Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość Aniolkowa2014
Ja pisalam na niwym forum . Ze u mnie 2kreski ale jutro powtarzam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierwszy cykl zakończony sukcesem... trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Wygląda na to że dziewczyny już na tamtym forum. Wika kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Chyba wszystkie dziewczyny już na tamtym forum.Wika kiedy testujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika ja @ dostałam 6.08, no niestety w tym cyklu również się nie udało ;( a Ty testowałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Nie było mnie ponad tydzień, bo byliśmy na urlopie, zaraz zacznę nadrabiać zaległości ;) Niestety @ przyszła, spóźniła się 3 dni...ale jednak przyszła ;/ Wczoraj się skończyła...więc zobaczymy jak to będzie w tym cyklu. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope witaj spowrotem :*:* juz sie za Toba stesknilam :*:* jak tampo urlopie :D:D:D przykro mi ze miesiaczka przyszla :( miejmy nadzieje ze ten cykl bedzie owocny :* i miesiaczka sie nie spozni tylko juz sie nie pojawi :):D moja @ powinna byc 17... ale nie wiem jeszczce kiedy bede testowac tak czy tak mam mala nadzieje ze sie udalo i ze test wyjdzie pozytywny :) tak bardzo bym chciala. prawdopodobnie po 15 lub po 20 jade do polski na tydzien lub dwa wiec jakis czas mnie nie bedzie :) ale bede probowala tu zagladac i przynajmniej czytac posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie dziewczyny nie zadobrze sie czuje :( pare dni po owu mialam bardzooo duzo sluzu ale teraz juz prawie nic sucho... tyle ze piersi znowu bola mnie niesamowicie jestem bardzo rozdrazniona ostatnio nawet przez to plakalam bo nie dawalam sobie juz rady z emocjami :( i co jest najdziwniejsze od wczoraj mam znowu ten silny bol glowy ktory jest niedowytrzymania :/:/:/ przez niego mdli mnie strasznie i mam jakies uczucie ze dzis nie obejdzie sie bez wymiotow :( choc prosze nie.... :( no i od owu pobolewa mnie caly czas podbrzusze i jajniki kuja ale najbardziej prawy ale zdazy sie ze i lewy gorzej zakuje :/ boje sie tylko ze to wszystko jest czyms innym spowodowane a ja dostalam nadzieji ze byc moze sie udalo.... Ps. dziewczyny to mam juz drugi raz w gardle po owu zaczelam czuc cos dziwnego czyli jakby mi cos w nim stalo jakis glutek albo cos.... to nie zanika nawet na 5 min. od czasu po owu tak sie zrobilo i jest troche to wkurza... mialyscie cos takiego??? jak wasze objawy jak sie czujecie?? co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika220989 my na parentingu działamy, wczoraj u mnie była tragedia, mdłości okrepne, a dzisiaj czuję się w miarę dobrze, w środę mam wizytę, zobaczymy, na razie czekam na wynik bety czy urosła czy nie... Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Dziś będzie komputer jupi!! Dołącze do was na parentingu u mnie @ się skończyła zastanawiam się teraz jak działać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia - zalogowałam się na tym nowym forum xD Nick ten sam co tutaj : Hope91 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika- Cieszę się, że o mnie nie zapomniałaś ;) Urlop się udał, odpoczęliśmy, nabrałam sił...ale @ mnie troszkę jednak zdemotywowała ;/ ale jest już OK ;) gratuluję wszystkim którym się udało ;) Trzymam za Was kciuki, żeby ciąże przebiegały tylko i wyłącznie 'książkowo' ;) A za starające trzymam kciuki, aby i nam się udało ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope91 kochana dodalam cie:) u gory po lewej stronie bedziesz miec temat z forum z klodka, oczywiscie najpierw musisz sie zalogowac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Usia jestem na parentingu jako Seraphina dodaj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiabezlog
Seraphinka1 dodałam cię;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
Zaczynam starania 3 cykl. Jestem lunaa95 mam 19 lat. Następna @ 12 wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaaa014
Witam :) Ja też się przyłączę ! Mam 21 lat i jest to mój trzeci cykl starań i na razie cisza :( Na początku drugiego cyklu brałam Norprolak na zbyt wysoką prolaktynę (200ng..) byłam załamana wynikiem, ale na początku października zrobiłam raz jeszcze i okazuje się, że prl spadła do 0,5ng :) a więc jest szansa ;p Przed braniem leku miałam bardzo nieregularne miesiączki (nawet ponad 50 dni) co było spowodowane właśnie dużą prl i w chwili obecnej nie jestem w stanie w 100% potwierdzić dni płodnych, niestety. Ale poprzedni cykl był znacznie krótszy (38 dni) więc mam nadzieję, że ten obecny będzie z widocznym rezultatem chociaż długości c. :p dziś 16dc. Czuję ból piersi i mam nadzieję, że to przed lub po owu :) miesiączkę powinnam dostać "planowo" około 1 listopada, więc zobaczymy chociaż i tak pewnie @ przyjdzie :( trzymam za Was kciuki kochane i gratuluję tym, którym się udało :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaaa014
Dopiero doczytałam :) Mój nick na nowym forum Ewelinka0014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×