Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ewelurkak
Ja też 5 tydzień do lekarza może w przyszłym tygodniu albo za dwa ;-). 10 lat różnicy podziwiam ja chciałam mieć nieduża różnice wieku ale teraz mnie to trochę przeraża. No ale zobaczymy. Ciążą planowana ale nie sądziłam że uda się za pierwszym razem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga66
Prawie tak jak ja ewelurkak :)Tez planuje iść za tydzień lub dwa. Oby tylko było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka jest z poprzedniego zwiazku. Stad ta duza roznica wieku. Partner ma synka 7l. Mimo tego chcielismy miec tez razem dziecko i udalo sie za pierwszym razem :) tylko martwi mnie ten skrzep. Leze plackiem i nic nie robie zeby tylko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
Witajcie dziewczzyny jak sie dziś czujecie?Macie juz jakies konkretne objawy ciąży? Mi ginekolog powiedział ze objawy moga sie rozpoczac za ok dwa tyg czyli w 7 miesiącu.Jedyne co to boli mnie brzusio i piersi. Dzis spedzam kolejny dzien na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninina
Hej dziewczyny, pozwólcie że dołączę :) Ja mam termin na 02.02, to moja druga ciąża. W domu prawie dwuletni synek. Ja już po dwóch wizytach i badaniach, za 2 tyg idę na kolejną wizytę i po wyniki. Dolegliwości nie mam żadnych jak na razie, w pierwszej ciąży to była masakra więc jestem zdziwiona :) Jedynie nie mogę jeść do południa bo mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Hej ja jeszcze nie mam objawów i modlę się żeby 3 i 4 miesiąc przejść lepiej niż w pierwszej ciąży bo oba miesiące strasznie wymiotowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
oj współczuje Ci bardzo. U mnie gdyby nie to lezenie to byloby wspaniale. Czuje sie okropnie lezac i nic nie robiac. Jeszcze sie poklocilam z chlopakiem wyzywalam go bo mi balagan zostawil jestem bez jedzenia a wstawac nie moge. Dobrze ze jest corka bardzo mi pomaga. Mam nadzieje ze jak pojde we wtorek do lekarza to mi powie ze moge juz chodzic. Gdyż to istne kalectwo. Swoja drogą dlaczego faceci nie rozumia tego ze musisz leżeć i nie wolno Ci nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nigdy nie zrozumieja tego co kobieta przechodzi podczas ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Tokia koniak napewno się wchlonie :-) będzie dobrze i dobrze że córeczka pomoże bo moja to nnarazie psoci i nie chce jeść zup :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
A mowilyscie juz komus? Rodzicom przykaciolom tesciom? Czy jak to sie mowi nie zapeszacie? U mnie rodzice i tescie wiedza oraz rodzenstwo. Mama dzwoni codzoennie i pyta martwi sie. Mowi ze mam przyjsc do niej ze ona sie mna zajmie a ja bede lezec. Jest zla na partnera. Z kolei tesciowa zareagowala w sposob ,,chyba Cie popierdolilo,, a tesc ,,nie wkurwiaj mnie,,szkoda gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, pisalam tu wczoraj.. a wiec, bylam dzis na wizycie no i jestem w 5tyg, poszlam dosc szybko bo to pierwsza ciaza (nieplanowana :/ ) no i chcialam wiedziec czy jestem napewno czy moze nie. No ale.. przewidywany tp to 12.02. Poki co poza bolacymi piersiami nie dzieje mi sie nic. Chłopak przyjal to dosc ok, ale martwimy sie jak to bedzie :/ no i dopoki nie zacznie nic byc widac planuje nikomu nie powiedziec, w pracy musze chyba tylko wczesniej jakos ale to musze sobie doczytac co i jak. A Wy jak sie czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
A karte ciazy Ci juz lekarz zalozył? Bo teraz niby zakladaja dopiero jak serduszko bije. Ja jak pojde za tydz to ma byc juz widac! Tak wiec ja jeszcze nie mam. Ja mimo tego krwiaka o ktorego sie martwie to ok. Fakt pierdi bola z dnia na dzien coraz bardziej. I podbrzusze czuje jak sie rozciaga czyli niunia rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez na luty, test robilam w pon u lekarza nie bylam jeszcze. Ostatnia miesiaczka 8/05 a teraz mam bole jak przed miesiaczka tez tak macie? lewy jajnik kluje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
:) fajnie by było jakbyście podawały swoje nicki. lepiej się odpowiada :) ja ostatnią miesiączkę też miałam 8.05 także termin ten sam ale może być różnie bo córkę urodziłam 8 dni po terminie ;) Nikomu jeszcze nie mówiliśmy powiemy jak się potwierdzi u lekarza ;) Co do objawów to czuje taki rozprężający się brzuch na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z 17.50 :) Tokia84 - tak, karte ciazy mam juz zalozona, kolejna wizyta za miesiac. Ja mam guza w lewej piersi (zapewne jest to włókniak bo juz 3x mialam operacje i usuwane z prawej piersi) ale poki co lekarz kazal mi to zostawic i sie tym nie przejmowac, zreszta i tak zadnego przeswietlenia bym teraz nie zrobila i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
dokładnie rozwieranie w macicy i kłócie w jajnkach na przemian raz w jednym raz w drugim. I te piersi bola.... Ale too wszystko zdrowe normalne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
No Tak ale takie objawy są spoko jeszcze. Ja to czuję ze będę wymiotowac jak przy pierwszej choć w duchu mam nnadzieję że nie ;-) A macie jakieś preferencje co do płci? Ja bym chciała chłopczyka no ale jak będzie dziewczynka to też będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym strasznie jestem niewyspana córka chodzi spać o 24 a wstaje o 5 masakra jakaś o tego nie usnie sama tylko trzeba ja w wózku uspac koniec świata :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
Ja tez mam problemy ze snem. Wieczorem nie moge usnac w nocy co chwile sie budze a w dzien nieprzytomna. Bardzo malo spie. W pierwszej ciazy spalam non stop. Ale leze wiec wypoczywam. Jesli chodzi o plec to mam jakies przeczucie na chlopca ale obojetne mi to. Kiedys wrozylam z obraczki i wyszlo mi ze 1-dziewczynka 2- chlopczyk wiec moze stad to nastawienie. To najcudowniejszy moment w zyciu pelen trosk zmartwien i niepokoju polaczony z wyczekiwana radoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maalaamii czyli badania witaminki wszystko masz? Szybko dostalas karte u nas jak serduszko sie pojawi wystawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Nie wiem jak u nas jest z kartą le ja pójdę jak będzie 7,8 tydzień więc powinno już bić serduszko. Co do witamin to biore kwas foliowy witamin narazie nie bo srednio jestem za sztuczna suplementacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Biore tylko kwas foliowy. Właśnie dosc szybko zalozyl mi karte no ale.. chcial to zalozyl :) ja dzis mam wolne to sie wyspalam ale od pon.do pracy to juz nie bedzie tak kolorowo. Wczoraj mielismy wieczor rozmow (śmiech, placz i chyba wszystko co mozliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokia84
Ja juz po badaniach. Wszystko ok :) Leze i wertuje strony w internecie. Powiem Wam szczerze ze po 10 latach niewiele pamietam. Mam wrazenie ze to 1 ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
ja to czytam od paru dni wszystko co zwaizane z ciaza :P po raz pierwszy jestem w ciazy no i sama nie wiem czego sie spodziewac. Niby mam w rodzinie sporo maluchow ale to co innego jak teraz to wszystko bede przezywala ja :) tak po czesci to jeszcze w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeline33
A ja powoli oswajam się z myślą o piątym maleństwie. Biorę kwas foliowy i jod.Poza tym jestem senna, ale w nocy nie mogę spać, to stres.Jak podołać takiemu wyzwaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka81
Hej, ja tez dolaczam, ostatnia miesiaczka 8.05, termin w okolicach 9-12 lutego, zaleznie od kalendarza :) 2 bety hcg rosnace, bylam we wtorek na USG,bylo widac pecherzyk, cialko ale embrionu jeszcze nie, zdaniem lekarza jest za wczesnie, kolejna wizyta 23/06 mam nadzieje ze uslysze serduszko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
ja jak nie moge usnac to ogladam jakis film lub ksiazke czytam i w sumie zawsze przy tym usne.. ale ogolnie nie mam problemow ze spaniem, od zawsze jestem mega spiochem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×