Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróciłam do pracy i żałuję

Wróciłam do pracy, 20miesięcznym synkiem zajmuje się szwagierka, żałuję

Polecane posty

Gość gość
NO tak Kali zrobił swoje , Kali moze odejść . Bo przeszkadza :( , ale jak jest potrzebna darmowa niania to nie przeszkadza. I weź i pomagaj rodzinie ,zawsze foch odyebią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zostawiam dziecko na 8 godzin." x a wcześniej pisałaś, że tylko od 9 do 14 x a jeszcze wcześniej, że pracujesz od 9 - a to oznacza, że do pracy wychodzisz PRZED 9.00 x a potem bredzisz, że nie wliczasz do czasu pracy godzin, które synek przesypia x Nie chciałabym opiekować się twoim dzieckiem, bo nie ma JASNO wytyczonego zakresu i czasu. Jak szwagierka pójdzie do pracy to zmierzysz się z życiem - będziesz musiała poszukać opiekunki i albo zatrudnisz kogokolwiek za 8 zł/godz, albo nianię z prawdziwego zdarzenia za 14 zł/godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przeadzilas z tym, ze zaplacisz nieduzo bo praca sama do niej przychodzi i dziecko niewymagajace. kretynko jedna to najcięzszapraca- odpowiedzialnosc za nieswoje dziecko!!! czyli dziecko samoobslugowe 20 mies a ona tylko lezy!!! az mi kuzwa cisnienie skoczylo" POPIERAM!!!! Ja płące niani 12 zl za godzinę i zabraniam jej cokolwiek tykać, sprzątać, ma cały ten czas być przy dziecku i tylko nim się zajmować. Jak potrzebuje jej w weekend albo wieczorem (bo idziemy do kina) to mała śpi a ja jej płace 18 zł za godzine chociaż ona czyta książke, ale jest przecież późny wieczór/noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miala taka bratowa jak ty t o bym ja w pysk strzelila a nie dzieckiem sie zajmowala. jestem w szoku po tym co napisalas. Daj dziecko do przedszkola i w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisujecie na posty z maja teraz? Porąbało was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat przestarzały ale gość 2014.05.15 miał całkowitą rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka fantazjuje i to mocno:P Po pierwsze 19 latka w maju dopiero pisała maturę, ja po maturze siedziałam w domu nie licząc maja 4 miesiące, bo szłam na studia. Także autorka kłamie,że ona tyle już siedzi w domu i do pracy nie idzie. Prawdopodobnie ma jeszcze egzaminy. Po drugie to jej dom nie twój więc normalne że neguje twoje zdanie, chcesz być u siebie to mieszkaj w swoim domy. Po trzecie minelo 5 dni a ty przezywasz jak glupia, nie martw sie pewnie juz dawno cidziewczyna podziekowala za opieke nadz dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×