Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Wiesz ze dalej sie nie posune ale myślę że Toledo doskonale Mnie zastapi jak tylko upora sie ze swiadomoscia ze jest kochankiem doskonałym co jak sypia z kobieta to wzmacnia w niej cnote a nie jej pozbawia:-) A Wilczyca to madra kobieta jest i wie że może Mi ufać choćby dlatego że jak kocham to inne kobiety całkowicie nie pocigaja Mnie seksualnie , Ja jestem akurat taki model co tak ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja myslałem Marysiu że Amadeos to facet:-) poważnie bo pytał/ła czy drzwi wystarczajaco wysokie zeby mogl/la wejść:-) A Ty czemu zwiałaś z ognisko ba Jasam się juz gubie gdzie ta impreza i tak skacze jak głupi z tematu na temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja marysiu poważnie myślałem ze Amadeos to facet. Bo ppytał/ła sie czy drzwi w Bacówce wystarczająco wysokie żeby mógł wejść. A Ja już sam sie pogubiłem gdzie teraz siedzimy i jak głupi skaczę z tematu na temat:-9 Więc wybierz gdzie siedzimy jak chcesz pogadać:-) Choc rozumiem że Ja to nie Toledo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Marysia też tak masz że jak wpiszesz nowy post to żeby zobaczyć odpowiedź kogoś to musisz wyjść z tematu na spis tematów i wejść od nowa, bo Mnie to strasznie wkucrza ale jak tak nie zrobie to nie widze tej odpowiedzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wilczku i mocno kochaj swoją wilczyce i doprowadz do kilku orgazmow w nocy? Ja się przytuke do mojej doris:-) wiesz kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
dzień dobry :) ja też. i pić kawę. Kto wpadnie do mnie na małą czarną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gromowładczyni ja wpadne na kawe :-) przed chwilą byłam u wilka zaprosic się na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam dziewczyny czekam tylko na zamowienie, no i Bacowwka w wiekszosci już wybudowana więc czekam na opinię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Toledo się pogniewał na kafe :( niestety zawsze trzeba brać margines na debili, którzy tu zaglądają. Ale masz rację Senior, żyj sobie poza forum, wyjdzie Ci to tylko na zdrowie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toledo! ustępujesz przed debilem?! To nie podobne do Ciebie Nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo naprawde bedzie nam Ciebie brakowało, ale czasami kazdy facet potzrebuje jakis czas pobyc sam ze Soba czyli posiedziec w swojej jaskini jak pisał John Gray autor " Mezczyzni sa z Marsa a kobiety z Venus" Mam nadzieje ze nikt ci nie dopiekl na tyle na tym forum zebys miał dośc, to Ty Mnie przeciez nauczyłes ze niektorych nalezy po prostu ingnorowac jakby nie istnieli. Wroc do nas jak za nami zatesknisz ale nie wczesniej. Dom z Bali zawsze bedzie czekał na Ciebie w naszej wirtualnej Bacowce:-) i niewazne ile czasu minie do Twojego powrotu. A jak nie wrocisz bo juz sie wypaliłes jesli chodzi o zycie w tym wirtualnym świecie to My bedziemy o Tobie pamietac i jak dojdzie do wyjazdu do realnej Bacowki napewno sie odezwe do Ciebie. Ja napewno bede pamietał ale mysle ze reszta naszej paczki tez. Przypuszczam ze teraz masz głod życia w realu i wiele rzeczy chciałbys przemyslec i moze dokonac jakiejs wielkiej zmiany w zyciu. Ale daj sobie czas spokojnie wszystko przemysl a pożniej duzo odwagi i wprowadz to co wymysliłes. Ja zawsze bez wzgledu na to jakiego wyboru zyciowego dokonasz zawsze bede sie cieszył widzac ze jestes z nim szczesliwy:-) Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
No właśnie Toledo. Pamiętasz jak po Wilku jechali? Cała niem kafe się na niego uwzięła ;) Trzeba mieć duuuży dystans do wirtualnej rzeczywistości. Na szczęście jest tylko wirtualna :)chociaż jak ktoś Cię wirtualnie wk...i to wkur...nie jest całkiem realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Wilka może zranić tylko ktoś kogo Wilk kocha lub się z nim przyjaźni bo wobec nich Wilk jest zawsze bezbronny:-) A inetrnetowymi twardzielami sie nie przejmuje bo wiem ze cała ichodwaga to zwykle tchorzostwo wynikajace z chowaniem sie za ekranem monitor. W realu Wilk wywiozłby takiego do lasu rozebrał do naga przełożył prze kolana i puscił nago w lesie gdzie 5 kom do najbliższe cywilizacji. i wilk bardzo załuje ze ten który tak dopiekł Toledo nie jest Mu znany w realu bo wilk w zastepstwie Toledo to własnie by zrobił. Bo w morde to mozna dac odwaznemu facetowi co sie zagalopował a nie internetowemu twardzielowi który jest zwykłym tchorzem:-) Bos swojego stada Wilk zawsze broni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przełożeniu nagiego delikwenta przez kolano nastepuje bolesne lanie pasem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, Gromowładna, Lafi pewnie jesteście padnięte po całym dniu pracy wiec zapraszam całą waszą trojkę na obiad do Bacówki powiedźcie tylko na co macie ochotę a mam nadzieję że sprostam Waszym wymaganiom:-) I co podać do obiadu winko czy zimne piwko oczywiście z bagietką i deską serów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Mi też Marysiu. może jeszcze wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się chyba upijemy na smutno w trupa z tej tęsknoty dzisiaj:-) Bez Toledo nie jest już tak samo:-) Ale Ja intuicyjnie czuje że on teraz musi być sam, przemyśleć kilka rzeczy, zebrać siły i być może zrobić coś radykalnego co bardzo zmieni jego życie. My Faceci przed takimi decyzjami właśnie tak reagujemy taką potrzebą odosobnienia z zbieramy siły przed czekającą nas walką:-) Nie wiem czy lubicie serial Viking, ale w pierwszym sezonie tylko nie pamiętam w którym odcinku jest taka piękna scena świetnie oddająca to o czym piszę w odniesieniu do facetów. Ragnar przed decyzja o wypowiedzeniu posłuszeństwa jarlowi, zabiera tylko najpotrzebniejsze rzeczy i idzie w góry siada na wysokiej półce skalnej tuz nad fiordem i siedzi tak kilka dni wpatrując sie w morze i skały. Mnich którego sprowadził z Angli nie może początkowo zrozumieć co on robi i dlaczego. Po kilku dniach mówi do Lagerty i dzieci Ragnara że już zrozumiał że Ragnar podejmował trudną decyzje o wypowiedzeniu posłuszeństwa jarlowi która mogła zakończyć się śmiercią jego, rodziny i przyjaciół i zbierał siły do tej ostatecznej rozgrywki bo zrozumiał że dalej już tak żyć nie może jak żyje. Gdy Ragnar wraca do domu Mnich Atelstan mówi mu o do jakich doszedł wniosków i że Ragnar zmienił się wewnętrznie że jest teraz silny jak tur i ta moc emanuje z niego a Ragnar w charakterystyczny dla Siebie sposób potwierdza jego wnioski i obserwacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×