Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość gość
Paulina nie stresuj sie tez mam uplawy luteiny nie biore .Caly czas mam mokra wkladke to normalne ::)) no chyba ze to ciurkiem ci wylatuje z pochwy ale jak wiecej wyleci to norma::))ale zapytaj lekarza ja nie pytalam bo kolezanek pytalam sie ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ma racje taki przezroczysty sluz ja nie bylam z tym u lekarza kolezanki moje wszystkie mialy takie uplawy wyzej ten gosc to ja ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoilyscie mnie dziewczyny. Dzisiaj juz te uplawy inne sa. Napewno ich mniej i takie typowo luteinowe sa. Skoro wy tak macie to pewnie to z luteiny a ja jak zwykle się zestresowalam. Szczególnie ze ja tej luteiny biorę 2 razy po 2 tabletki tagze tej wydzieliny jest duzo. Ale nie lecialo mi nic ciurkiem tylko tak normalnie. A jak tam dziewczyny przrchodzicie te upaly? Ja caly czas w domu siedze dopiero pod wieczór wyjde na chwile na taras. Mecza mnie takie upaly:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezis626
Aha, u mnie jest 8 stopni wiec nie wiem o czym mówisz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zapisałam się na USG w piątek 12-ego czerwca... wiem ze to troche za szybko bo będzie dopiero 6t+1d ale strasznie niepokoją mnie te plamienia, mam słabe objawy... no i na dodatek zauwazyłam ze moja szyjka jest otwarta! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis jak mozesz miec szyjke otwarta przeciez tego sie tak nie zobaczy ???? Tez sie zastanawialam nad szyjka kiedy wiadomo czy ona sie otwiera i kiedy skraca . Na pewno jest wszystko dobrze nie stresuj sie szyjka jest wporzadku . Ja wiem ze to sa nerwy ale tak naprawde bedzie nerw pozniej dopiero poczatki .Paulina i ja tez cos na okraglo sie denerwowalysmy kurde dziewczyny weszlam juz w 26 tydz ha ha ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis jeśli faktycznie cie coś martwi to lepiej iść wczesniej niż za późno. Ja tak samo bym zrobila. 6t1d to juz możesz cos widziec:-) a te plemienia dalej się utrzymują? Podziwiam wszystkie kobiety które potrafią sobie same sprawdzić czy szyjka jest otwarta czy zamknięta ja tego w ogóle nie ogarniam nie wiem jak to się sprawdza i co trzeba czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Nie, plamienia byly jednorazowe. tzn zdarzyły się 3 razy w przyciagu 2 tygodni ale np w niedziele rano śluz był przybrudzony a już w południe bialutki jak śnieg... i to nawet nie to ze plamienia bo wkładki czyste, jedynie przy wkladaniu luteiny widzialam ze jest brązowawy śluz ale słyszałam ze to po luteinie tak mozna brudzic... co do szyjki, sprawdzam to dopiero od ok 2 cykli wiec tez nie jestem na 100% pewna ale wydawała mi się naprawdę otwarta... No i dlatego chcę iść w piątek bo jeśli coś jest nie tak, to chciałabym wiedzieć... chociaż i tak jeśli ciąża się nie rozwija to nie pomogę... luteinę biorę a nic więcej zrobić nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest prawda, my na początku tez mialysmy nerwy:-) ale Dywan czy teraz nie mamy? Tez mamy:-) ale trzeba wszystko ze spokojem przyjąć bo najgorsze sa nerwy. Szczególnie na poczatku. Tagze Nemezis spinamy posladki i koniec ze stresem:-) ja dziewczyny weszlam w 17 tydzien:-) :-) :-) :-) a dzisiaj mam lekarza o 20:40 wiec napewno wam napisze co i jak jutro bo dzisiaj zanim wrócę z tego Bytomia i w ogóle to mogę juz nie mieć sily:-) ale zobaczymy:-) powiem mu o tych uplawach. Ale szczerze najbardziej boje się stanu mojej szyjki:-\ ale może będzie dobrze i może się juz nie skraca :-) Dywan ty juz tak wysoko jestes:-) ani się nie obejrzymy a ty na porodowce bedziesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Noooo, a u mnie końcówka 6 tygodnia, w czwartek zaczynam 7 :) Grubo :D Oby wszystko było dobrze :) Kiedy powiedziałyście bliskim o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Macie zdanie na temat "znikających objawów".... do tej pory bolały mnie piersi, sutki, byłam śpiąca non stop, miałam ogromny apetyt... Nagle objawy ustały wczoraj... jak ręką odjął ... Jedynie bolą troszke piersi po bokach przy dotyku ale to pewnie od luteiny... Czy to nie sugeruje obumarcia ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja powiedzialam tylko mężowi i rodzicom odrazu bo z nimi mieszkam i musialam iść od razu na l4 a reszcie dopiero po badaniach prenatalnych w 12 tyg.. A co do objawów.... hmmm u mnie znaczylo obumarcie ciąży ale czytalam duuuzo na ten temat i każda miala inaczej. U jednej znaczylo obumarcie a u drugiej nie i później objawy wrocily ze zdwojoną sila. Dlatego ja bym na twoim miejscu nie sugerowala się tak tym tylko spokojnie czekala do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A jak można zdiagnozowac obumarcie ciąży na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis o czym ty wogole piszesz co za glupoty ???????????? Jakie obumarcie ciazy ??????????? chora jestes czy co nawet takich mysli dziewczyno nie powinnas miec tylko myslec pozytywnie no szokujesz mnie czasem jak cos napiszesz ... Paulina ale zlecialo juz 17 tydz czekam na pozytywne posty od ciebie wiem juz ze wszystko dobrze ::)) tak sie ciesze ::)) a z ta porodowka tak sie kochana nie rozpedzaj ha ha jeszcze mam czas ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochaniutka jeszcze 15tyg i juz będziesz miala corcie kolo siebie:-) hehe no niestety nie ominie cie to hehe a wiem jak sie boisz:-) ja juz też bym chciala być tak wysoko:-) ale później to ja się będę stresowac a ty będziesz juz po wszystkim:-) Dywan a na kiedy masz termin porodu?? Nemezis nie możesz tak myśleć. Poczrkaj na USG i będziesz juz wszystko wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wrocilam od lekarza:-) u nas wszystko dobrze:-) Malý rosnie jak na drożdżach już nie szlo go zobaczyć calego na USG. Wazy juz 148gram:-) wedlug USG jest to 16t1d:-) lekarz mowil ze wszystko jest ok:-) serdszko bilo 155 uderzeń na minutę czyli tez dobrze. Nie patrzyl lekarz w ogole na plec tylko mierzyl mu kości , sprawdzal czy wszystko jest proporcjonalne do reszty ciala itd. Tagze do dzisiaj nie wiem czy to chlopak czy nie:-) muszę czekać na prenatalne 1 lipca mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
To 3 mam kciuki :) U mnie wczoraj pojawiły się mdłości, wieczorem była masakra.. teraz też mnie bełta :/ Pobolewa mnie brzuch i znów mam taki "brudny" śluz... miałyście tak od luteiny dopochwowej? 4 raz mi się to zdarza w przycągu 2 tygodni... To nawet nie jest brązowy tylko taki właśnie brudny sluz... Zapytam położną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
no i moje brudzenie zmieniło się w plamienie... zwolniłam się z pracy, wzięłam luteinę i duphaston i leżę plackiem :( zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja od poczatku biorę luteine i moje uplawy sa biale albo wlasnie takie wodniste. Kurde nie dasz rady pojechać dzisiaj na usg.? Wiesz tez nie zawsze plamienia oznaczają cos zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Wiem... mogłabym pojechać dzisiaj, ale wątpię czy coś zobaczę, to jeszcze bardzo wcześnie... Nawet jeśli to co mi lekarz pomoże? Każe leżeć i brać luteinę, to robię własnie :) Czekam spokojnie do piątku... :) objawy znów się nasiliły... ostatnio miałam takie plamienia w czwartek jak się strasznie zdenerwowałam... no i dzisiaj w nocy... podejrzewam, że przez swoją głupotę i wczorajsze płacze i zamartwianie się :/ Póki co nie myślę i się nie stresuję :) zobaczysz, że w piątek ujrzę serduszko mojej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina tak sie ciesze ze u ciebie wszystko dobrze ::)) a co do plci to jeszcze troche by bylo wiadomo ja w 21 tyg na 80 procent wiedzialam ze to moze byc dziewczynka::)) pozniej sie potwierdzilo::)) Nemezis tak sie ciesze ze twoje podejscie sie zmienilo i tok myslenia ::)) bedzie wszystko dobrze moze po luteinie te uplawy takie sa trzymam kciuki glowa do gory ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Dywan mam dość dziwne pytanie:-) czy tobie tez rosną wlosy na brzuchu? Ja od kiedy jestem w ciąży mam ich dość trochę sa one ciemne ale delikatne nie takie jak maja faceci hehe żeby nie bylo:-) czytalam ze to przez hormony i ze po porodzie To wypadnie. Nemezis jak tam? Przestalas plamic mam nadzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
wczoraj w dzień przestałam, wieczorem znowu zaczęłam, rano już czysto :/ boje sie złych wiesci jutro na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
hmmm ciekawe to jest... czytałam ze na początku ciąży zdarzają się plamienia. Tagze narazie spokój i czekaj do jutra.A na która masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Paulinka ty brałaś femi fertil powiedz mi czy tez miałaś mdłości po nim. Ja przez pierwsze 10 dni nie miałam a wczoraj tak sie męczyłam aby nie oddać tej tabletki. Po 11 zauwazylam o wiele wiele więcej śluzu płodnego. Mam takie wrażenie jakbym popuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Ale to tylko śluz. Może w tym byl kłopot. Nigdy nie musiałam używać wkładek chyba ze przed okresem albo zaraz po nigdy w środku cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
na 11stą... Wiesz, słyszałam że brązowy śluz to też krew... ale ten jest bezwonny... I nie jest to ciemny brąz tylko taki karmelowy? żółty? nie wiem jak to okreslic... Jesli na usg nie bedzie krwiaka i bedzie serce to odetchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×