Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

nigdzie nie widziałam tu wypowiedzi, że na praktycznym daje się xero arkuszy a oryginał do domu dają. Przecież to bez sensu. To są dokumenty potwierdzające Wasze kwalifikacje więc musi być oryginał. Nigdzie nie wyczytałam tu na forum, że cokolwiek zabiera się do domu po egzaminie. Była tylko mowa o testach pisemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan29
Po zakończeniu wykonania zadania pozostaw rezultaty oraz arkusz egzaminacyjny na swoim stanowisku lub w miejscu wskazanym przez przewodniczącego zespołu nadzorującego. 10. Po uzyskaniu zgody zespołu nadzorującego możesz opuścić salę/miejsce przeprowadzania egzaminu. tak macie racje z tego stresu pomyliłam teoretyczny z praktycznym SORKI ZA WPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuleczka czyli byla tabela ktora byla pusta a w niej umieszczalas w jednej kolumnie problem pacjenta, a w drugiej dzialania opiekuna a na drugiej stronie byla tabela z juz wypisanymi czynnosciami i trzeba bylo napisac godzine i postawic parafke ? troche bez sensu jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawalam w zeszłym roku,nic do domu sie nie dostaje, bo i po co tak nie znamy kryteriow oceniania,bo co roku co innego jest mocniej punkowane.Podczas całego egzaminu praktycznego jestes cały czas obserwowana i egzaminatorka tylko odznacza sobie co robisz dobrze a co zle,mnie zjadły nerwy ,,mam nadzieje ,ze teraz mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś napisze co trzeba było wykonać na egzaminie praktycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do inah .Bo nie potrafisz sobie tego wyobrazic.Jest pierwsze zadanie parktyczne czyli mycie klatki ...itd ,nastepnie w karcie indwidualniej pacjeta odznaczasz te czynnosci i prafujesz ze je wykonalas i zanaczasz godzine.Nastepna karta to problemy pacjeta i dzialania jake musi podjąc opiekun ,zeby je rozwiazac to to jest kolejne zadanie osbno punktowane i mocno punktowane, bo tojest twoja wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbogna popieram Cię w 100% wystarczy cofnąć się o jedną lub dwie strony i poczytać wpisy ,ale najlepiej prosić gotowca i to jeszcze na e-mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz 10 stron zapisalismy na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paamietajcie ze musza byc parafki nie mozna podpisywac sie czytelnie bo zaraz masz zero punktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuleczka dobrze, każdy ma swoje zdanie :) moge otrzymać odpowiedź na moje pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiuleczka84 jesteś WIELKA:) ,że dzielisz się z nami tak ważnymi dla zdających informacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inah ja Tobie wyzej napisalam. Jest karta na ktorej zaznaczach godzine wykonania zadania i prafaujesz ja.CZyli mycie klatki piersowe godzina 12 i parafka,to jest osobana karta.Po to zeby egzaminatorzy wiedzieli czy umiesz ja wypelnic,jakbedziesz pracowac wszpitalu zeby bło wiadomo co i o ktorej godzinie było zrobione.Ta karta jest oceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobny arkusz jest na problemy pacjeta i dzialania jekie powinien wykonac opiekun ,zeby im zapobiegac i porawiac stan pacjenta,po to zeby egzaminatorzy wiedzieli czy potrawisz ocenic stan pacjeta i czy potrafisz je rozwiazywac i ta karta jest mocno oceniana bo to twoja wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbogna
Do goćć z 19.02 no właśnie 10 str zapisanych na ten temat a ktoś się pyta co jest na egzaminie!!!! Wiara jest mocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na egzamine wiem ze brane jest pod uwage to : czy pracujesz w rekwiczkach,czy postepujesz zgodnie algorytmem,czy pracujesz sprawnie i ladnie.Po wykonaniu zadania egzaminatorzy odkrwaja pacjeta i sprwdzaja jak jest załozona koszula,,latego pamietajcie zeby ja wszedzie wygladzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość moje pytanie było proste i treściwe zapoznałam się z arkuszem i wiem za co są punkty poza tym pytanie nie było skierowane do Ciebie już wiem wszystko powodzenia na egzaminach dla pozostałych !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami sobie komplikujecie zebrane wiadomości z forum, część ludzi z tego co widzę chce za każdym razem uzyskać odpowiedź na pytanie: co było na egzaminie. Ludzie zamotacie się w końcu. Czytajcie forum idąc wstecz na kolejne strony, tam jest wszystko napisane. Z każdej wypowiedzi można uzyskać informację i liczcie się z tym, że w kazdej szkole uczą inaczej. Skupcie się na tym co napisały koleżanki, na treści zadania, opracujcie sobie na kartce opis tego co będziecie po kolei robić według tego jak Was uczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ianah Żle mnie rozumiesz nie oceniam Twojego zdania, tylko zapytałam dlaczego uważasz, że bez sensu? Przepraszam jeśli nie odpowiadam na wszystkie pytania, nie ma szansy, jestem sama pytań bardzo dużo i nie ukrywam, że egzamin mnie trochę zmęczył, więc mogę też czegoś nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dokładnie tak jak piszesz, mam już taki opis skonstruowany tylko chciałam dowiedzieć się kilku rzeczy - wiadomo - dla pewności :D każdy naciska, bo to już termin się zbliża, stres itp :) kasiuleczka, nie mam pretensji ani nic,doskonale rozumiem jak to jest być po egzaminie zawodowym, bo już mam dwa z innych kierunków za sobą :) 3mam kciuki za wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarakujaa
Dziewczyny a właśnie, jeśli chodzi indywidualna karte pacjenta to w miejscu wykonania danej czynnosci to dajecie parafke czy wpisujecie swój pesel?? Bo u nas cos mowili zeby pesel wpisywac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swój pesel wpisuje się na pierwszej stronie karty egzaminacyjnej tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie będą sprawdzać czy dokładnie stosujecie się do poleceń (np. lekarza) Jeżeli będzie napisane wpisać pesel w miejscu gdzie ma być podpis to tak zróbcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W książce napisanej przez egzaminatorów "Egzamin zawodowy opiekun medyczny" na stronie 82 jest przykład zadania i polecenie wpisz swój pesel w miejscu gdzie ma być twój podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moge prosic w skrócie jakie mieliście zadania do wykonania na egzaminie z góry dziękuje podaje emaila m.orlowska1991@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość 21:10 W książce napisanej przez egzaminatorów "Egzamin zawodowy opiekun medyczny" są zadania PO EGZAMINACYJNE , czyli zadania, które były już kiedyś na egzaminach i polecenia i wytyczne dotyczą tylko tego danego zadania. Przeczytaj stronę 86 tej książki, gdzie na końcu jest wyraźnie napisane, że jest to zadanie, które już było kiedyś. Trzymamy się obecnej treści zadania, czyli tej styczniowej 2016. Nie mieszajcie sobie w głowach, czytajcie dokładnie i ze zrozumieniem polecenia w tym zadaniu, które będziecie mieć przed nosem na egzaminie. Przyznam się szczerze, że jak czytam niektóre komentarze to mi ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×