Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusia
widze ze jest kolejna sfrustrowana staraczka, jak masz jakis problem to po prostu nie czytaj i nie pisz czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żadna staraczka tym bardziej sfustrowana wręcz przeciwnie kończę 7 miesiąc ciąży ale te wasze tomiki są po prostu żałosne może to wreszcie dotrze do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto tu jest sfustrowany ? Staraczki sraczki badające sluzik paplacie tu jak skończone idiotki ogłaszając całemu światu kiedy się pukacie i jak a dzień po juz macie wszystkie objawy ciąży w dodatku bliźniaczej i wybieracie imię dla fasoli. Psychiatra powinien zainteresować się waszym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
chyba ty jestes sfrustrowana skoro potrafisz sie poslugiwac tylko i wylacznie wyzwiskami. jesli ci cos nie pasuje to nie czytaj i nie pisz, czy to takie trudne? widocznie dla ciebie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przyszła mamusiu mam głęboka nadzieje ze jednak mama prędko nie zostaniesz bo nie jesteś jeszcze dość mądra ani pokona by tego doświadczyć. Może kota sobie kup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, no ja juz nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test, bo okres mi sie spóźnił 2 dni i pokazały sie 2 kreski! Jedna co prawda słaba ale była widoczna:) bardzo sie cieszę , staraliśmy sie z mężem od listopada wiec trochę to trwało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś sie temat nie rozwinął, a szkoda bo ja jestem lutówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topik się nie rozwinął bo 1 popełniły samobójstwo z powodu braku 2 kresek I bardziej prawdopodobny powód 2 założyły juz temat marcowki 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam moge dolaczyc? :) mam termin na 02.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na 1 luty:) obecnie jestem w 6tyg:) eh juz sie doczekać nie moge usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam nadzieję na luty, 2 testy pozytywne, ostatnia @ 28.04 więc leci 5 tydzień, za 2 tygodnie mam wizytę u gin. Objawów żadnych jeszcze nie mam, może delikatne mdłości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam na luty. Byłam wczoraj u ginka dopiero 4 tydz. Karty nie założył bo za wczesnie za tydz kolejna wizyta. Robił usg pecherzyk piekny widoczny czekamy na serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
WITAM :) termin ( z neta) mi wychodzi na 10.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko termin z neta... moze jeszcze net was zaplodni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczki, lutownice, lutówki. czy to podstawówka?hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za różnica kiedy urodzi się dziecko?oby zdrowe było a nie czy luty czy marzec czy październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny moge sie przylaczyc do was? mam termin na 4 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam wszystkie staraczki Nie rozumiem jedynie tych zlosliwych komentarzy.staraczki czy ewidentne wpadki to mamusie i ich malenstwa.kazdy przezywa ciaze na swoj wlasny sposob.ja jestem matka czworga dzieci a teraz to ewidentna wpadka.coz zrobic.nalezy wezc sie garsc i zrobic wszystko by zapewnic dzieciomwszystko co najlepsze, a malenstwo donosic szczesliwe i zdrowe.wsXystko bedzie dobrze, bo walczysz i sie nie poddajesz, nawet w tak licznej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, mogę dołączyć? właśnie dziś rano zobaczyłam dwie kreseczki, cieszę się i nie cieszę bo to oczywiście nie planowana ciąża. Do lekarza muszę się zapisać dopiero. Ostatnia @ miałam 5 maja. Chłopakowi powiem dziś ale nie wiem jak zareaguje.. już sama nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny przylaczajcie sie, niech nas bedzie jak najwiecej, trzymajmy sie razem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko szkoda ze topik sie nie rozwija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Hej ja będę mieć termin na połowę lutego :-) jeszcze nie byłam u lekarza więc nie wiem dokładnie. Mam 9 miesięczna córkę i trochę mnie to przeraża. A jak u was to pierwsze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga66
To ja tez sie dołączam 2 kreski, ale jeszcze nie byłam u lekarza, bo jeszcze za wczesnie. To moja 1 ciąża i planowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga66
Jak dobrze licze to teraz zaczynam 5 tydzien, miesiaczke miałam 9 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez sie podlaczam, 3 testy pozytywne.. jutro ide do lekarza, niestety ciaza nieplanowana ale zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga66
w którym tygodniu idziecie do lekarza? Bo u mnie jeszcze chyba za wszesnie ok. 5 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
Witajcie ja mam termin na 5 luty. Bylam juz u lekarza. Pecherzyk piekny duzy a w nim cialko zolte niestety pojawil sie krwiak 2cm na 4 mm Do tego luteinka i lezenie w lozku. Kolejna wizyta kontrolna za tydz we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
5 niby za wczesnie ale ja poszlam orientacyjnie 5tydz i 5 dni. I cale szczescie bo ten diabelski krwiak. Nie chce myslec co by bylo gdy by pekl. Najlepiej w 6 tyg wtedy powinno byc juz serduszko.to moja druga ciaza. Mam corke 10 lat...juz zapomnialam jak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×