Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Siara fuj. Ja uwielbiam czerwone i wytrawne, ew. pół. najbardziej lubię włoskie. kiedyś wywiozłam z italii miłość do czerwonego wina. T.czytałeś kłótnię podszywów w bacówce? Kocham ten topik :D z dnia na dzień robi się coraz ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepiej Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest zabawnie, aż się śmiałam sama do siebie ;) podoba mi się ta dynamika tematu. Lubię jak coś się dzieje. Trochę mi nawet szkoda, że Jacuś już nie pisze. Chyba za bardzo na niego nakrzyczałyśmy... Mam wyrzuty sumienia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gromi :-) jak zdrowko? Ja w pracy juz jestem. Witaj wilku daj cię pogłaszcze po futerku :-* tam na bacowce się odezwę do ciebie.! Miłego i ciepłego dnia w ktorego tego drugiego to wątpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo nie pytaj wstałam z bolem głowy i pierwszą powinnąscią było gdy przyszłam do pracy wziełam apap ale jeszcze wezme bo łeb nawala cos? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy S
Witam wszystkich jak mineła nocka a jak tam zdrówko Gromowładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy S
Ja zachlałem niemożebnie i łupie mnie w łysym łbie potwornie. Rzucam picie i palenie... do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta :)ja się czuję lepiej, w związku z czym przywlekłam się do roboty. Piję kawę i aktualizuję system w swoim prywatnym kompie ;) Marysiu tylko mi się ty nie rozchoruj 😘 T. 😘 Łysy S. dziękuję za troskę :) nie chlej i nie pal, a umrzesz zdrowszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysy 🖐️, Gromi 😘 Mario, ktoś mi kiedyś powiedział, że na ból głowy seks jest najlepszy. Poszukaj doktora:) A na drugi raz Ty nie pij tak Łysy, ale zresztą i tak nie posłuchasz :) To cieszę się, że już Ci lepiej. Pracuj, wytwarzaj PKB. My emeryci liczymy na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytwarzam oj wytwarzam, aż mi łeb odskakuje ;) tylko pogoda mi się nie podoba, poproszę o słoneczko! czas realizacji dwa dni, bo mam liczne plany na weekend:) dzisiaj w drodze do pracy widziałam fajnego łysego ;) czy to nie któryś z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedłem na ten temat, w razie jak też będę łysy kiedyś. Hmmm, temat jest o łysej głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak, o łysej głowie (czemu wszyscy o to pytają? czy już wszystkie chłopy golą sobie jajka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi jak samopoczucie u Ciebie? Ja wziełam 2 apapy i troszke lepiej. Pogoda zeby była lepsza? Czekam na upały.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuję nawet ok :)gardło jak bolało tak boli, muszę znaleźć jakiegoś znachora ;) u mnie zaczyna się robić faaajna pogoda :) Lafi, w realu też to zauważyłam, ale w necie to widzę, że jakieś 90 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
na przeziębienie polecam 100ml Fin, koniecznie przepić druga 100ml Fin 😴 sposób wypróbowany i gwarantujący wyzdrowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po tym nastąpiłby mój zgon. ja taka motyla głowa jestem. czy jest jakiś mniej alkoholowy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy S
Dobże że istnieją ludzie kturzy się podszywają pod drugą osobę niewjem kto to robi ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
no nie ma niestety innego sposobu:( także niestety lepiej nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromosławna, może z tymi ogolonymi jajkami jest tak jak z centymetrami? tutaj w necie żaden nie ma krótszego niż 16 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×