Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Maria348
Toledo na bacowce motłoch zyc nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Jestem. Ufff ale zmęczonam. Chętnie się zrelaksuję. jak tam moje gołąbeczki? Niezły rozpierdziel w bacówce, co nie? Koncert super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Toledo umknął? Gromi wilk się nie odzywa ? Nie ma co się dziadostwem przejmowac bez kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ,masz ochotę na Toledowego loda a tu chłopak się zwinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi to tylko słabi ludzie ktorzy charakteryzują się małym ilorazem umysłowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. W pracy byłem, a tam nie miałem dostępu do netu. Jestem wykończony. Teraz spać do południa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Witajcie ja juz tez na nogach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Jestes odpowiednio zahartowany wilku ze o tak wczesnej porze pławisz się w jęziorku..!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak o suchym pysku bedziemy siedziec chodzcie do Bacowki, jakas kawka albo zimne piwnko na kaca a pozniej sniadanko wszystkow irtualne ale zawsze ja siedze sobie przy ognisku i od czasu do czasu wskakuje do realnego jeziorka i w łasnie zrobiłem sobie kawke bo u mnie całe towarzystwo jescze spi po nocnych nagich tancach przy ognisku i spiewach:-) Co dziwne dziewczyny wyskoczyly z ubran szybciej niz faceci. A jeden z moich przyjaciol milosnik wikingow zaprezentowal nam nago taniec z toporem. Ja k zawsze mialem watpliwosci czy nago tanczacy facet moze byc meski i nie wygladac na geja to jemu sie udalo wypasc bardzo mesko dziewczyny byly zachwycone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj przyjaciel na tyle mnie zainspirował że postanowiłem przygotowac własna choreografie do tanca ze staroslowianskim mieczem i przy podkladzie muzycznym z piesni bojowej słowian tez na golasa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Ja zaczałem sezon kapieli na golasa w realnej bacowce juz w kwietniu i tak od kilku lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×