Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewula20142014

STARANIA CIĄŻA NA 2015

Polecane posty

Cześć wszystkim. Ja również staram się o dzidziusia ale niestety póki co się nie udaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a w jakim wieku jesteście - ja 29 lat i staram się o pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla19173
Cześć jak tam wasze starania o dzidziusia?? Ja własnie skończyłam brac tablety anty ale byłam zmuszona bo miałam anemie i musiałam brać tabletki przez 3 miesiące żeby zatrzymać jajeczkowanie. dzis zaczął mi sie okres ale na następny miesiąc planujemy powiększyć rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam na imię Iza mam 26 lat staram się z mężem od listopada 2014, 3 miesiące i jak na razie nic... i wecie co moje Kochane straciłam już wszystkie nadzieje... wiem,że to krótko ale jakoś mam kiepskie myśli, wczoraj powinnam dostać @ ale jeszcze nie mam, ale brzuch mnie boli więc jutro pojutrze powinna się pojawić. 16 lutego mam wizytę u lekarza niby kontrolną bo jak byłam w maju to mi jakieś bakterie wyszły, brałam leki... i pewnie teraz doktor będzie robił wymaz czy już tych bakterii nie ma. Ale tak myślę że nie będę czekać tylko od razu powiem doktorowi że nie wychodzi i niech coś radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
Ja też się staram ale nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
Niby coś zaczyna się dziać ale to już chyba z 10 urojona ciaza więc ten ból podbrzusza i piersi już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam my z mezem staramy sie od listopada w styczniu w 12 dc bylam u gina okazało sie ze mam lekka nadzerkę i tyle mi powiedzial nie kazał sie tym martwic zrobil mi cytologię w wyniku wszystko ok.no to juz tym sie nie martwie.Przejdzmy do ciazy obserwowal raz jeszcze pecherzyki w 14 dc i tez wszystko dobrze ze pecherzyki sie powiekszyly itp. kazal sie starac . no i sie staralismy co dziennie przez te 5 dni wdł. zaleceń no i cooo dziś załamka dostałam @ :( . dzwonilam dzis do gina mam juz umowiona kolejna wizyte na lutego na monitorowanie . Kurde wkurza mnie juz to bo zadnych lekow ani nic nie daje tylko monitoruje pecherzyki a kazda wizyty kosztuje :( juz sama nie wiem czy dac sobie z tym wszystkim spokoj czy on cos mi wogole pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Witam my z mezem staramy sie od listopada w styczniu w 12 dc bylam u gina okazało sie ze mam lekka nadzerkę i tyle mi powiedzial nie kazał sie tym martwic zrobil mi cytologię w wyniku wszystko ok.no to juz tym sie nie martwie.Przejdzmy do ciazy obserwowal raz jeszcze pecherzyki w 14 dc i tez wszystko dobrze ze pecherzyki sie powiekszyly itp. kazal sie starac . no i sie staralismy co dziennie przez te 5 dni wdł. zaleceń no i cooo dziś załamka dostałam @ :( . dzwonilam dzis do gina mam juz umowiona kolejna wizyte na lutego na monitorowanie . Kurde wkurza mnie juz to bo zadnych lekow ani nic nie daje tylko monitoruje pecherzyki a kazda wizyty kosztuje :( juz sama nie wiem czy dac sobie z tym wszystkim spokoj czy on cos mi wogole pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izalolol
ja powinnam w poniedziałek dostać @ dziś czwartek jeszcze nie przyszła... ale brzuch ciągle boli, więc pewnie z nadmiernego myślenia się opóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izalolol
aneteek też staram się od listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
izalolol I co tez nic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
Hej dziewczyny. Ją też czekam mam nadzieję że nie dostanę @ powinna się zjawić w przyszły piątek czyli6.02... Bolą mnie piersi i tak jakby większe były od dwóch dni pobolewaja jajniki i taki dziwny posmak w buzi chyba za mocno się nakrecam na to wszystko w poniedziałek miałam mdlosci.... a i wczoraj tem. 37, 1 w pochwie a pod pachą 36.1 ?? Doradzcie coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej dziewczyny wczoraj zrobiłam test i wyszły niby 2 kreseczki ale ta druga to taka strasznie blado różowa, nie wiem czy to pomyłka czy prawda. W niedzielę zrobię powtórkę. Ale martwi mnie to że od poniedziałku ciągle pobolewa mnie podbrzusze właśnie od tego dnia co powinnnam dostać okres, i to przez cały dzień i noc mnie tak pobolewa (noc to tylko dziś) tak jakby ciągnie, dziś też miałam taką malutką plameczkę krwi ale do dosłownie ciupeńka. Jak myślicie bo ja martwię się że nawet jak jestem w ciąży to ten lekki ból podbrzusza i ta plamka krwi oznacza jakieś kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izalolol
Gość z 12.07 to ja... izalolol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Na pewno jestes w ciazy moja siostra tez miała dokładnie tak samo jak Ty i się sprawdziło dzis juz jest w 4 miesiacu ciąży ;0 i to wpadka była a ja kurde się staram juz 3 miesiąc i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izalolol
aneteek nie martw się na wszystko jest pora może miałaś jakiś nerwowy czas albo za bardzo myślisz:* mi w 3 cyklu właśnie się Chyba udało, pomogło ( pół żartem pół serio) podniesienie nóg i dupci do góry po całej akcji... nie wiem ile w tym prawdy ale gdzieś w necie wyczytałam żeby w ten sposób wspomóc grawitację:) tak też zrobiłam:) Aneteek ale czy to dobrze że mnie to podbrzusze tak już ciągnie... tak szybko... przecież to by był dopiero 1 czy 2 tydzień ? Aż nie chce mi się wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
Izalolol gratulacje . A bóle podbrzusza w ciazy są normalne pilnuj żeby się nie nasiliły a w razie potrzeby weź nospe pomaga i nie jest groźna dla ciazy ale najlepiej skonsultować wszystko z lekarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izalolol
ach dzięki dziewczyny... ale ja jakoś nie mogę w to uwierzyć, niepokoi mnie ten ból żeby tak szybko już w pierwszym czy 2 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
Wiesz w organizmie zachodzą zmiany więc nie ma co się dziwc. Bedzie dobrze nie martw się na zapas . Umów się na wizytę do lekarza . A czy ja mogę sobie zrobic już test ciazowy? Termin @ dokładnie na za tydzień !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
Wiesz w organizmie zachodzą zmiany więc nie ma co się dziwc. Bedzie dobrze nie martw się na zapas . Umów się na wizytę do lekarza . A czy ja mogę sobie zrobic już test ciazowy? Termin @ dokładnie na za tydzień !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izalolol
Doemi troszkę się wstrzymaj ja robiłam w dzień kiedy powinnam mieć @ i kreseczka była ledwo widoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
@ nadal brak w dzien planowanej @ robiłam test wynik negatywny czekam do końca tygodnia i dokładnie w niedziele rano zrobię kolejny zobaczymy jaki bedzie wynik. Póki co mam mdlosci i dziwne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doemi
Znów nic nie wyszło @ przyszla i czar prysl zamykam już z tego forum bo mam doła jak cholera trzymam za was kciuki kobietki za te którym się udalo i za te której dalej będą próbowały :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasik
Hej. Mogę? Staram się o dzidzie od grudnia z testami owulacyjnymi. W tym miesiącu @ spóźniła mi się 4 dni , myślałam że się udało a jednak nie. Więc i staramy się dalej. Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam na moją nową grupę będzie raźniej i przyjemniej :) Wieczorem wkleje link dla zainteresowanych. Pozdrawiam i czekam na zaproszenia do grupy od Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sprzedam 2 opakowania Menopur 75IU FSH + 75 IU LH proszeki rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do wstrzykiwań. Data ważności 03.2016 Cena opakowania 350 zł Opakowania nie otwierane zapakowane tak jak zostały zakupione i przechowywane w odpowiednich warunkach. Tel. 500 259 566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) jestem nowa tutaj na forum. Staram się z mężem o dziecko 6 miesięcy. Jesteśmy okazami zdrowia, uprawiamy sport, nie palimy, alkohol jedynie okazjonalnie, jesteśmy młodzi, a mimo to wciąż nie wychodzi:( Początki rozczarowań były straszne, nie mogłam poradzić sobie ze stresem, a myśl o dziecku zawładnęła całym moim życiem... Dziś jest już lepiej... aczkolwiek nadal pragnę być w ciąży (choć nie jest to już takie obsesyjne). Okres mam regularny, co do dnia. Ginekolog powiedziała, ze jakieś działania podjąć można dopiero po roku nieudanych prób. Biorę kwas, witaminę D i czekam na los szczęścia. Tylko jakoś nie potrafię uwierzyć w to, ze nadjedzie miesiąc w którym się uda. na razie nie mogę pojąć dlaczego wciąż się rozczarowuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Moja historia nie jest zbyt długa ale to że nie mogę zajść w ciążę spędza mi sen z powiek. Od jakiegoś 1,5 roku sypiam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia na początku nawet nie myśleliśmy o dziecku wychodziliśmy z założenia że będzie co będzie. Ale w końcu zaczęły nachodzić mnie myśli dlaczego jeszcze nie wpadliśmy dlaczego nie zaszłam w ciążę po tak długim czasie może jest coś nie tak ? Mój chłopak mówi że bedziemy sie teraz starać naprawde ale czy sie uda strasznie się boję że nic z tego a tak bardzo chciałabym mieć swoje dziecko. Co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01wezuwiusz
A ja się dziwię, że w ogóle znalazlyscie mężczyzn do zapłodnienia - bo jesteście zdrowo stuknięte. Testy owulacyne, staraczki, okresy...miło, że jest to Wasze główne zajęcie.;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny od 6 miesiecy ja się staram i nadal nic...kochane, co jadlyscie tuż przed zajściem w ciaze? Jakieś konkretne potrawy wspomagaja? Już się załamuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich...opiszę o swoim problemie...od prawie roku staram się o dzidziusia...mam 29 lat...mam niedoczynność tarczycy,ale się leczę i jest wszystko w normie..robię codziennie testy owulacyjne aby wykryc TEN dzien.. i nic..strasznie mnie to dołuje że nic z tego nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×