Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Maria348
Nie za wczesnie tak od rana dupe moczyc wilku? Tak za ciepło to nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna a my u ciebie z rana.. Na bacowce znowu jebane towarzystwo goszczą się od rana.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad Jezioro w Bacówce powrócił spokoj, znikneli prawie wszyscy nieproszeni goście. Troche to zajeło Wilkowi:-) Chłopcy przestrayszyli sie spotkania w realu jakie im zaproponowałem co nie bardzo Mnie nawet dziwi:-) Bo tylko internetowi twardziele co sa dowazni tylko jak sa anonimowi i siedza bezpiecznie za ekranem kompa:-) Wiec jak tylko macie ochote wpadajcie kiedy tylko macie ochote łacznie z Toba Rogata:-) Zapraszajcie tez gosci o ktorych macie przekonanie ze pasuja do nas i do idei tego miejsca. Sypialni dla gosci jest 5 a na razie tylko 1 jest zajeta gdzie goscimi miłego goscia jakim jest Rogata:-) Jesli pojawia sie jeszcze jacys nieproszeni goscie traktujcie ich jak powietrze jakby nie istnieli ja tylko bede zapisywał ich nicki i wczesniej czy pozniej odwiedze ich w realu i zafunduje im 100 pasow na gola dupe i 10 km biegu przejałowego na golasa po lesie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Toledo :-) juz się wyspałes ?wilku zapros jeszcze anuszkee i będzie dobry bałagan.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Mario, 🖐️ Wilku, I znowu jakieś kwasy. Już nie chcę czytać o pasach na gołą dupę, o sporach i zwadach. Nie wiem Mario co Ci Anuszka zrobiła, ale dajmy spokój już tym swarom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo ta cała sytuacja na bacówce mierzi mnie juz nawet brak mi ochoty zeby tam zaglądac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Witajcie ..Wilku dzięki za miłe słowa i gościnę ale wracam do siebie .Wiecie gdzie mnie znaleźć.Pani domu wyraźnie niezadowolona z mojej wizyty więc znikam ale do mnie wpadnijcie jak macie ochotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gromi :-) ja do Ciebie rogata nic nie mam ! Dałas odczuc ze byłas gosciem i stałas u bram.! Toledo humorek mi dopisuje tylko pogoda deszczowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Gromi już wstała. Czy dowiem się w końcu jak było ma koncercie? Rogata i Mario, dajcie sobie po buziaku na zgodę i niech już w końcu do kurwy nędzy będzie ten upragniony spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już smażę tyłek nad wodą. Ino wiatr łeb urywa. Na koncercie było super, się wyskakałam :) Rogata rozumiem cię, najlepiej jest u siebie. A tego co się dzieje w bacówce nawet mi się nie chce komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Rogata to zgoda * i wpadaj do nas naprawde jestes spoko babka! I ciebie anuszka tez zapraszam :-) cenie u ciebie to ze przyznałas się do błędu z bacowki :-):-* Cmok wam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Gdzie ty się smażysz? U mnie pada. Luz M .Ja się nie czepiam nikogo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo jestes złoty człowiek :-) niech Cię usciskam :-* pokojowo rozwiązujesz sytuacje . Rogata ciesze się ze jestes z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Chcę do ciebie :-) Ja taki góral nizinny z nad morza prawie jestem. T już taki jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Gromowa zawsze zapomnę zapytać łysi bo wyłysieli ze starości czy łysy bo ogolony i wygolony..no i gdzie łysy na głowie czy na łbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
No wiesz, łysi na głowie ;) historia łysiny już mniej istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
E na głowie....znam jednego fajnego ..ogólnego ludowego na dole;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Kocham cię słowniku :-) Ogolonego głego na dole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. To teraz w końcu z czystym sumieniem mogę udać się na libację. Pozdrawiam drogie Panie. Jeżeli będę w stanie to się dzisiaj odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Baw się dobrze senior. wiesz rogata, dla mnie takie szczegóły włosy tu czy tam są w zasadzie mało istotne. A temat topiku powstał pod wpływem chwili (i alkoholu). Kiedyś się kochałam w łysym i od tego czasu zawsze zwracam uwagę na łysinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
od tej pory temat ten przyświeca Ci nieustanie ... :) witam popierające wszelkiego rodzaju brak włosków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amadeos Jak ci niedziela mija? Ja wypłukałam już zewsząd piasek i kończę swoją popołudniową kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
a ja niestety byłem kierowca teraz zakupy potem może mecz :) jest dupka troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnę tylko na swoim topiku, że nie sądziłam iż bacówka zrobi taką furorę ;) chociaż znając trochę wilka i widząc jakie tu wzbudza poruszenie wiedziałam, że będzie się działo ;) wilku kafe wrze, aż stare wygi się ożywiły. Ehhh te internety, szkoda, że więcej w nich emocji już w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×