Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Dziewczyny moja kolezanka wlasnie rodzi wody jej odeszly tak sie ciesze ze bede ciocia ::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja przeczuwam chłopca... mój mąż też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
kobiety czasami tak mają ze wiedzą i już co to będzie chłopak czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas mowilam ze będzie dziewczynka :-) i zapieralam się jak glupia i jakie bylo moje zdziwienia jak zobaczylam ze to chlopczyk:-) a teraz to się bardzo cieszę ze chlopak:-) najważniejsze ze zdrowy a plec nie jest taka ważną. Dywan i jak tam kolezanka:-) hehe zaniedlugo ciebie to czeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczyny, dzisiaj zaczynam 8 tydzień... Miałyście na początku takie bóle jak na @? Ja dzisiaj mam i się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis mnie tez jeden dzień tak bolal brzuch jak na okres ale powiedzialam to mojemu lekarzowi i nic na to nie powiedzial wiec pewnie to norma:-) Dziewczyny wczoraj wieczorem sluchalam sobie muzyki przez telefon i jak Malý zaczol kopac no nie do uwiezenia:-) chyba mu ta muzyka zaczela przeszkadzac... ale pierwszy raz czulam go bardzo wyraźnie:-) piękne uczucie. Nie do opisania.czekem na następne wygibasy mojego przystojniaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
To musiał być wspaniałe uczucie. a który to tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta 18:-) w poniedzialek wchodze w 19. Ja juz się nie mogę doczekać porodu:-) naprawdę. Dywan jednak Nie chce cesarski. Obejrzalam film jak to wygląda.... i się calkowicie przeraziam i bardzo chce rodzić naturalnie. Ten film chyba byl mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
odebrałam wyniki męza nasienia niby wszystko ok mieści się w normie ale jest coś co mnie martwi. co to jest koncentracja komórek okrągławych bo powinno być 1 mln/ml a jest 0,3mln/ml.wiecie co to jest słyszałyscie o tym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze to nie ma znaczenia u mojego meża jest 0,1 mln/ml a wyniki ma bardzo dobre tak lekarze mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Po braniu fertilman poprawiła sie ilość prawidłowej budowy z 4 na 8 więcej jest ruchomych i są żywsze żołnierzyki. W czwartek ide do giną to zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet moge ci podpowiedziec zapomnialam napisac kup mezowi witamine a plus e i niech bierze jedna na dzien i po jednej tabletce kwasu foliowego poprawi to mu nasienie moze szybciej sie uda ci zajsc. Moj maz tez to bral nie zaszkodzi to napewno jedynie pomoze ::)) Nie musisz konsultowac tego z lekarzem i do puki sie nie uda niech bierze ::)) Paulina co do porodu juz tego czerwa koncowki nie licze zostaly mi dwa miesiace::)) Nie zastanawialam sie jaki bym ten porod chciala pewnie naturalny ::)) puki co nie mysle i sie na razie nie stresuje::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
W fertilman są te witaminy i kwas foliowy chyba tez. Ciężko go dogonić do jednej tabletki a co dopiero do 2 czy tez 3. Nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak chce miec dziecko to musi po brac jakies witaminy i ten kwas foliowy przekonac musisz meza ::)) A wogole ktoras pytala o clo trzeba uwazac z tymi tabletkami bo jak faktycznie nie ma sie owulacji to ok .Ale jak ktoras chce brac zeby cos przyspieszyc torbieli mozna nimi sobie narobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dywan bardzo dobrze mówi tez miałam torbiel po tym clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
W dodatku lekarz przepisał sobie go tak o. Bez monitorowania to nie mogło skończyć sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczyny, jutro na 10 30 idę na USG jeszcze raz... miałam złe przeczucia poparte wcale nie lepszymi doświadczeniami... W sumie snów czuję się "bardziej ciążowo", piersi znów bolą... ale chcę sprawdzić czy groszek prawidłowo rośnie i czy serduszko nadal bije i czy się rozkręciło... powinno bić ok 140 razy na minutę :) Trzymajcie jutro kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis bedzie wszystko dobrze jak juz bije serduszko to bedzie bilo ::)) Ja nawet nie wiem ile na poczatku bilo serce mojej gwiazdy ::)) szczerze martwilam sie o wszystko i nadal martwie ale o biciu serca nawet nie myslalam ::)) Kazde usg kazde pobolewanie to sa juz nerwy pozniej zobaczysz ::)) zmora to te ruchy kolejny stres bo usiadziesz i nic nie czujesz ::)) pozniej czujesz cale zycie stres::)) Trzymam kciuki juz dzis wiem ze jest wszystko dobrze ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis napewno wszystko będzie dobrze:-) od razu daj nam znać:-) ale dywan ma racje nerwy zaczynają się później.... ja jak poczulam pierwsze ruchy to znowu zaczelam schizowac.... czasami się rusza czasami caly dzień nic nie czuje i wtedy się juz denerwuje.... ale ja nie czuje typowych kopniakow tylko gilgotanie od środka... póki co maly ma dużo miejsca jeszcze. Ja o tym wiem a i tak się denerwuje. Jutro wchodze w 19tydzien:-) prawie polowa za mna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ta wizyta jest bardziej dla mojego zdrowia psychicznego... :) Ostatnio maluszek miał 4,6 mm i tętno 118. Według materiałów których przeczytałam stos, powinien rosnąć ok 1 mm dziennie.. dlatego liczę, że CRL powinno być ok 15mm... ale wiadomo że 12 czy 17 to też dobrze :) A tętno powinno być ok 130-150 :) Znalazłam fajny wykres w internecie o ryzyku poronienia w stosunku do tętna płodu... Akurat w 6 tygodniu gdy mój okruszek miał 118 to ryzyko wynosiło jakieś 10%... ale przy tętnie 80 było 90% :) Ważne jest czy tętno się rozkręci :) Wiem, że wariuję ale to badanie mnie uspokoi... Będę wiedziała, czy dzieciątko się rozwija czy nie :) Chociaż mam dobre przeczucia bo objawy znów powróciły, wczoraj miałam najgorszy dzień jak do tej pory... No i plamień już nie ma :) Jedynie boli mnie brzuch, szczególnie rano budzę się z potwornym bólem ale to przez wzdęcia... Co rano gazy i wizyta w toalecie, i przechodzi :) Ale zapytam położną o jakiś lek na to bo to męczące strasznie... Dam znać po wizycie! Trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Nemzis i jak po wizycie wszystko dobrze u twojej fasolki trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja już po wizycie :) A więc, moja położna musiała wyjechać do pacjentki i przyjęła mnie inna położna. Na wstępie powiem że dzidziuś rośnie jak na drożdzach!!! Ostatnia wizyta 10 dni temu w 6t+1d to: CRL 0,46cm i FHR 118. Wiek ciąży zgodny z wiekiem z USG. Dzisiaj w 7t+4d to: CRL 1,5 CM!!!! <3 Serduszko bije 166 razy na minutę. Położna mówiła że to wspaniale... pytałam się czy to nie za szybko a ona mówiła że na tym etapie to wspaniale bo właśnie w 8-10tc serce bije najszybciej i dopiero potem się stabilizuje, ale tętno miarowe. i najlepsze: SŁYSZAŁAM BICIE SERCA MOJEGO DZIECKA <3 dziewczyny, tego uczucia nie da się opisać <3 Według USG ciąża starsza o 6 dni!!!! Wg USG to 8t+3d :) Mam nadzieję, że to nic złego... Podczas ostatniego badania serduszko wyglądało jak takie mrugające kółeczko... Dzisiaj gdy powiększyła obraz widziałam jak się porusza, prawdziwe serce... Jestem szczęśliwa :) teraz ze spokojem czekam do wizyty w lipcu :) Aha, i na ostatniej wizycie położna widziała pod dzieckiem taki malutki krwiaczek... Dzisiaj już go nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moze zle trafilem z watkiem ale potrzebuje porady. Kochalismy sie z dziewczyna w trakcie owulacji bez zabezpieczenia tydzien pozniej zauważyliśmy ze jej piersi staly sie pelniejsze. Okres dostala dzien pozniej i niby wszystko ok ale okres skonczyl jej sie po 4 dnuach a nie jak zwykle po 7 a dzis o 5 zastalem ja w kuchni jak jadla chleb z maslem i pokrojonym bananem . Czy to jednak mozliwe ze moze byc w ciazy mimo tego okresu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis to wspaniala wiadomosc:-) co do bicia serduszka to dobrze mu bije:-) mojemu szkrabowi bilo 186 na minute to też się balam a mój lekarz tez mowil ze jest ok. Podobno takim maluszka nawet 200razy na minute może bic. Zobaczysz jak teraz się będziesz denerwowac hehe bo jak sie juz uslyszy bicie serduszka to później jeszcze gorzej jest :-) przynajmniej u mnie tak bylo bo tak się balam ze cos się stanie. Nemezis proponuje detektor kupic:-) ja mojego szkraba uslyszalam w 9tyg i później juz codziennie sluchalam żeby się uspokoic:-) a skoro twój maluszek taki duży juz to moze uslyszysz wczesniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No ale boję się że detektorem więcej strachu sobie napędzę jesli np nie będę umiała wyłapać tętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez proponuje nie kupowac dekatora mam swoje zdanie i uwazam ze jest nie potrzebny . Tak sie ciesze Nemezis ze u ciebie wszystko dobrze teraz jak pojdziesz na usg to coraz fajniej bedzie dzidzia rosnie jak na drozdzach mozna wiecej zobaczyc ::)) Ja weszlam w 28 tydz juz po woli mam stresa ::)) Moja kolezanka 5 godz rodzila mowila ze masakra bardzo boli ale sie staram nie myslec na razie ::)) Paulina ja czuje juz kopniaki co do twoich ruchow jeszcze troche co dzien bulgotan nie bedzie ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ciezko stwierdzic ::)) Niby na miesiaczke kazda ma praktycznie powiekszone piersi i checi roznego typu ::)) Co do miesiaczki moze sie zdazyc ze hormony buzuja i sie skraca jest to jak najbardziej mozliwe nie wskazuje na ciaze nic musicie czekac .A jezeli chodzi o zachcianki kazda jakies ma w trakcie przed i po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem wam ze gdyby nie ten detektor to po suficie bym chodzila z nerwów... ale ja poronilam 4 razy tagze bez tego nie wyobrazam sobie w ogóle mojej ciąży ale wiadomo każdy ma swoje zdanie i zrobi jak uwaza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×