Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

HEL czy warto tam pojechac?

Polecane posty

Gość MamaIlonka
a to zależy na co się nastawiacie, mój mąż jest wędkarzem więc on sobie z Władysławowa na Maszoperii Helskiej popłynął na dorsze, a my z dziećmi buszowaliśmy po plażach. Ale najbardziej polecam takie miejsca gdzie nie ma ludzi, jak się chce to piękne miescówki można znaleźć! Każdy ma coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocleg w niezapomnianym Helu
Jest dokładnie jak piszecie. Wszystko jest zależne od upodobań. Ja Hel pokochałam ze względu na aktywny wypoczynek. Do Helu przyjeżdżamy praktycznie po wakacjach, gdzie nie ma już wielu turystów. Hel jest aktywny przez cały rok a miejsc do zwiedzania jest tam bardzo wiele. Można naprawdę wiele zwiedzić i zobaczyć. Pływanie, nurkowanie, wyprawy na dorsza, sporty wodne drogi dla rowerów, muzea i wiele innych Jak trafi się na doskonałe noclegi http://www.seahel.pl to już wisienka na torcie i wiele cudownych wspomnień. W Helu Polecam apartament Sea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocleg hel
Ha ha ha super! naprawdę super noclegi w helu. To prawda sea w helu to fajowski apartament. Właściciele dają świetne gratisy w pokojach, dostaliśmy szampana, dwa browary, jakieś soczki i wody mineralne a nawet jakieś słodkości, w kuchni apartamentu sea były dziesiątki herbat i kawa i fajowe krówki :) dzienks... Warto pojechać do helu. wiele fajnych bajerów jak chusteczki przy każdym łóżku, jak tv płaski w każdym pokoju, ręczniki, mydło i wiele wiele innych. polecam. a na stronie www.seahel.pl jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×