Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Chyba Łysy odpadł w przebiegach, Gromoładna też już chyba poszła spać. Została sierotka Marysia z Wilkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
może mecz oglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus jedyny prawdziwy koneser kobiet kochający je takimi jakie są a to jet co one uwielbiają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobre sobie.! To wilk marysie pozre zywcem:-( prosze wilku skonsuumuj mnie delikatnie.? Bo twe zęby ostre,br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNapradę szkoda mi Hiszpanów grają mecz o wszystko 20 min do końca a onie przegrywaja z Chile 0:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda kibic ze mnie taki, jak z koziej dupy piszczałka, ale ja akurat się cieszę. Zawsze to sensacja. Ale Wilku, to nie temat, żeby o sporcie tu rozprawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario jestem śmiertelnie nudny i konserwatywny w swojej wierności ukochanej już tylko 2 dni do powrotu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo tylko tyle Ci powiem ze wilk ma kobiete jak ja mam chłopa.! Powaznie mowie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo toledo kiedyś z właściwym sobie wdziękiem wymigałeś się do odpowiedzi czy byłbyś w stanie mieć kilka zon kochając je i zaspokajając seksualnie równo i w miarę sprawiedliwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymigałem się, tylko odpowiedziałem. Jest to sytuacja z cyklu: co byś zrobił, gdyby w palącym się domu był tuzin osób do uratowania i kogo byś ratował? Nie wiem, nie potrafię odpowiedzieć. Ale jak znajdę się w takiej sytuacji, na pewno Ci odpowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tancerzu znowu jak torreador ale Ja jestem upartym bykiem:-) Chciałbyś miec np 4 żony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
ja nie oglądam więc ;) spokojnie możemy powymieniać ... poglądy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Maria chciałabyś byc jeną z 4 zon Toledo oczywiście w komfortowych warunkach dom w stylu hiszpańskim z wewnetrzym patio i każda ma swoje apartamenty zapewniajace pełna prywatność a Toledo jest bardzo bardzo bogaty. Widzi sie w takim układzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co by mi szkodziło posmakowac lepszego zycia.? I nawet męza bym miała od czasu do czasu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×