jestem wyższa (przeczytałam na Twoim blogu ile masz wzrostu) więc można powiedzieć, że się wyrównujemy :P podniosłam się trochę na duchu wiedząc, że ktoś ma podobny problem jak ja i możemy się z nim razem zmagać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
lady dopisz sie do tabelki bo chyba jeszcze ciebie nie ma na niej. Kleo ja tez mam w zamiarze duzo spacerowac jak juz mała bedzie w spacerówce jezdzic. Jak ty wychodzisz na spacer ze swoim młodszym? w głębokim? jak spi czy jak wstanie? a moze juz spacerówka? bo moja nie lubi głebokiego a bardzo bym chciała chodzic na spacery, ,,,nie wiem jak to ogarnać. Wiecie na tym topiku dobrze ze sa osoby powyzej 70kg, i sie odchudzaja bo maja z czego bo nie rozumiem osob które maja np 58 kg i sie odchudzaja masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Plocka:) Fajnie, ze zebrala nas sie spora paczka- damy rade kobitki:) Pozdrowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~ p3r3lci4 w grupie łatwiej - będzie większa mobilizacja i wsparcie :) Napiszę coś więcej o sobie ... 30-latka, 164cm, waga znana :) w związku, bezdzietna. Marzę o dziecku m.in. dlatego się odchudzam. Obecnie mieszkam w Płońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
Kleo mi odpowiada wazenie co tydzien i nic nie mowienie na foruum ile sie schudło tylko dopiero w dniu wazenia "pochwalenie " sie, Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady fajne masz to menu sa warzywa owoce mieso chude lekka kolacja powinnas wytrwac na niej, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
hej ho :) coś mam dzisiaj ciężki dzień...spałabym oj spała Ewa ja na spacer wychodzę z cała trójka (teraz w wakacje) zawsze po jedzonku małego. Często nie śpi jak wychodzimy, zasypia po godz spaceru. Nadal jest w gondoli, nie siedzi jeszcze więc nie będę jemu obciążać kregosłupa. dziewczyny od wczoraj zaczęłam ćwiczyć aw6 dzisiaj zaiczyłam drugi dzień. Skakanke mam upatrzoną taką z łożyskami za chyba 25 zł. Podobno codzienne skakanie po 30 minut daje świetne rezultaty, chociaż kolację spale :P Agata przypomnij mi na jakiej diecie jesteś kurde Agata i Agula takie podobne, że ja nie wiem ktora jest która heh II śniadanie mam za pół godziny, chleb zytni mi się skończył, warzywa też, owoce oczywiście też a siły brak by jechać do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kleo85. Jestem na diecie MŻ :) wyeliminowałam pieczywo, ziemniaki, ryż, makarony, oczywiście słodycze, słodkie napoje itp. Nie liczę kalorii po prostu jem zdrowo i z umiarem. Dwa lata temu byłam na diecie Dukana, schudłam sporo ale co z tego skoro przez następne pół roku miałam poważne problemy z woreczkiem żółciowym. Byłam u dwóch lekarzy, obaj stwierdzili że przyczyną jest stosowana przeze mnie dieta. Teraz nie chce stosować żadnej wymyślnej diety, mam zamiar zmienić swoje nawyki żywieniowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Jak tam mija dzionek? Ja jestem na dukanie, wiem, ze ta dieta ma wielu przeciwników, pewnie tyle co zwolenników- zresztą przy każdej znają znajdą się plusy i minusy. Jak tak sobie czytałam to najlepsze opinie są na temat 1500 kcal- ale wiadomo na efekty czeka się o wiele dłużej niż na 1000 czy 1200. Ja jednak nie potrafię ograniczać się w czymś co lubię, wolę wyeliminować to całkowicie. A zresztą kobietki, każda z nas wie co dla kogo jest dobre i to robi, ważne , ze się nie poddajemy i wspieramy. Pozdrówki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula
Hej laski, coz tu dzisiaj taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym do was dołączyc ale nie wiem czy mogę i jak mam to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×