Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość tokia84
O widze ze jest nas coraz wiecej :) i wszystkie mamy przyblizony termin ... Z jakich rejonow Polski jestescie dziewczyny? Ja Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka81
ja ze Szczecina, ale teraz mieszkam za granica, dzisiaj mialam pierwszy napad glodu i o 9 zzarlam 2 slodkie drozdzowki (chyba pierwszy raz w zyciu!) a teraz mnie mdli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
ja jak tylko bede mogła wstawac to tez przeprowadze wedrowke do biblioteki i wezme sie za lektury....o niemowlętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
mnie tes dzisiaj strasznie ssie. A nic w domu nie mam cora w szkole. Czekam na mamusie zrobiła leczo...oj co by bylo gdyby nie te mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
a moj wlasnie pisze z pracy z zapytaniem co na obiad bo mega glodny.. ehh faceci, zamiast mi zrobic obiadek to aby sie dopytuje :D ja poki co jeszcze nic nie jadlam jakos nie moge, sok pomaranczowy aby pije od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
no za mną też tak chodzi od kilku dni a że mamusia taki pyszny robi to zwróciłam sie z prośbą i teraz czekam. Pamiętam ze w pierwszej ciąąży miałam mega ochote na fastfoody i słodkie, przytyłam 25 kg teraz na szczescie polki co mam ochote na zdrowe normalne jedzonko oby mi te kg nie wrociły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Piąte dzieciątko naprawde podziwiam :-) Ja jestem że śląska :-D Czuję wzmożony apetyt ale mam zzamiar zdrowo się odzywiac choć dziś na obiadki goląbki :-D Mam nadzieję że forum się utrzyma :-) i ze będzie nas coraz więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko właśnie poszło spać także ja tez mogę przytulić głowę do podusi ;-) Kurcze była dzisiaj u mnie moja przyjaciolka i tak mnie kusilo żeby powiedzieć o ciąży :-P !ale byłam twarda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
Ja jestem z lubuskiego. Nie korci mnie, żeby rozpowiadać o ciąży, ale zaczynam kochać to dzieciątko, więc zapewne to kwestia czasu.Nieprzychylne komentarze na temat rozpłodowców mnie onieśmielają i wprawiają w trudny stan.W moim przypadku ta przypadkowa ciąża ma swój cel i czekam cierpliwie co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
co do terminu to ma się urodzić się 14 lutego w same Walentynki. mam nadzieję, ze to dziewczynka. Damy jej na imię Helenka.Pozdrawiam wszystkie Lutówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinówka_może_mama
Ja nie planowałam i nie planuję drugiej ciąży...ale ostatnio źle przykleiłam plaster anty i troche nie dotykal do skóry... Mówiłam partnerowi, że musimy uważać, ale cóż, poszedł na całość... Za tydzień się okaże czy nam się rodzina powiększy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donsiak
a jak sie czujecie? ja mialam okres 8/05 u lekarza nie bylam. To moja pierwsza ciaza nie czuje sie najlepiej, mam wzdecia, bol podbrzusza i ciagnie mnie po lewej stronie, kuje piecze i wszystko na raz. A wy czujecie sie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Ja też tak miałam okres ;-) więc znowu termin ten sam. A czuję się wporzadku no ale to dopiero początek. Mam nadzieję że bedzie lepije niz w pierwszej ciąży ;-) to się okaże no ale cóż wszystko do przeżycia. Nie ma co narzekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
donsiak ja rowniez pierwszy raz jestem w ciazy no i poza bolacymi piersiami jest poki co ok, no ale to dopiero 5tydzien to czego tu sie spodziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś tu puściutko dzisiaj laski gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
Oj nadszedl weekend i dziewczyny odpoczywaja. Ja sie dzis wyrwalam z lozka i pojechalam na wystep corki. Dostala srebrny medal zdolniacha. Jestem taka dumna. Ale po powrocie do domu spowrotem do wyrka. Mam nadzieje ze moj krwiak zanika. I tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
A i powiem Wam cos o moich piersiach... tak mnie bola ze na brzuchu lezec nie moge. Z dnia na dzien coraz bardziej istne bomby wybuchowe a to dopiero poczatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Hej ja dziś u rodziców cały dzień ;-) szkoda tylko ze nie do końca ładna pogoda ale ogólnie wporzo. Mnie dziś bolał brzuch i plecy nie wiem dlaczego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
Ewerulkak to chyba normalne. Mnie tez pobolewa a przeciez juz kilka dni leze. Momentami rozpiera...czasem kluje....a kiedy indziej czuje jak bym cos w podbrzuszu miala cos w stylu balona . Zaczelo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donsiak
Ja dzisiaj lepiej niz wczoraj. Nie mam zadnych smakow , zadnych wiekszych objawow jeszcze, tylko ten bol podbrzusza/jajnikow/pachwin ale dzisiaj juz o niebo lepiej. We wtorek zadzwonie do lekarza ja mieszkam w Uk wiec jeszcze zejdzie zanim mnie ktos przyjme i badania zrobi. Usg zapewne za ok 2 tyg jak do Pl przylece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
Na usg ide jutro.caly czas oswajam sie z mysla o ciazy.piersi sie powiekszaja i te nieszczesne wzdecia.martwei sie o wszystko, o to, zeby bylo zdrowe i zeby z praca w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
No myśle że te bóle są normalne ale obawy równie uzasadnione ;-powiedziałam wczoraj mamie o ciąży ucieszyla się choć mówi że będzie mi ciężko z małym dzieckiem ale to akurat wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojahoja
Micheline,zupełnie się nie przejmuj ludźmi,ja jestem z Gorzowa,gdybym tylko miała umowe na stale i większe mieszkanie to już bym była w 3 ciąży.zawsze marzylam o większej rodzinie,pozdrawiam serdecznie. gdy rodzilam 2gie dziecko, mialam na sali młoda Dziewczyne co czwarte rodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
tokia gratulacje dla Twojej córki :) co do piersi.. to mi takze sie powiekszyly i bola az sie boje co bedzie pozniej :/ ogolnie to jest ok.. dzis moj gotuje wiec mam wolna niedziele i leniuchuje w lozku, jak za szybko wstane czy sie przekrece to mam nudnosci, chyba za wczesnie zeby sie zaczelo bo jestem w 5tc ale tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyłączam się do grypy lutówek 2015 :) termin porodu ok17 luty-w przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza, to moja druga ciąża,która pojawiła się lekko z zaskoczenia ale i tak ogromnie się cieszymy ,mam już 15miesięczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
Dzięki hojahoja! Ja bardzo kocham dzieciaczki. Przytłoczyła mnie dyskusja na temat wielodzietnych rodzin. Większość społeczeństwa uważa to za patologię, a u nas żadnej patologii nie ma. Oboje z mężem jesteśmy wykształceni, nasze dzieci bardzo inteligentne i zadbane. Jednak jestem małomiasteczkowa. Ta mentalność przerasta zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Micheline przeciez to super że masz dużą rodzine :-) a w jakim wieku są Twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
Hej ja tez sie przylanczam :) termin na ok 14 luty. Jeszcze nie byłam u lekarza ide za dwa tygodnie :) Mieszkam w Holandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×