Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Wieczór dobry ;) Wszystkim Gromi Jesteś dyplomatką z zawodu, brałaś lekcje u Sikorskiego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo moje ulubione towarzystwo się schodzi ;) Trewor wiesz nawet w twoim wykonaniu te byki mi nie przeszkadzają. Jesteś fajny :) Cześć Lafi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorze, poza małą wpadką (gdzie prawdę powiedział i mu się dostało :p) jest dobry. Ja też Cię witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam 14 lat ma któraś ochotę mnie zabrać do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerojedynka, to akurat na jedno wychodzi :P Tam chodziło o to że jak jedno małżeństwo przychodzi do Igloo drugiego małżeństwa w gości, to żona pana domu śpi z gościem za a żona gościa z panem domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to samo, bo choć w tym przypadku efekt jest taki sam, to jednak kobieta powinna decydować czy warto się wymieniać czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Dzień dobry. Ja, może ja nie łysy, ale na baardzo dobrej drodze :-) Już mi niewiele zostało. Choć nie sadzę, abym się môgł dzięki temu komukolwiek spodobać ;-) . Chciałem tylko donieść, że dziś piąteck. Lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gromi witam całą paczkę i kolejny upalny dzień się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) yes yes yes, piątek dzisiaj :D mmmm co za przyjemna myśl. Scribo - nam się tu własnie podobają tacy na na głowie niewiele mają ;) Marysia, Treworek buziak 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×