Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość ja90
cześć dziewczyny, Najpierw piszę do Ciebie Kleo85 pisałaś że bujasz się z anemią jeśli nie próbowałaś to bardzo polecam ci sok z pokrzywy do kupienia w aptece w przypadku mojej mamy działa cuda poczytaj o tym i spróbuj. dziewczyny dziękuje za rady odnośnie klusek zjadłam malutko tych kopytek :) ja wpiszę się do tabelki po niedzieli jak się zważę dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć tyle się upisałam i nie doleciało wrrrrrrrrr kleo spróbuj sok z pokrzywy na anemię rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Cześć dziewczęta! Jak tam? Mój dzień zaczął się ostra bieguna:( Ala boli :( Ale pewnie kg będą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
A co na śniadanko? Ja dziś manne wsuwam. I chyba dziś bede na sucharkowej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja iak zwykle salatke z tunczyka hehe ;) biegunka to nie ciekawie. Duzo pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Heh ja dzis musli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sniadanie standardowo owsianeczka, Imslim chcialabym cie zapytac własnie jakie te kiełki polecasz? jakie sa najsmaczniejsze , ja chciałabym ich uzywac do sałatek z sałaty i pomidora. kupiłam takie z biedronki - soczewica i jeszcze cos tam ale one sa do podsmazenia a to juz mi nie lezy. I czy te nasiona na kiełki miałabym kupic w normalnym ogrodniczym czy w sklepie ze zdrowa zywnoscia? czy osobno czy jest jakis mix? imslim ja wczoraj przeszłam wózkiem w sumie 3 km , mała juz mi jezdzi spacerówka wiec daje jej jesc i na spacer, tak jak tobie Kleo moja tez w wozku zazwyczaj usypia, włączam endomedno i spaceruje, to endomendo mnie jeszcze bardziej dopinguje, ja sobie cwiczenia odpuszczam bo moja aktywnosc to ciagle sprzatanie i latanie po domu. Kleo moj wynik jutro bedzie niezadowalajacy juz zamawiam ostatnie miejsce, ale dzinsy juz ze mnie leca i niedługo musze kupic sobie mniejsze bo te beda za duze i troche głupio to wyglada. ostatnio jak je miałam na sobie były jeszcze dobre ale dobrze ze u ciebie jest dobrze. ach i miałam wam jeszcze napisac ze dieta wcale nie musi bycdroga ja dzis "u chłopa" kupiłam za 30 zł: ziemniaki, marchew seler pietruszka koper cebula buraki marchew brokuł, jabłka kapusta kiszona, papryka i z tego tylko robic fajne dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza, u mnie dzis dosyc spokojnie mała odsypia nocke bo w nocy sie bidulka meczyła z gorączka, starszy na wycieczce z ojcem. ja juz obiad mam , posprzatane mam, wczoraj myłam podłogi, takze nic tylko delektowac sie cisza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Evka zazdroszczę. Ja właśnie zeszlam z orbitreka-35min. Mala mi krzyczy bo się odparzyla a starsza peppe ogląda. Szybki prysznic i do roboty. Sprzątać obiad itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Dziewczynki co dzis serwujecie na obiad? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula
Hej laseczki:) Grzeczne jestescie?... jutro ważenie:) Ja dziś na sniadanko zjadłam mały jogurt owocowy 0% i wariacje z serka naturalnego, na obiadek sałatka z tuńczyka. Dziś bez szaleństw bo dzionek P. Efcyk jakim idziesz systemem? Ja 1/ 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO85
Ja 90 czytałam o soku z pokrzywy i nie mogę znalezc informacji odnoścnie podnoszenia żelaza. Muszę zapytać moją farmaceutkę o ten sok,ale dzięki za info Ja na obiad miałam 4 paluszki rybne, szklanke gotowanego ryżu i surówke Ewa pewnie nie bedzie tak zle :) jestem nieprzytomna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa ;) ale czuje ze to miejsce dla mnie. Trochę czasu zmagam się już z odchudzaniem ale dopiero teraz konkretnie wzięłam się za siebie wyjechałam za granicę i mam po prostu więcej chęci i czasu. W zeszłym tygodniu biegała po 5 kg ale nie stosowałam konkretnej diety niestety kg nie leciały w dół wiem to dopiero był tydzień ale ja już liczyłam chociażby na jedno małe kg w dół co prawda czułam się znacznie lepiej. Mam 165 wzrostu i miałam 88 kg wagi pisze miałam ponieważ od poniedziałku jestem na diecie kopenhaskiej dzisiaj w sumie już 4 dzień i schudłam 4 kg ;) ważę obecnie 45.5 tak z dokładnością ;) bardzo się ciesze juz z uzyskanych efektów ale liczę na znacznie więcej mam nadzieje ze się nie zawiode ;) z racji tego że podczas tej diety nie jest wskazany duży wysiłek fizyczny przerwała bieganie oczywiście wrócę do niego po skończonej diecie. A teraz żeby bezczynnie nie marnować czasu ćwiczę juz 2 dzień z mel b ;) ćwiczyłam z nią wcześniej i widziałam efekty także uważam ze na prawdę warto ;) mam nadzieje ze będę zadowolona z efektów końcowych ;) trzeba walczyć o swoje marzenia...fajnie znaleźć miejsce gdzie piszą ludzie którzy też chcą coś osiągnąć swoją ciężka praca mnóstwem wyrzeczeń pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja ide systemem 3/3. Dzisiaj mam PW. Jutro wazenie ale cos czuje ze duzego spadku nie bedzie. ;/ ech no trudno. Moze nastepnym razem ;p Hej Słońce. Juz mnie wystraszylas bo myslalam ze masz 45 kg to juz bys szkielet byla hehe xD fajnie ze dolaczylas ;) za granica jestes a gdzie dokladnie jesli mozna wiedziec? Ja w Niemczech mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe chciałabym 45 ale to marzenia ;) mieszkam w Holandii a gdzie dokładnie w Niemczech bo mieszkam blisko granicy mam jakieś 5 km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i zapraszamy:) Napisz coś więcej o sobie... ile masz latek, skąd jestes i takie tam...:) kiedyś byłam na tej diecie, ciężko było, ale zawzięłam się i wytrwałam - schudłam kilka kilogramów, ale efekt był nietrwały... teraz jestem na dukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat tak jak pisałam wcześniej mieszkam w Holandii od jakiś 3 tygodni ogólnie siedzę w domku teraz bo opisuje się córeczka mojej siostry ;) no i walczę ze swoją waga to przede wszystkim. Szukając jak co dzień motywacji natknęłam się na to forum co bardzo mnie cieszy. Bo dodatkowe motywację dają konika żeby iść dalej a nie stawać w miejscu ;) dieta nie jest łatwa bo co dzienna ilość przyjmowanych kcal to 600 ale póki co chudnie z każdym dniem 1 kg i jeśli tylko będzie tak do końca to będę bardzo zadowolona ;) a jak tam z waszymi efektami jakie diety stosujecie albo ćwiczenia ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Witaj slonce. Ja jestem na diecie 1000-1200kcal w zaleznosci od dnia heheheh Tez sie opiekuje siostry dzieckiem :-) Co do obiadku to 2lyzki ryzu sos pieczarkowy light i 1/2 wczorajszej piersi hihihi Jakos na obiad calej nawet malej zjesc nie daje rady :-/ Dziewczyny jaki jecie ryZ? Bialy? Brazowy? Czy obydwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I długo już jesteś na diecie 1000 - 1200 kcal i jak efekty ?:) a poza tym ćwiczysz coś czy tylko zdrowe odżywianie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie sobie pokrecilam hula hoop 45 min ;p Ja mieszkam w Bremen. Bylam kiedys w Holandii w Amsterdamie ;p fajnie jest nawet hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Od zeszlego piatku jutro bd tydz schudlam juz prawie 2kg Od przedwczoraj cwicze zumbe ;) Slonce poczytalam troche o twojej diecie Jest ona tylko na 13dni Co planujesz po tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk to dzieli nas dokładnie 397 km bo sprawdzałam na Google maps ;) jestem juz 4 raz w Holandii ale nie byłam jeszcze w Amsterdamie mam tam jakieś 200 km bo jestem na samym dole Holandii dokładnie region limburgia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skalowania no to gratulacje 2 kg to już ładny efekt a dużo masz do zrzucenia żeby osiągnąć wymarzoną wagę ?:) no właśnie cały czas rozglądam się za kolejną dieta śle chyba z tej przejdę na 1000 kcal albo 1200 no i bieganie jak wcześniej po 5 km nawet udało mi się 7 to mój rekord, biegała wtedy godzinę i spaliła równe 500 kcal ;) i tak parę miesięcy i może by coś z tego było moja wymarzona waga ;) tylko zawsze się boje co później żeby to nie było tylko chwilowe a tyle wysiłku i pracy żeby szlak nie trafił ale liczę na to ze się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ogolnie chcialabym schudnac 25kg a jestem na tej diecie bo po niej nie ma jojo i mozna jesc wszystko (weglowodany w mniejszych ilosciach) Zaczynalam przy wadze 75kg/153cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skalowana ciekawi mnie jeszcze dieta 2 dniowa jabłkowa ale musze o niej poczytać więcej czy są dobre efekty. Jedyne co wiem ze przez dwa dni je się same jabłka w dowolnych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×