Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość gość
Nemezis gratuluje!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stresuje się przed jutrzejszym odbiorem wyniku bety, @ miała być 21.05 Test robilam 25 i negatywny byl. Będziemy sie z mezem cieszyc oczywiscie z dzieciątka jakby było, ale mam wieeelkiego stresa. Czy u którejś z Was tak bylo ze mimo negatywnego testu byla ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam:-) ale lekarz mi to tlumaczyl ze to jest spowodowane zmianami w macicy i ze to nie jest żaden zly objaw:-) oczywosci dopóki się nie krwawi. Później mialam spokój teraz w 15tc znowu mi się pojawiają. Ale masz racje my sir wsluchujemy za bardzo w organizm:-) ale no co zrobić hehe:-) lepiej tak niż olewac wszytko. Dywan a powiedz mi to nie jest wskazanie do CC? Ja się juz nie mogę pierwszych ruchów doczekac. Nie będę wtedy musiala detektora używać nalogowo bo Malý będzie dawal znak ze wszystko u niego dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dlugo czekasz na wynik ja zawsze mialam po 3 godzinach od badania. Co do testów to mi zawsze nawet przed okresem wychodzily pozytywne. Ale wszystko zależy jakie się ma cykle. Ja zazwyczaj wiedzialam kiedy mam dni plodne i latwo bylo mi obliczyć kiedy zrobić najwcześniej test. Ale nie stresuj sie:-) co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałabym szybciej ale musiałabym pojechać ok 35 km od domu i zostac tam pół dnia, a tak to zrobilam 10km od domu i nastepnego dnia wyniki bo muszą tam zawiezc i stamtąd przywiezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, akurat gdy ja miałam biochemiczne to w dzień spodziewanej @ test wychodził taki ledwo ledwo... dlatego teraz mam duże nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No i dzisiaj jest 15 dpo, powtórzyłam test rano, ale nad ranem wypiłam 2 szklanki wody bo mi gorąco było... 2 tłuste krechy, testowa identyczna jak kontrolna :D Przyrost bety jest więc to brudzenie nie było groźne, zwłaszcza że teraz nie ma... jest duuuużo ale biało, podejrzewam że luteina dopochwowa... Ale mdli mnie strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis super:-) nic tylko się cieszyc:-) najważniejsze żeby wszystko bylo dobrze. Teraz juz musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, wszystko super ale ja nadal nie powiedziałam mężowi... Boję się że ta radość szybko ucieknie... Dlatego chcę poczekać chociaż kilka dni... Jutro jest termin na @... Owulacja wiem kiedy była więc skoro fazy lutealne mam 15 dni to @ jeśli ma przyjść, będzie jutro... Myślę, że poczekam z tą wiadomością do poniedziałku :) Tylko martwi mnie pobolewanie brzucha tak jak na @. Nie jest to silne, poboli kilka minut i przechodzi... raczej lekki ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulina z tym dekatorem uwazaj do ktoregos tyg bedziesz mogla go uzywac zebys sie ze swym sercem nie pomylila . Bo mozesz slyszec swoje serce nie dziecka dowiedz sie dokladnie a jak masz takie bulgotanie przelewanie to sa delikatne ruchy ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja dziś odebrałam swoją betę.. <2.0 :( Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan oj nie da się tego pomylić naprawde:-) juz nie raz slyszalam swoje serce a nie jego i umialam to odróżnić :-) dziecka serce bije duzooo szybciej i jest to odglos jakby pociąg jechal:-) Aniu napewno się uda za następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina mojej znajomej powiedziano zeby lepiej przyszla jak ruchow nie czuje zeby sama nie sprawdzala bo moze pomylic serce dziecka od swego mimo wszystko . Ale kazdy robi jak uwaza i tez mowila lekarzowi ze serce niby bije dziecka szybciej to i tak nie zmienia faktu ze moze pomylic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Cześć dziewczyny, jak samopoczucie? Ja powiedziałam mężowi przez co nic mi teraz nie wolno! Pogoda piękna a on zabrał mi kluczyki od motocykla bo "wstrząsy", horroru obejrzeć nie mogę bo może się przestraszę :D aż śmieszny jest momentami... Jak się pewnie domyślacie, @ nie przylazla a dzisiaj 17 dpo... Za to są pierwsze objawy... Kosmiczny ból głowy i piersi. Nie wiem czy to nie za wcześnie ale mdli mnie... Ogólnie czuje się źle... Plamienia więcej się nie powtórzyły ale niepokoi mnie ten ból podbrzusza jak na okres... Boli minutę lub pół i przechodzi... I tak 2-3 razy dziennie. A pobolewa tak już od kilku dni... Ale Dzisiaj rano temp w pochwie 37,2 :) wiec nie zapowiada się na @... Aha, i odwołałam swoją wizytę u fryzjera :) od około 10 lat nosze bardzo krótkie włosy... Maź kilkakrotnie mówił żebym sprowala zapuścić... Powiedziałam wtedy ze jak uda się zajść w ciąże to zapuszczę włosy :D powoli zaczynamy się cieszyć... Wiem ze @ spóźnia się dopiero minutkę ale przy takich pięknych testach, musi być dobrze :) nigdy w życiu nie widziałam takiego pozytywu a kiedyś kiedy dzień po terminie miesiączki wyszła blada kreska to ten test z wyświetlaczem pokazywał brak ciąży :) wiec tym razem chyba będzie dobrze... Mam takie przeczucie :) rozmawiałam z siostra i powiedziałam jej ze jestem w ciąży... A ona na to"gratuluje, ale ja tez mam dwie krechy"... Wiec jeśli u obydwu się utrzyma, rodzice zostaną podwójnymi dziadkami w tym samym miesiącu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetw78
Cieszę sie waszym szczęściem. U mnie dzisiaj przyszła @ i zaczynam brać fermifertil. Mam nadzieje ze za góra 3 miesiące będę sie cieszyła tak jak wy. Trzymajcie za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Dziś jest 33dc test negatywny nie wiem co myśleć cykle 28-30max. Brzuch pobolewa i mija . Miałam taka nadzieje ze to jednak się udało a tu chyba nici z tego. Myślicie że mam jeszcze czekać i spróbować testować jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny co tu taka cisza? U as wszytsko dobrze, chyba zaczynam czuc pierwsza łaskotanie ale to tylko wieczorem jak połoze sie po całym dniu. W dzien nie czuje kompletnie nic. Dzisiaj weszłam w 16tydzien a za tydzien nastepna wizyta, juz nie moge sie doczekac. Dywan co u ciebie? apropo detektora rozmawiałam z moim lekarzem na ten temat, powiedział ze dopoki nie czuje ruchow moge spokojnie uzywac, a pozniej mam sie wsłuchiwac w ruchy, jak nie bede czuc mam sie zgłosic do niego, tagze jeszcze spokojnie moge sobie go uzywac bo narazie tak naprawde to nie sa kompniaczki a takie łaskotanie. Jak bedzie cos niepokojącego to nie bój sie napewno szybko zareaguje za duzo przeszłam zeby teraz tylko detektorem sie sugerowac, on jest tylko po to by mnie uspokoic. A ty juz który tydzien? bedziesz miała dodatkowa położna przy porodzie? ja sie zdecydowałam ze chce miec taka połozna, moja kolezanka miała i urodziła w 3h a dziewczyny które nie miały meczyły sie po 20h z porodem, podobno taka polozna pomaga bardzo zeby wlasnie szybciej urodzic. Ale tez kosztuje bo chyba z 500zł sobie biora za to:/ Nemezis co u ciebie? jak tam testy robisz jeszcze? Anetka nie martw sie wszytsko sie jakos ułozy:) zobaczysz:) Jagodowe ziarenko jak tam? jak Olenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Hej :) Testów nie robiłam, bo kreska w czwartek była identyczna jak kontrolna :) Jedynie co to chcę jeszcze dzisiaj kupić ten test clearblue digital i zobaczyć czy pokaże 3+, jeśli tak, to przestanę się martwić... @ się nie pojawiła! :) Za to pierwsze mdłości, wieczorne :) i ból piersi jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ spoznia sie 11 dni, nie wiem sama czy zrobic test bo bete robilam w srode (27.05) i negatywna, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Ja bym zrobila w sumie co ci szkodzi:-) może owulaca się przesunela. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Dokladnie zrobiłaby test będzie czarno na białym. Wy też tak miałyście ze jak spóźniał o okolo 3-5 dni @ to robiliście test rano a po południu przychodziła @. U mnie to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulina u mnie wszystko dobrze czuje ruchy mialam dwa dni nerw bo jednego dnia bolalo mnie kolo pepka a wczoraj z prawej strony mialam takie klucia . Niby czytalam ze to nic nie pokojacego ale uczucie bardzo nie przyjemne bluzka mnie draznila nawet przy tym mialam wrazenie jak bol promieniuje az do plecow. Dzis juz jest ok biore nospe zobacze jak jutro bede sie czula jak bede nadal czula takie dretwienie i klucie pojde jutro do mojego ginekologa. Weszlam w 25 tydzien wstepnie imie wybralismy z mezem bedzie Oliwia::)) Co do poloznej to nie bede chciala bo moj lekarz jest ordynatorem juz lezalam w szpitalu i nie musze oplacac poloznych ::)) a ty jak sie czujesz ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja robilam test z sikacza i juz mialam dwie grube krechy dzien @ mi sie spoznial i bralam duphaston od razu . Ale ta pierwsza ciaza biochemiczna co mialam to tak samo bylo od razu dwie grube krechy i po 7 dniach @ przyszedl ale nic nie bralam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wiesz co pisalam z moja kolezanka ona nie robila testow @ nie miala po 3 czy 4 miesiacach okazalo sie ze jest w ciazy bo do lekarza poszla no spoznial jej sie @ i nie myslala a tam bobas rosl teraz koniec czerwca urodzi dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem ci Dywan ze poród toz toz:-) super:-) my tez czujemy się świetnie. Malutki czasem o sobie da znać ale to rzadko bo jet jeszcze bardzo malutki i pewnie takie kopniaczki będę czuć później. Co do tego klucia ja tez je mam. Tzn mialam wlasciwie wtedy kiedy z ta szyjka mialam problemy. Może lepiej iść to sprawdzic. Chociaż nie powiem bo czasami tez poczuje takie uklucie ale to jest chwilowe i później jest spokój. 1 lipca mam drugie prenatalne i tak się zastanawiam co oni tam sprawdzają ? To samo co na 1 badaniach w 12tyg???? Dywan jak to bylo u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn te pierwsze badanie sprawdzali kosc nosowa i karkowa w 12 tyg . Nastepne mialam w 21 tyg i wtedy usg jest super wszystko widac co dzidzia ma jak juz uksztaltowane ma wszystko ::)) mierza je cale czy wymiary sa dobre czy glowka okragla i prawidlowa jak serce pracuje dlugie usg jest tak do 40 min dokladnie patrzy i mierzy wody czy prawidlowe ogolnie caly plod patrzy moja mala wazyla 362 gramy wtedy::)) Mysle ze te klucie nie ma powodu do niepokoju jak by sie cos dzialo z dzidzia to by brzuch bardzo bolal .Poza tym dzis mnie nic nie boli i wizyte mam po szpitalu za tydzien w srode a jak bedzie nie tak to teraz pojde. Ja weszlam w 25 tydz blizej juz rozwiazania a te ruchy ja juz czuje kopniecia delikatne . A u ciebie dlugo te bulgotania beda i nie co dzien wiec sie nie stresuj ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych kluc to nie sa to na pewno skurcze bo pod brzuchem nie boli w drogach rodnych i brzuch nie jest twardy nospe biore wiec sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez się stresowalam tymi kluciami. Teraz mi one przeszly ale zawsze jakiś niepokój byl. No to bulgotaniejest rzadkie awlasciwie laskotanie. Wczoraj np nic nie czulam ale ja jestem dopiero w 16 tyg tagze jeszcze pewnie poczekam sobie:-) a co do tych prenatalnych to SOE trochę denerwuje bo mój Malý ma zawsze wysokie tętno ok 170 uderzeń na minute i boje się ze cos z serduszkiem jest nie tak:'( bo jak czytam ze laski mialy np 150 czy 140 a mój ma tak duzo:-\ Oliwia piękne imie:-) my we wtorek mamy lekarza napewno po proszę lekarza żeby zerknal tam na krocze jeszcze raz czy to napewno chlopak:-) jak tak to chyba będzie Filip:-) ale to Narazie wstępne imie:-) a szykujesz juz Dywan jakąś wyprawie? Ja bardzo dużo dostalam od kuzynki. Ale wstępnie kupować będę po tej wizycie jak juz do wiem się na 100% ze będzie syn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)) Paulina nic nie kupuje ciuszkow dostane od mojej siostry po blizniakach bo ma po chowane dla mnie ::)) niby po chlopcach ale sa biala bezowe spiochy pajacyki zobacze co tam mi da ::)) puki co na razie ogladam tylko nire kupuje jeszcze czekam wejde do jednego sklepu i kupie wszystko ::)) Nie stresuj sie tym teynem bedzie wszystko dobrze ::)) ja za tydzien w srode ide do lekarza ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×