Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

A skąd Ty to wszystko o niej wiesz? Znasz ją? Napisać parę zdań o sobie to naprawdę nie wyczyn. Zwłaszcza gdy pisze się je w konkretnym celu. Może i jest taka jak mówisz, ale może wcale nie. Nie wiesz tego. Jeszcze te pretensjonalne hipsterskie okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty to wszystko o niej wiesz? Znasz ją? Napisać parę zdań o sobie to naprawdę nie wyczyn. Zwłaszcza gdy pisze się je w konkretnym celu. Może i jest taka jak mówisz, ale może wcale nie. Nie wiesz tego. Jeszcze te pretensjonalne hipsterskie okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wolnego kolego. To wszystko co piszesz jest piekne o ile pasja drugiej strony Ciebie tez zainteresuje. Jesli pasja partnera/ki jest nam obca to staje sie uciazliwa narzucana maniera, strata czasu, obsesja i denerwujaca przywara." Wyjęłaś mi to z ust..:) albo spod palców. Ale wiesz, on poszukuje kogoś kogo będą pasjonować ryby, akwaria, woda itd. Kto czuje to samo. Ale to tylko biologiczki/przyrodniczki albo po prostu amatorki. A może aż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam za podwójny post, sądziłam że się nie wysłał, a to tylko strona nie przeskoczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jesli pasja partnera/ki jest nam obca to staje sie uciazliwa narzucana maniera, strata czasu, obsesja i denerwujaca przywara. " x Oczywiście. I dlatego nie mam zamiaru ani robić wrażenia na, ani być z kimś, kto nie kuma tego o co mi chodzi. Własnie dlatego, że dla większości osób czyjaś pasja i sens życia będzie denerwującą przywarą. Dokładnie tak jak to napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze poza wszystkim to to co piszesz, to tylko Twoje wyobrażenia - jeszcze tak nie miałeś ;) nie wiadomo jak to by było, więc i my (które nie rozumiemy tu niczego) i - póki co - Ty, możemy sobie tylko gdybać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego też może warto rozszerzyć swoje pasje, i nie chodzi o to żeby komuś się przypodobać czy naginać..chodzi o to, że osoba wszechstronna ma szersze spojrzenie na świat, ludzi i związki. Dzięki temu, że nie zamyka się tylko w wąskim światku swoich rybek, a jest bardziej humanistą (nie myl z tym, który jest przeciwieństwem umysłu ścisłego). Oczywiście ma to swoje minusy, bo im szerzej widzisz, tym mniej ludzi znów do Ciebie pasuje, bo im tego niestety brak. I ja też nie uważam, że te osoby są gorsze ode mnie i nie uważam, że elastyczność jest "naginaniem się". Chodzi o horyzonty:D horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja mysle ze robienie wrazenia juz w zalozeniu mocno koliduje z pasjami. Albo zajmujesz sie pasja albo starasz sie robic wrazenie ze masz pasje. No chyba ze Twoja pasja to wlasnie robienie wrazenia ze pasje posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to co piszesz, to tylko Twoje wyobrażenia - jeszcze tak nie miałeś" x Ależ OCZYWIŚCIE, że miałem. I to dwa razy, to znaczy z dwoma różnymi osobami. Więc wiem DOKŁADNIE o czym piszę. I dokładnie znam to uczucie "lotu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie wyszło jednak. Lot się czuje zwykle jak człowiek się jak nie zakocha to zauroczy. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ok Juz mnie zainteresowales. A mozesz opisac dokladniej to "UCZUCIE LOTU" Moze byc tu albo na maila jak wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie miałeś tak, bo to były Twoje przyjaciółki - był lot, ale nie było chemii, związku z prawdziwego zdarzenia :) z tego co pamiętam w związku byłeś z chemiczną ale ona nie rozumiała Cię jak i my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mysle ze robienie wrazenia juz w zalozeniu mocno koliduje z pasjami." x Nie chodziło mi o to, że usiłuję tu robić wrażenie. To co napisałem dotyczyło tego, że lata mi, czy się tutaj komuś podoba to co wypisuję, czy nie podoba, właśnie dlatego, że piszę to co czuję, i jak się to komuś nie podoba (w sensie - nie odnajduje się w tym) to po prostu nie jest to osoba dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tu była osoba dla Ciebie przyrodniku, to jużby Cie ani jej tu nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Dlatego też może warto rozszerzyć swoje pasje, i nie chodzi o to żeby komuś się przypodobać czy naginać..chodzi o to, że osoba wszechstronna ma szersze spojrzenie na świat, ludzi i związki. Dzięki temu, że nie zamyka się tylko w wąskim światku swoich rybek, a jest bardziej humanistą (nie myl z tym, który jest przeciwieństwem umysłu ścisłego)." x Widać nie czytałaś tego co pisałem wcześniej (na str. 49 - to jeszcze dzisiaj było, ale się "tępo" zrobiło ;) ). Pozwolę sobie zacytować: x "Owszem, filmuję ryby i akwaria, jak miałem więcej kasy to filmowałem pod wodą - ale interesuje mnie masa innych rzeczy. Literatura, kinematografia, fotografia, nauka. Kurna, czytam książki od psychologii, przez socjologię, biologię, ewolucję, historię, fizykę, astronomię, całe sterty się tego u mnie piętrzą na biurku (zaraz będzie że nieudacznik, bo bałaganiarz ). Z kumplem swego czasu spędziliśmy ładnych parę miesięcy (raz w tygodniu) pracując nad stroną internetową obalającą banialuki jednego domorosłego pseudoastronoma. I to było zaj…ste, uwielbiam robić takie rzeczy, i kapitalnie się przy tym bawiłem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale ja nie pisalam personalnie o Twoim robieniu czy nie robieniu wrazenia tylko wyrazilam spostrzezenie ogolne. To co z tym lotem? Bo mnie to naprawde interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Ciebie ani jej:PP naprawdę ta frittata mi chyba zaszkodziła:) Ale wiecie co, ja myślę, że autor tu nie znajdzie tego czego szuka ale dzięki temu wszyscy wyjdziemy stąd bogatsi o nowe przemyślenia. :)) A jak ta osoba się już trafi to chyba się nie będzie człowiek zastanawiać czy idzie czy nie idzie na ustępstwa itp. POLECI albo lepiej POPŁYNIE!! :)))) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"naprawdę ta frittata mi chyba zaszkodziła" xxx trzeba było się nie obżerać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Od tego jest netowe forum aby na nim dyskutowac , wymieniac poglady i czegos nowego sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Od tego jest netowe forum aby na nim dyskutowac , wymieniac poglady i czegos nowego sie dowiedziec." no ja się dowiedziałam, że nie powinnam się obżerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To juz cos. To Ci na pewno na zdrowie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja tez przeciez zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ja się przecież nie gniewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma to jak solidarność babska, nie? :D na topiku faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee nie:) Ja idę biegać po tym obżarstwie:) Życzę miłych pogadanek papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zuzanna Amelia ææ dziś Ok Juz mnie zainteresowales. A mozesz opisac dokladniej to "UCZUCIE LOTU" Moze byc tu albo na maila jak wolisz." x Tego się nie da opisać. Ale ten utwór w miarę dobrze oddaje o co chodzi :) x http://www.youtube.com/watch?v=yccUHB1JJOw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×