Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
"chyba tak,boi się bo jest brzydki,a tutaj czaruje bo chłopina chce sie dowartościować,straszne to i śmieszne." x Jasne, jestem masakrycznie brzydki :) Niski, gruby, łysy, z pryszczami i szczerbą między zębami (a co drugi to złoty - pamiątka z czasów lepszej koniunktury finansowej :P ). Ponadto chodzę w ażurowych siatkowych koszulkach, do których zakładam błyszczącą marynarkę, oraz uwielbiam nosić skarpety do sandałów. O takich detalach jak dwie lewe ręce i płaskostopie to nawet nie wspominam, bo to się przecież rozumie samo przez się :P x "Wyślij fotkę ocenimy ,czekamy.Może jesteśmy w błedzie,moze tak być,ale obstawiam tą pierwszą opcję." x A obstawiaj(cie) sobie co chcesz(cie). Niczego nie zamierzam wysyłać :P Linki do moich zdjęć i filmów są w tym wątku, jak się komuś nie chce przejrzeć, no to cóż... nie powiem "jego strata" (albo raczej "jej"), bo jak wiadomo jestem brzydki i nie mam hajsu, więc porządne kobiety niczego nie tracą, przechodząc do innych wątków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zmniejsz liczbę kryteriów poszukiwań, bo do śmierci nie znajdziesz." x Uważasz, że dobry kontakt intelektualny i chemia fizyczna to jest zbyt wysoka liczba wymagań? Poza tym to NIE SĄ wymagania - to są potrzeby (i równocześnie oferta). Jest tu zasadnicza różnica, nie sądzisz? Nie mam zamiaru przycinać sobie skrzydeł tylko dlatego, że tak trudno znaleźć kogoś podobnego. Wolę zdechnąć w samotności niż być z niewłaściwą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dawaj, cholera, przeskakuj, strono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpisz już autorze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie skresliłaby cię przede wszystkim ciemna karnacja, czyli to, co ciebie tak kreci Na szczescie jestem przeciwienstwem twojego ulubionego typu, wiec nic nie tracisz ;) Ale kobietom zapewne sie podobasz, calkiem obiektywnie patrzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś śpisz już autorze?" x Spałem, ale Twój post mnie obudził ;) A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh:) bo mam pomysł:) ale nie piszesz do mnie maili więc nie wiem jakby Ci go przedstawić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"U mnie skresliłaby cię przede wszystkim ciemna karnacja, czyli to, co ciebie tak kreci Na szczescie jestem przeciwienstwem twojego ulubionego typu, wiec nic nie tracisz" x Uff, co za ulga :) Tyle się tych kandydatek pcha, że nie nadążam z katalogowaniem ;) x "Ale kobietom zapewne sie podobasz, calkiem obiektywnie patrzac" x Całkiem obiektywnie patrząc, to nawet nie tylko kobietom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"heh bo mam pomysł ale nie piszesz do mnie maili więc nie wiem jakby Ci go przedstawić." x Ależ jestę paskudny ;) Ale skoro "ja do Ciebie nie piszę", więc między wierszami czytam, że wcześniej pisałem. Więc jest szansa, że masz mojego maila :) Więc...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki, jaja sobie robię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś sorki, jaja sobie robię" x Smacznego ;) x No dobrze, drogie kafeterianki, to ja idę na zasłużony spoczynek (oby jeszcze nie wieczny ;) ). Dziękuję wszystkim tym, którym chce się czytać te kilometry tekstu :) Serio, fajnie tu jest, i to dzięki wam :) Narka tymczasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, pobudka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Hop hop ... Chcesz pogadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W toku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie chce, może i ma rację, bo o czym tu ze mną gadać? Nie nurkuję, nie filmuję, a przyrodę podziwiam tylko na spacerach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amelio ile ty masz lat,naprawdę żal mi ciebie,szukasz,szukasz,ale tu nie znajdziesz faceta,rusz się i szukaj w innych miejscach...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona próbuje "na litość" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na misia":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nurku glowa do gory. Kto szuka ten znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Where are you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na spacerze, bo rano nie zdążyłem :) Gadać to już za bardzo nie ma o czym, wywałkowaliśmy temat na wszystkie strony i zaczynamy się powtarzać :) Pozostały dyskusje o filmach, ale póki co nie mam czasu obejrzeć "12 gniewnych ludzi", bo wciąż jest jakaś robota do zrobienia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju, aŁtorze, ile stęsknionych, a może nawet stensknionych, fanek cię woła :) Coś mi mówi, że założenie tego tematu to jednak nie był zły pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie, za chwilę włączam film:) przyrodniczy:) "L'ora di punta" - godzina szczytu, o tym do czego prowadzi żądza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No to dzisiaj pogadasz ze mna i z Fly. Tylko podpisuj sie jakos bo z goscia trudno sie czyta. Mozesz tstawiac inicjaly na koncu tekstu. na przyklad PFN jako Przyrodnik, filmowiec, nurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie oglądam po raz milionowy "Skazanych na Shawshank"- leci właśnie na Polsaciątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olał was i nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×