Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Maria348
A moja jest guttt apetitttt :-) moja jest sxsi dupcia dziewczyny :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi, kochanego ciałka nigdy za wiele. Zresztą facet nie pies i na kości nie leci. Gromoładna, Ty to się umiesz ustawić. Ale ja wiem czy to tak dobrze jest nie popychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lepiej jest być popychanym. Lafi, a co powiesz o tych laskach co sobie różne rzeczy wstrzykują w tyłki, jakieś cementy? Ciesz się, że Ty masz naturalne krągłości, bo wyobrażasz sobie jak to jest mieć cement w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Gromowładna No w końcu jakaś w miarę rozsądna osoba co na spotkaniu towarzyskim nie szuka ciągle okazji żeby tylko sie urwać gdzieś w krzaki i zająć się bzykaniem olewając resztę towarzystwa jak co niektórzy niesforni członkowie naszego małego stada i to płci obojga:-) A kończąc temat psiego syna:-). Na moje pytanie czy posiadasz na stałym wyposażeniu w domu jakiegoś prywatnego łysola co by przytulił jak trzeba i wybzykał jak jest potrzeba napisłaś:-) "Nie i zamiast tego, mam owłosionego, który mi najczęściej działa na nerw" Więc jako psiarz z zamiłowania od razu w ciemno założyłem że chodzi o Twojego czworonożnego psiego pupila:-) Uważam że to Tobie Gromowładna w czasie wyjazdu do Bacówki w realu należy powierzyć odpowiedzialną funkcje pilnowania stada żeby niektóre osobniki bzykał się tylko w czasie wolnym od integracji:-) Bo Ja się nie czuje na siłach ich opanować, zawsze zaczyna się tak samo i tak samo się kończy:-) Niby miła towarzyska rozmowa w przyjemnym erotycznym klimacie a Oni zaraz w krzaki i już się bzykają:-) szkoda że się wczoraj z nami nie kąpałaś nago w Jeziorze bo trzeba rozruszać Lafiryndę bo ma problem z nagością w naszym towarzystwie:-) Ale może temat rozmiaru kobiecej dupci trochę rozjaśnił Mi przyczyny jej oporów. Ale Lafi uwierz Mi Facet że normalny facet ze zdrowym popędem do bzykania i posiadanie potomstwa a to właściwie to samo choć faceci nie zdają sobie z tego sprawy zawsze wybierze tą z 10 kg za dużo niż tą z 10 kg za mało. Psychologia ewolucyjna juz dawno to udowodniła:-) oczywiście w rozsądnych granicach tych 10 15 kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mmam zupelnie lyse jaja-moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Nie, ale na innym topiku na pewno przyjmą cię z otwartymi ramionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wilku, pomoce pilnować porządku. Jak będą niegrzeczni, to gromem im po gołym tyłku ;) mówiąc o kudłaczu, miałam co innego na myśli, ale co - to powiem na osobności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna Ty to potrafisz podkrecić ciekawośc w facecie:-) Ale naprawde nic nie musisz mi opowiadac o Sobie ważne żybyśmy miło spedzali czas ze Soba, no chyba że bedzieszcz czuła taka potrzebe:-) Choć nie ukrywam że teraz to Mnie zaintrygowałaś:-) Owłosiony nie pies nie facet i działający na nerw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Oj wilku troszkę się znów nie zrozumieliśmy, się co tam :) jak mija wieczór? Czy jest ktoś kto nie ogląda mundialu? Łapka w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
Ja ogladam ale na stanowisku bo Wilczyca znowu w robocie:-) Juz wszystko rozumiem M jest tylko kudłaty i czasami masz ochotę go zabić jak nerwy naruszy:-) A ze tylko M jest to pewnie czesto to robi nawet nie kumajac dlaczego doprawadza Cie do białej gorączki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
dlaczego jadra sa jak polska reprezentacja ? biorą udział ale nie wchodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Wilku, Amadeos rozwalił mnie twój dowcip : C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
cieszę się Gromowładna witaj! reklama sprzętu RTV nasz sprzęt przegrywa szybciej niż polska reprezentacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Amadeos Opowedz cos wiecej o Sobie bo Cie nie znam, np jak lubisz spedzac czas wolny jak najlepiej odpoczywasz:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
lubię sport gry zespołowe ( bez podtekstów ;) bieganie po górach to byłoby to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nie aktywnie to duze zagraniczne miasto i kluby, kurorrot nad mozem, czy bacówka w gorach nad jeziorem a w promienu 10 km zero cywilzacji, Gdzie bys pojechał na 2 tygodnie jedynego urlopu w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
odludzia są wspaniałe i maja niepowtarzalny urok tego nie zastąpi żadna inna forma bytowania... swoboda Gromowładna ave :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wiem Gromowładna ze lubisz gory wiec pokrewna z Ciebie dla mnie dusza przynajmniej w tym obszarze bo wiecej cie nie znam. Ale pytałem z tym urlopem Amadeusa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle Amadeos to zapraszamy do ogniska na temat : "Bacówka nad Jeziorem" tam spokojnie pogadamy żeby nie skakać po tematach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
kto nie kocha gór ten nie szczytuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marysiu Ja wprawdzie nie Toledo ale ognisty buziaczek ode mnie prosto w Twe słodkie usta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Amadeos z brakiem szczytowania dla tych co uposledzeni emocjonalnie i gór nie kochają naprawdę Ci się udało, własna inwencja czy zasłyszane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku baw tam się dobrze przy ognisku z Gromowładną i tą Amadeos co zaprosiłes. Nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×