Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Hej! Mam termin na 14 lutego. Ale powiem Wam, ze fatalnie sie czuje. Wy tez macie takie wymioty i nudnosci? U mnie to jest jakas masakra... 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
ja mam na 12lutego :) mnie piersi bolą okropnie.. jestem w 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta moze zalapalas wirus, albo e coli, ewentualnie na tle nerwowym masz te wszystkie objawy, napisz, dlugo sie staralas? Popatrzlam na twoje wpisy i widze, ze jestes dosc przewrazliwiona na punkcie swojej ciazy. ~Objawy takie jak mdlosci, wymioty nie maja miejsca w tak wczesnej ciazy. Chyba ze zle obliczylas termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Z tego co wiem.to mdłości można odczuwać w różnym czasie. Ia przy pierwszej ciąży wymiotowalam cały 3 i 4 miesiąc a są takie kobiety które mają mdłości całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale 7 tydzien? z reszta to nie jest 7 tydzien jak ma date na 14 lutego cos jest nie tak, Boze, jeszcze sobie dodawac tygodnie ze niby ciaza bardziej zaawansowana . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam date porodu wyliczona na 19 lutego, wiem kiedy nastapilo zaplodnienie to byl 1 stosunek w zeszlym miesiacu i prowadze od ponad roku kalendarzyk, znalam tez pierwszy dzien ostatniej miesiaczki i jestem teraz w 4 tyg i 5 dniu ;) jakim cudem Marta jest w 7 tygodniu, a moze ma poltoramiesieczne cykle? no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Ja mam tak jak pisałam termin na 2.02 i jestem w 7 tygodniu. Nie wymiotuję, mdłości też mnie nie męczą, jedynie senność, bolące piersi i częściej siku chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
no to skoro ja mam tp na 12.02 i mi kalendarz kalbi pokazuje 6 tydzien to tez cos chyba nie tak do konca ;) no ale nie wiem, pojde na wizyte kolejna to sie dowiem ktory tydzien :) ufff nareszcie po pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maałaamii bo te kalendarze/kalkulatory liczą tak, że jak np. 7 tydzień 2 dzień to pokazują że jesteś w 8 tygodniu, mi też tak wyliczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
ano wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninina
u mnie już 7tc, jak na razie od rana nic jeść nie mogę, przez cały dzień też ledwo co. Już mam 2kg mniej. Piersi też bolą, brzuch czasami pobolewa. Za tydzień mam wizytę i odbieram wyniki badań. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brak jakichkolwiek oznak ciąży,w sumie przy pierwszej ciąży było podobnie, czułam się bardzo dobrze dzięki temu do pracy chodziłam jeszcze w 8 miesiącu,mam nadzieje że teraz będzie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Zapewne będzie dobrze :-) Fajnie że już jesteście po pierwszych wizytach :-) ja jutro zadzwonie się umówić na wizytę :-) Ja to chyba 2 kg na plusie bo aapetyt mam konkretny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
mi tez poki co waga idzie w dol -3kg na koncie :) tycie dopiero sie zacznie, ale mam nadzieje ze nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna no to super ciążą moja przyjaciółka też tak lekko przechodziła teraz czeka na rozwiązanie i jej się dluzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
ja nie mam objawow oprocz sennosci, boli podbrzusza i piersi, czy ja juz tego nie pisalam?? hmm waga nie wiem, nie mam zamiaru sie tym przejmowac na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
mnie wlasnie to dziwi ze w dol bo jem normalnie jak wczesniej i nie wymiotuje.. wiec dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinneraa
Witam, też termin mam na 12 lutego. To moja trzecia ciąża, a będzie to czwarte dziecko. I co do komentowania że nudności wymioty i ogólnie jakiekolwiek objawy są dużo później, to jestem faktem, w drugiej ciąży od 4 tc wymioty, zawroty głowy, totalna masakra do 4 msc. Ale były we mnie dwie dzidzie i ponoć dlatego tak wszystko we mnie się działo. Pierwsza ciąża objawy może jakoś od 8-9 tc. Teraz bodajże 5-6 tc a jak na razie prócz senności to chyba w sumie nic mi nie dolega i bardzo marzy mi się by tak zostało ;-) Chciałam jeszcze coś odpisać ale już mi wyleciało z głowy ;-) Pozdrawiam wszystkie mamuśki i te oczekujące ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze nas sie robi wiecej :) pozniej zebysmy jakos byly bardziej zorientowane mozemy zrobic tabelke jak inne mamusie na swoich topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera oo witaj , moja takze 3 z tym ze 3 dziecko ;) Dzien dobry w ogole, bierzecie kwas foliowy? (czy bralyscie przed poczeciem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Hmm, bylam w zeszlym tygodniu na 1usg. W poniedzialek i dostalam info, ze to 6 tydzień i date mi tak wyliczył lekarz na 14 luty. Moze po dlugosci cyklu, dokladnej dacie owulacji itp. Nie wiem... Ja mam strasznie wrazliwy uklad pokarmowy. Wahania hormonow w zwyklych cyklach tez przezywalam z glowa w kiblu, wiec moze o to chodzi. Poza tym wiem, ze i znajome i rodzina miala podobnie -wymioty 24h od 5-6 tygodnia. Niektore nie mialy w ogole. Nie wiem po czym wnosisz, ze jestem bardzo przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Witajcie nowe dziewczyny. Ja kmyślę że objawy są bardzo indywidualną sprawą :-) każda kobieta inna i do tego każda ciąża inna. Ja biorę kwas foliowy ale staram sie jesc zielone warzywa bo to bardziej przyswajalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszszczolka
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
hej hej ja znowu pisze do Was z pracy :) ja zaczelam brac kwas odkad zobaczylam II kreseczki no i biore sobie codziennie. Nie wiem wlasnie jak to jest z tym wszystkim bo to moja pierwsza ciaza ale powiem Wam, ze wczoraj to pol nocy nie spalam bo bolala mnie glowa i brzuch jak na okres tylko tak bardziej przy czym oczywiscie zero plamien wiec chyba jest ok? juz sama nie wiem :( dzis sie czuje dobrze. Moj powiedzial zebym na zwolnienie poszla no ale gdzie, przeciez zanudze sie w domu i za duzo przytyje bo bede podjadala ;) no i poza tym skoro nic mi nie jest no to chce pracowac poki moge bo zarobie wiecej niz bym dostala bo na umowie mam inna stawke niz dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszszczolka
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszszczolka
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
malamii ja tez mam te bole jak na @ nawet ciut gorsze, na to mozna brac no spe, z reszta mozesz zapytac famaceutki tez na wszelki wypadek, dobre ze bierzesz k.foliowy, ja sie dzis wybiore do apteki i zakupie.. i tez bym chodzila do pracy jakbym pracowala poza domem ;) (a pracuje w domu wiec nie ma takiej opcji) takze spokojnie, jeszcze moze byc tak ze na prawde trzeba bedzie zwolnienie, lepiej sobie zostawic zapas dni w razie by co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Medalami mnie też boli głowa także normalka ;-) co o l4 ja narazie nie mmuszę o tym myśleć bo jestem na macierzynskim ;-) Przy pierwszej byłam na l4 i dostawałam wiecej niż zarabiam ale fakt nudy straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×