Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gośćdosia
do odp 40!!! :) 40 b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to są poprawne odp z oke? bo ja nie mogę nic otworzyć na oke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan29
wyniki 1-c ,2-b ,3-c,4-b,5-b,6-a, 7-c, 8-a, 9-c, 10-c,11-a,12-a,13-b,14-c, 15-c,16-b,17-c,18-a,19-b,20-b,21-a,22-b,23-c,24-b,25-a,26-d,27-b, 28-b,29-c,30-b,31-c,32-a, 33-d,34-a,35-d,36-c,37-b,38-c,39-a,40-b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyt 39 to odp a czy b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan29
39 B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, ale to już wyniki z oke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarakujaa
Pyt 39 odp B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarakujaa
Tak odpowiedzi są z CKE. Teraz tylko przeżyć egzamin praktyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś mi przesłac pytania z arkusza? może być zdjęcie lub skan. Mój adres aga23034@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan29
zdane tylko 4 błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas75
Dosiu moja kochana dziękuję bardzo tak mnie rozśmieszylas raczej rozwalilas z tym 40c, ze zapomniałam o całym napięciu i stresie związanym z egzaminem :) jestes wielka :) Moj wynik to 35/40 jestem naprawdę dumna z siebie:) Jeszcze raz gratuluję wszystkim dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczka84
Jupiii... Mam 37 na 40. Żeby jeszcze następny poszedł tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrion
może ktoś ma odpowiedzi z opiekuna DPS z pisemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POdchodze do egzaminu drugi raz,i tez tak było w innych rejonach ,ze praktyczy mnieli przed teoretycznym.Bardzo możliwe ,ze bedzie zmiana koszuli i oklepywanie,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Mój wynik to tylko 33/40. Czy orientujecie się może co ma być na egzaminie praktycznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO aga23034 : Napisałam do Ciebie e-mail z odpowiedziami w PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdosia
do Aga 230234 Aguś nie posiadam skanu ani super tel.Ale Aga ,,ogarnę ten temat pytań arkusza egz .,choćbym miała odręcznie pisać 40 pyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzi mam ze strony CKE, szukałam pytań z testów. Już mam w formie zdjęć. Serdeczne podziękowania dla Madzi i Dosi. Właśnie przepisuję na bloga. Moje wrażenia po przeczytaniu testów: proste że aż głupie te pytania, jednak można było się machnąc przy niektórych odpowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdosia
do AGA -SZEFOWA BLOGU:) wysłałąm e-mail..sorka ,,ale takie COŚ tylko mam. buziaki PS. do wszystkich mocno oszczędnych pracowników ZOZ-u ,a w szcególnosci do mojej szefowej : Zgodnie z prawidłowa odp .pyt 40.."NIE WOLNO NAM OSZCZĘDZAC SPRZĘTU TYPU SZPATUŁKI "!!CHA CHA ..:) wyrzucamy,AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anka
do aga23034 po pierwsze serdeczne! dzięki za wsparcie zdających, za bloga itd,po drugie, kiedy na blogu pojawią się pytania z testu/u nas dostałyśmy po egzaminie jeden test do grupowej analizy/. Serdeczna prośba do zdających praktyczny w pierwszych terminach, aby podzieliły się z resztą informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
jak wejść na bloga agi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod moim wpisem zawsze wyświetla się link do bloga, skopiuj, wklej w przeglądarkę i wejdź. Cieszy mnie, że blog się przydaje. Dzisiaj dokończę wypisywanie testów wczorajszych, zostało mi jeszcze 15 pytać. Po południu już będzie dostępne. Egzaminy praktyczne z OM w Polsce trwają od 16 stycznia do 14 lutego. Mam nadzieję, że ktoś się podzieli informacjami. Trzymam kciuki za dalsze zmagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciślej mówiąc egzaminy praktyczne zaczynaja sie 15.01. czyli dziś. W kwalifikacjach, w których jedynym rezultatem jest dokumentacja czyli wypełnienie dokumentacji egzaminacyjnej. Wiecie może czy dostaja takie samo zadanie pisemne jak ci ktorzy musza jeszcze wykonac zad. przy fantomie? aga23034 wiesz? Bo to nie jest wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciślej mówiąc egzaminy praktyczne zaczynaja sie 15.01. czyli dziś. W kwalifikacjach, w których jedynym rezultatem jest dokumentacja czyli wypełnienie dokumentacji egzaminacyjnej. Wiecie może czy dostaja takie samo zadanie pisemne jak ci ktorzy musza jeszcze wykonac zad. przy fantomie? aga23034 wiesz? Bo to nie jest wykluczone. PRZEPRASZAM ZA TO PODWOJENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan29
do aga23034 nie wiedziałam ze to Ty prowadzisz tego bloga bardzo czesto z niego korzystałam podczas mojej edukacji w szole .wielkie ukłony w Twoja strone ,za tego bloga wielu ludziom pomogłas i dalej będziesz pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktos juz miał egzamin praktyczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarakujaa
Prawdopodobnie dzisiaj egzaminy praktyczne są od godziny 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos posiada algorytm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×