Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość gość
To wyżej to ja dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu mi się nie pojawiają wiadomości które publikuje:-\ Nemezis to na bank ciąża :-) super gratuluje:-) ta kreska jest juz megaaa widoczna:-) oby teraz juz bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Mam taką nadzieję :) Chociaż po 3 latach starań, niepowodzeń, biochemicznych, wiem, ze jeszcze różnie może być... ale staram się myśleć pozytywnie. Na pewno jest jakiś progres bo wcześniej przy biochemicznych, taki test jak ten pierwszy wychodził w dniu @... beta była za niska więc od razu wiedziałam, że coś nie halo... Jutro kupię dwupak tych samych testów i powtórzę jeszcze w środę i piątek, żeby zobaczyć, czy ciemnieje :) To mnie uspokoi... bo nigdy wcześniej przy biochemicznych kreska nie ciemniała... 2 czy 3 dni z rzędu były takie cienie cienia a potem @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Nemezis gratulacje. Liczę że tym razem będzie wszystko super. Pewnie wszystkie tu trzymamy kciuki. Dywan mi w ciąży brzuch nie twardniał. Ale urodziłam i przez cały poród na ktg nie pokazał się żaden skurcz. Nie wiem dlaczego. Może dlatego że mam sporą nadwagę i sygnał jest zaburzony. Nie mam pojęcia. Za to przez całą ciążę coś mnie wiecznie kuło w podbrzuszu. Zawsze to zgłaszałam i moja ginekolog doszła do wniosku że to raczej jelita niż macica. Później byłam już spokojniejsza ale wcześniej bardzo panikowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Naprawdę mam nadzieję, że się udało... Żadnych objawów nie mam, ale to pewnie dlatego, że sobie ich nie wkręcam :) Oby tylko @ nie przylazła w terminie... Po cholere robiłam test tak szybko?? Teraz się tylko stresuję i martwię... Ale co ma być to będzie :) Przyjmę to na klate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan z tego co pamiętam moja przyjaciolka miala takie stwardnienie brzucha i to nawet bardzo. Pamiętam, jak bylam u niej i dala mi dotknąć brzucha swojego byl taki normalny a jak jej nagle stwardnial to jak skala doslownie. Wiem ze musiala dużo odpoczywać a później i brala luteine ale nie wiem czy to dlatego ze ten brzuch jej twardnial. Urodzila tydzień przed terminem:-) tagze wypoczywaj i się nie stresuj:-) Nemezis a kiedy masz dostać @? No to jest jedyny minus tego ze się wcześnie test zrobi bo jednak później jak cos się stanie to jest ta świadomość, wiem sama to przechodzilam. Ale musi być dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Termin na @ to piatek/sobota... Ale tak jak pisałam wcześniej, gdy w dzień @ test wychodził taki ledwo widoczny to wiedziałam jak będzie... W tym cyklu jest inaczej bo 5 dni przed był pozytywny a wczorajszy sama widziałaś zr wyszedł ładny. Kupie jeszcze dzisiaj testy i bede kontrolować, jesli pasek będzie ciemnial to znaczy ze w tym cyklu przyrost bety jest... Biochemiczna to wadliwy zarodek ale no nie wierze Do końca życia wszystkie zarodki bedą wadliwe, progesteron biorę, w pracy sie oszczędzam... Mam przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis ja bym ci proponowala juz zaczac brac dufaston lub luteine i nie robic testow dac by sie cos rozwinelo. Nie chciala bym tak zyc w takiej nie pewnosc***amietam jak ja test zrobilam z sikacza od razu bralam duphaston i czekalam zeby sie wszystko rozwinelo. CHociaz po ciazy biochemicznej moze byc tak ze plud sie nie rozwinie i puste jajo bez zarodka moze byc . Ja tak mialam bralam duphaston od dnia kiedy sie dowiedzialam i w 5 tyg byla obawa pustego jaja ale dzieki Bogu tydzien pozniej bylo serce ale stresu mialam co nie miara. Wiec te podtrzymanie po ciazy biochemicznej jest tez takie na dwa razy ale co trzeba zaryzykowac ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tyn brzuchem Paulina kazda ma inaczej jedna ma twardy brzuch i skurcze inna nie ma ::)) jedna ma caly czas inna chwile biore nospe i magnez i puki co odpukac moj brzuch jest normalny ::)) Paulina a jak tam twoj robaszek rozrabia ja juz czuje ruchy ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis bylam na becie,jutro rano wyniki, @ spoznia sie 6 dni.Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan nic Nie czuje:-( ale chyba jeszcze za wczas. Czasami mi tam cos bulgota w miejscu gdzie jest dziecko ale to raczej jelita niż on:-) hehe:-) ale juz się nie mogę doczekać:-) za dwa tyg wizyta i znowu będę go widzieć:-) Dywan a ty masz to lozysko przodujące? I w którym tyg poczulas pierwsze ruchy? Czytalam ze kobiety z lozyskiem przodujacym później i delilatniej czują ruchy dziecka. Ja tez mam lozysko na przedniej ściance. Ania trzymamy kciuki :-) napis z jaki wynik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, dam znać napewno:) Ania:D P.s. kiedy robiłyscie pierwszą betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam tydzien przed okresem i wyszla Mi negatywna mimo pozytywnego testu, dwa dni przed okresem juz pozytywna byla. Ale jeśli ty jestes 6 dni po to już na bank będzie prawidlowa . A masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak, co 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Ja jak kiedys robiłam betę w dniu spodziewanej miesiączki i wyszła 57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Mężuś po badaniu nasienia niestety na wyniki trzeba troche poczekać. Tak nie mogę sie doczekać @ bo chce zacząć femifertil a ta jak na złość nie chce. Mąż sie śmieje ze może w ciąży jestem ale to nie możliwe bo w tym miesiącu nie bylo starań ze względu na infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak namówiłaś męża na badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Dla naszego dobra poszedł po dłuuuuuuuugiej namowie. On widzi jak bardzo mi zależy i wie ze może pomoc nam w ten sposób. Alle w ogóle po nie chciał rozmawiać o tym. Grunt że poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan, biorę luteinę... Wszystko fajnie, ale zacznę od początku.... To jest test z poniedziałku: http://zapodaj.net/7614a2b473c96.jpg.html A to jest taki sam test z dzisiaj: http://zapodaj.net/9d3f65752dde4.jpg.html Wczoraj wieczorem zrobiłam test clear blue digital, który pokazał ciąże... ale... ten test pokazuje też tydzień po zapłodnieniu, i wiecie co mi pokazał 13 dpo? 2-3!!! Na testach widać że się rozwija, beta rośnie... Ale... wczoraj wieczorem i dzisiaj rano miałam gęsty, brązowy śluz :( strasznie się tym zmartwiłam... jeszcze nie przeszło ale jest mniej... Klują mnie jajniki, ale póki co brzuch nie boli... Możliwe że to wpływ luteiny dopochwowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug testów beta rośnie:-) ja biorę luteone dopochwowo i to ta silna bo 100... i nie mialam takich uplawow ale wiem ze kobiety czasami maja takie uplawy i to nic Groznego nie jest. Napewno jest wszystko dobrze juz po testach widać ze beta rośnie jak szalona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Właśnie czytałam, że to się zdarza w okresie, w którym powinna być @... Dzwoniłam do swojego gina, powiedział żeby dużo odpoczywać, w pracy nie szaleć, brać luteinę i dopóki to nie jest krew i nie ma skurczy macicy, to jest w porządku... Niestety tutaj nawet gdybym zaczęła krwawić to żaden lekarz nawet nie kiwnie palcem by ratować ciążę, której nie widać na usg... A co do objawów to oprócz senności, huśtawki nastrojów to nic... piersi wcale nie bolą ale to chyba nie wyznacznik... Jedynie co to prawie się porzygałam przy sprzątaniu kupy mojego psa, którą zbieram od 4 lat i nigdy mnie to nie odrzucało... Ale to pewnie wina psa, że zrobił takiego śmierdziucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi to w ogóle nie est wyznacznik tak jak mówisz. Mnie czasem bola czasem w ogóle nie. Ale powiem ci ze my kobiety po takich przejściach musimy sobie ulatwiac....żeby sie tak nie denerwowac ja kupilam sobie detektor tętna plodu i codziennie sprawdzam czy serce bije.... szczerze gdyby nie to to bym umarla ze strachu o moje dziecko a tak to codziennie sobie sprawdza czy serce bije i przynajmniej funkcjonuje sobie normalnie. Tylko to najwcześniej slychac w 9tyg ciazy . Ja uważam ze w moim przypadku to byl strzal w 10 bo ja jestem spokojna i przez to moje dziecko tez. Dalam za to okolo 140zl. A co do lekarza to powiem ci ze przerabane tam macie. Przecież powinni jakoś pomagać.... nie jedna kobieta bez luteiny nie donosi ciąży bo ma za malo progesteronu. I co taka kobieta tez sir nie zajmą? Straszne to jest. Przecież każde poronienie strasznie wplywa na psychikę kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina mam lozysko na przedniej scianie ale od 17 tyg slyszalam takie bulgotanie przelewanie ale nie co dzien i to sa ruchy ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis jak beta rosnie to bedzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Za miesiąc, jadę do Polski i od 3 miesięcy jestem umówiona do pani profesor u której jeszcze nie byłam, w celu dalszej diagnostyki trudności zajścia w ciążę... Paulina, a na początku ciąży miałaś bóle brzucha? Tak, że myślałaś, że zaraz @ się pojawi... My po biochemicznych pewnie jesteśmy przewrażliwione i każdy lekki sygnał odbieramy jako zagrożenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
a co do detektora tętna płodu, jeśli ciąża się utrzyma, zakupię na 100%! Mam nadzieję, że się utrzyma.. Ale jestem dobrej myśli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×