Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość Seraphinka1
:/ cały czas czekam na laptopa jest w naprawie nie wiem ile to jeszcze potrwa także pewnie ja odpadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka90
Usia ja także mam już konto na parenting. Nick taki jak tutaj, poproszę o odnalezienie mnie bo ja nie mogę znaleźć was :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Niestety czekam na komputer a nie wiem kiedy go naprawią:/ więc ja odpadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na becie,jutro o 14 wyniki.Bylam u ginekologa,zapisalam sie na 20go na 14.45. Aniołkowa nie zgadzam się z Tobą,będę się cieszyc do 20go jak tylko mogę,bo nawet jesli poronie to trauma i tak będzie duza,bez względu na to jak teraz się cieszę.Kończę juz ten temat,proszę nie krytykuj mojego postępowania i nie pisz co bys zrobila na moim miejscu lub jak powinnam sie zachowywac,a wszystko będzie ok.Nie mam do Cb żalu ;) Ula czekam na dodanie-jestem tam zarejestrowana jako Angioletto :) Do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka90
Ale Kaffee się sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje przyszłe i obecne dumne mamusie! Chciałabym Was serdecznie zaprosić na portal dumnej mamy - wszystko o kobietach, dla kobiet, o dzieciach, ciąży i porodzie! Ponadto ciekawe artykuły - np. obalamy zabobony ciążowe (http://dumnamama.pl/obalamy-zabobony-ciazowe/ ) jak i galeria pociech (http://dumnamama.pl/nasze-pociechy/ ) - tam można również pochwalić się swoim brzuszkiem lub zdjęciem z usg :) Pozdrawiam i serdecznie zapraszam - http://dumnamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam juz was ;) mozecie wejsc zalogować się q po prawej stronie macie forum z klodka. Klikasz i wchodz w temat witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Najprawdopodobniej jutro bede miała laptopa zastępczego to dołącze jakbym miała jakieś problemy z logowaniem zaglądajcie tutaj bede pisać jbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka90
Wika a co z tobą? Jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej calineczka :* ja tak jak ty mieszkam tez w niemczech :) a co do mnie jakos ujdzie od wczoraj bardzo zle sie czuje :( mam straszny bol glowy od wczoraj wieczora.. nie moge wstac z lozka jest tak silny i momentami zbiera mnie na wymioty,ale to pewnie przez bol glowy :( nawet nie mialam jak dzis obiadu zrobic :( no i pobolewa mnie podbrzusze sporadycznie raz poboli raz przestanie :) za 10 dni powinnam miec @ i tak teraz czekam sobie :) a co u Ciebie? jaksie czujesz? jak reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
U mnie @ przyszła wczoraj ;( no coż został Sierpieñ.. moj M zamówił witaminki, ja zmieniłam zobaczymy.Wika moją siostrę też strasznie głowa bolała badania robiła a tu ciąża była! Więc 3 mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomyslalabym ze bol glowy moglyby miec cos z tym wspolnego :) po twoim poscie poszukalam troche w necie i faktycznie niektore dziewczyny tez mialy silny bol glowy i wyszlo ze sa w ciazy... po za tym zadnych innych objawow....ale one pisalay ze zaczynalo sie to chwile przed miesiaczka... a mi zostalo jeszczce 10 dni...jestem dopiero pare dni po owu wiec watpie ze to ma cos z tym wspolnego :(:(:(:( choc bym tak bardzo chciala... wiesz kiedy twoja siostre zaczela bolec glowa??? Seraphinka1 przykro mi ze przyszla @ :(:(:( ale miejmy nadzieje ze teraz sierpein zaowocuje :*:*:* a jakie witaminki bierzecie z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia ja sie zarejstrowalam tam ale forum odnalezc nie moge jestem zarejstrowana pod tym samym nickiem wika220989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Ja dołączę pojutrze :/ jak dostanę laptopa. Przynajmniej Wika mi potowarzyszy narazie :) zapytam siostry :) a propos witamin wszystkie tak naprawdę mają ten sam skład dlatego mój M kupił te plus oddzielnie dodatkowo l-karntynę bo jej tam brakowało http://www.sfd.pl/sklep/aspx/opis.aspx?produkt=864 tak to zawierają wszystko a cena lepsza i większe opakowanie. Ja natomiast brałam sam kwas foliowy ale że jestem w Irlandii to natknęłam się na te http://m.alibaba.com/product/144871842/product.html regulują hormony wspomagają płodność i zawierają wszystkie witaminki mają dobre opinie na forach angielskich więc zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze potowarzysze ja jestem tu ciagle i bede caly czas zagladam i nie przestane :) ze dziecwzyny maja tez nowe forum nie znaczy ze z tego zrezygnuje :) nie wiem jak u was ale u mnie kaffe juz dawno normalnie funkcjonuje :) bol glowy troche przeszedl jak leze zobaczymy jak bedzie dalej bo od wczoraj nie mam juz sil a tabletek zadnych nie chce brac... Ewka094 a jak u Ciebie testowalas?? marcelina a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×