Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
Micheline33 jaka patologia? jak sie tylko ma mozliwosc utrzymania tylu dzieci to tylko robic!! jak tak uwazam :) Przeciez to wspaniale miec tak duzo rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9,7,5,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Czesc dziewczyny. Kilka dni temu zrobilam test. Termin mam na 22 lutego. Zrobilam badanie na progesteron i w piatek mam wizyte u lekarza. Mam juz 4 letniego syna o ktorego staralam sie rok. Ta ciaza jest po jednym stosunku 3 dni przed owulka. Cuda sie zdarzaja. Mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martolina a czemu uwarzasz ze cuda sie zdarzaja? przeciez nie staralas sie nie wiaodmo ile x lat ....zaczelas sie starac i normalnie zaszlas nie wiem co to za cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to,ze z poprzednim dzieckiem rok sie staralismy a teraz raz I bach:) nie spodziewalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok to nie jest dlugo .....normalny czas staran rozumiem ze jakbys sie starala latami nie moglabys zajsc cy leczyla sie sie rozumiem wtedy cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie cud to ciaza po jednym razie hihi. Czy wszystkie dziewczyny z forum juz sa w ciazy czy tez czekaja na nieprzyjscie. @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie mialas zadnych prlbmemow z zajsciem to jest to normalna sprawa ze zaszlas czy po 1 razie czy po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Cześć, widzę że forum się rozwinęło trochę :) ja jutro idę pierwszy raz do lekarza, akurat 7 tydzień znaczne. Nie moge sie doczekać pierwszego USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolina wiem o czym piszesz bo u nas podobnie, raz w ciągu 6 tyg i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
fajnie, ze Nas przybywa :) jak Wam mija (prawie juz minela) niedziela? mi glownie na leniuchowaniu ale jutro do pracy wiec odpoczywam poki moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Micheline to malutkie jeszcze dzieciaczki ale fajnie bo mają wesoło a nie ciężko Ci? Witamy nowe koleznki :-) rozumiem radość że udało się za pierwszym razem :-D U mnie niedziela w mieszkaniu ;-) na polu zimno także lipa z wyjściem :-) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpoczywam dzis w domu a raczej biegam kolo męża który ma nogę w gipsie :) ale tak zimno dzis ze nawet wychodzić sie nie chce. My generalnie od dwóch lat sie staramy, w pierwszej ciąży byłam w sierpniu ale okazało sie ze puste jajo. Teraz akurat nie było możliwość i myslalam ze cykl starań stracony a tu wszystko wskazuje na to, że sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Cześć dziewczynki, jak sie czujecie? co tam u Was? u mnie taka ladna pogoda a ja w pracy siedze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
A u mnie brzydka strasznie pogoda. Dziewczyny wszystkie widzialyscie juz pecherzyk na USG? Ja jeszcze czekam na wizyte dwa tygodnie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam ale nie slyszalam serduszka no ale bylam w 5tc teraz jak pojde bede w 9 to juz mam nadzieje ze uslysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Ja ide w piatek do gina. Okres powinnam dostac 15 maja. Czyli ktoryto bedzie tydzien ? Bedzie cos widac? Nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja pisze. Okres powinnam dostac 11 czerwca. 15 maja mialam pierwszy dzien poprzedniej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Hej ja jeszcze nie byłam na wizycie planuje w przyszłym tygodniu już się nie mogę doczekac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martolina wydaje mi sie ze cos kolo 5tc, pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
To bedzie ok środek piatego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Test robilam wczoraj i nikla linia ale jest... chyba.. raczej.. na pewno! Sa tu mamusie 2 pociech +?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
"gościu" witamy :) moze podaj swoj nick bedzie latwiej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
ok, juz, mam dwie pociechy, staralismy sie z przerwami okolo 1 i pol roku. Ej wy serio juz macie zachcianki? ja nie mam ;) jedyne co to czuje ciagniecie w dole jak na @ i ból piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nudnosci w 5 tyg ciazy? Sorry ale to chyba wyimaginowane, nie chce byc zosliwa, ale to jest za wczesnie, chociaz nie powiem, sama bym chciala juz moc sobie ponarzekac na te typowe wczesne objawy i bez wyrzutow sumienia walnac sie i pokazywac paluszkiem co i kto ma gdzie robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie autorka, moze przyszla mamusia? Czai się na marcówki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
gościu jesli chodzilo Ci o mnie, to nie do konca chodzilo mi o to ze w 5tc mam nudnosci no bo to nierealne.. poprostu jak sie za szybko podniose to mi tak jakos dziwnie bylo akurat wtedy i tak "podchodzilo wszystko do gardla" no i tak napisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś byłam na wizycie, 7 tydzień, widziałam już serduszko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anii no to cieszymy sie razem z Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×