Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
ano może być tak być -ja poznałam faceta co nawijał mi cały czas o swoich pasjach, nigdy się nie zapytał co u mnie , urwałam tą znajomość i spotykałam się z chłopakiem co nie miał specjalnie hobby ani jakiś pasji nad czym trochę ubolewałam, ale mi ponaprawiał w domu dużo rzeczy, troszczył sie jak byłam chora i w ogóle taki do życia bardziej się jednak okazał niz 1:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać jakiś tekst godny jamochłona, ale znów nic nie mogę wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze a w jakim miescie miszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*mieszkasz* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny facet, a taki desperat... Nie, nie, jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że mam sporo :) Z tego w końcu żyję :) Do tych którzy piszą, że facet z pasją jest zainteresowany wyłącznie sobą i swoją pasją - nie wiem jak inni, ale ja tak nie mam. Znam osobę, z którą idealnie się uzupełniamy intelektualnie i charakterologicznie, kręcą nas podobe rzeczy, a gdy działamy razem to jesteśmy nie do pokonania, i czerpiemy z tej współpracy ogromną radość i powera. I jest to jedyna osoba, dla której jestem gotów rzucić wszystko co w danym momencie robię, żeby pojechać jej w czymś pomóc, albo jakoś wesprzeć jesli trzeba. I sprawia mi to ogromną satysfakcję. Gdy spotka się właściwą osobę, to staje się ona niezwykle cenna, i to że można jej pomóc jest ważniejsze od tego co się w danym momencie samemu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu desperat? Bardzo poukładany facet, moim zdaniem :) Google dużo wie na Twój temat, Autorze ;) Kotko, im więcej wygłupów, tym dłużej topik powisi na głównej - a o to przecież chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam całkowicie autora więc nie wiem jaki jest, mi się jedynie skojarzyło moje doświadczenie, że poznałam faceta który się pasjonował wieloma rzeczami i nie mógł zrozumiec czemu mu nie wypalają znajomości. W internecie też w bardzo kozystnym świetle siebie przedstawiał i swoje osiągnięcia. Jednak w necie wspominamy tylko o tym o czym chcemy i jak chcemy przedstawić siebie. Real okazał się jednak nieco inny. a Niestety ale kobiety patrzą na to co im partner może dać od siebie w związku (nie mówię o materialnych rzeczach) bardziej na to niż jak realizuje i ile czasu poświęca sobie i pasjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, ja sądzę, że Autorowi bardziej jednak chodzi o promocję tego, czym się zajmuje, dlatego sporo pisze o swoich pasjach ;) i robi to na tyle inteligentnie, że sama poprosiłam o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe:) tak mi się tylko skojarzyło, bo ten mój znajomy pasjonata wspominał też jak autor- że wszystkie znajomości raczej kończą się koleżeństwem, no i między nami też zabrakło iskry. A szkoda bo był inteligentny itp.. No ale ja w ogóle nie czułam się przy nim kobieco ani adorowana, bo pan był skupiony na sobie i swoich osiągnięciach -więc na dłuzszą metę takie randki nie są atrakcyjne dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonyhalik
Szczerze! Tylko jamochłony mogą cię zbawić. Twórczość i pojęcie na tym samym poziomie. Łańcuch jest na tyle mocny ile jego najsłabsze ogniwo. Masz pasje,ale wygląda to na presje. Szczerze.Od nurka bez pasji parcia. Zrób sobie lepiej coś do żarcia. Lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fly away- sama widzisz, że autor się nie interesuje tym co Ty robisz, tylko sobą się przechwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "pasjonata", tylko "pasjonat". To raz. Dwa, że promocji dodatkowej nie potrzebuję, bo znają mnie już ludzie z całego świata (rekord to jak na razie Nowa Zelandia :) ). Trzy, że wiem doskonale, że większość dziewczyn patrzy na to, co facet może im dać w kwestii związku, a nie na to żeby miał jakieś pasje. Pasje to dla większości dodatek, powodujący że Miś nie jest leniwym Misiem zalegającym z piwem na kanapie, tylko od czasu do czasu się ruszy i wykaże jakąś inicjatywę związaną z pasją. A jak wykazuje inicjatywę związaną z pasją, to jest też szansa, że wykaże inicjatywę np. w kwestii odmalowania mieszkania ;) Dobra, ale nie o tym chciałem... ;) Chodzi mi o to, że właściwa osoba potrzebuje właśnie udziału w pasji. Cieszy ją to, że może się podzielić tym co ją kręci, że ktoś chce jej w tym pomóc, że ktoś to rozumie, że już nie musi się użerać, nie wiem, ze zrobieniem samodzielnie np. zestawu zbiorników do hodowli materiału badawczego - bo jest ktoś kto bardzo chętnie ją w tym wesprze, wyręczy, i jeszcze będzie przy tym masa radochy. Oczywiście, wsparcie w rzeczach bardziej "banalnych", czyli typowo życiowych, pomoc w chorobie itp, jest równie ważna - ale gdy spotkają się dwie odpowiednie osoby, to te rzeczy są tylko jednym z elementów związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fly away- sama widzisz, że autor się nie interesuje tym co Ty robisz, tylko sobą się przechwalausmiech.gif" xxx ale ja w ogóle nie startuję w tym castingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przechwalam się, tylko uczciwie piszę co mam do zaoferowania. Czym tu się chwalić? Że mam jakieś filmy na YT? Miliony ludzi mają, i łapią miliony razy więcej wyświetleń niż ja. A jak są tu osoby które mają jakieś nietypowe pasje, to niech dają znać. Przecież po to właśnie założyłem ten wątek, żeby takie osoby wyłuskać :) (rzecz jasna wyłącznie po to, żeby potem móc im bez końca opowiadać o moich osiągnięciach :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z ta przyjaciółką, z którą tak świetnie się rozumiesz? Dalej będziesz latał jej pomagać, gdy będziesz miał dziewczynę? Mało która dziewczyna zniesie coś takiego, jeżeli takie sytuacje będą się powtarzać zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toż to żadna oferta, co mi po tym że ktoś ma filmy na youtube;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33stolatka
no to ja szukam partnera, który będzie ze mną jeździł na narty, góry, na rower, rolki, bieganie, i najchętniej żeby miał auto :P No ale ważniejsza jest tzw. chemia pewnie, bo jak jej brak to nic nie pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przyjaciółką niestety nie ma chemii :( Próbowaliśmy na różne sposoby, tak i owak, ale to nie działa. Robi się frustracja i przykrości dla obu stron :( Naprawdę, gdybym wierzył w los albo inne przeznaczenie, to stwierdziłbym że nieźle ze mnie zakpiło, bo gdy w końcu trafił się ktoś z naprawdę bardzo podobnej bajki, to niestety budzi we mnie wyłącznie uczucia bratersko-ojcowskie. Serio, strasznie bym chciał mieć właśnie taką córkę jak ona. Albo siostrę. To by było super. Moglibyśmy się spotykać tak często jak chcemy, razem pracować, i bylibyśmy nie do pokonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) podaj kontakt do siebie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33latka - Góry i rower chętnie, bieganie raczej odpada, natomiast spacery szybkim krokiem jak najbardziej. Plus wyjścia na basen, zwłaszcza teraz, bo pogoda super. Auto mam, ostatnio je nawet umyłem i odkurzyłem (czy raczej "zapłaciłem umyć i odkurzyć" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pkviper@poczta.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekhm, yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu nie jesteś z ta panią idealną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33stolatka
ja szukam kogoś z małopolskiego lub okolice:) No chyba, że się przeprowadzę ale to musiałaby by być pewnie znajomość z reala , że chemia duża itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ z panią idealną nie ma chemii, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33latka, trzymam kciuki, żeby się znalazł odpowiedni facet w Twojej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×