Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

antala poczekaj ze 2 dni :) i powtorz test innej firmy, czulosc od 8-10 jest najlepsza;) asia2244 a mierzysz regularnie temke? ja mierze od kilku dni po zapłodnieniu rano 37,1 a o 22 z reguły 37,4 Aniołkowa 2014 obfite miesiączki też są niepokojące, wspominałaś o tym lekarzowi? angioletto teraz pamiętaj każde leki, za nim weźmiesz uważnie czytaj ulotkę, by nie zaszkodzić maleństwo, ja parę dni temu mało siusiałam(chyba zapalenie pęcherza) wzięłam żurawinę w tabletce, ale stwierdziłam ze nie będę dzidzi truć i pije herbatę z żurawiny, \ A wiecie dziewczyny ze kobiety w ciazy nie mogą wszystkiego jesc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antala poczekaj ze 2 dni :) i powtorz test innej firmy, czulosc od 8-10 jest najlepsza;) asia2244 a mierzysz regularnie temke? ja mierze od kilku dni po zapłodnieniu rano 37,1 a o 22 z reguły 37,4 Aniołkowa 2014 obfite miesiączki też są niepokojące, wspominałaś o tym lekarzowi? angioletto teraz pamiętaj każde leki, za nim weźmiesz uważnie czytaj ulotkę, by nie zaszkodzić maleństwo, ja parę dni temu mało siusiałam(chyba zapalenie pęcherza) wzięłam żurawinę w tabletce, ale stwierdziłam ze nie będę dzidzi truć i pije herbatę z żurawiny, \ A wiecie dziewczyny ze kobiety w ciazy nie mogą wszystkiego jesc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy się orientujecie gdzie mozna kupic wózek xlander?? mam na mysli sklep w którym mozna go obejrzec a nie internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z tym forum, nie dodają się posty, a jak się dodały to znikły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,no mówić nie moge,ludzie sie patrzą na mnie dziwnie,bo skrzecze poprostu,ale cóż moze faktycznie cos jest w tym ze w ciąży na początku jest sie bardziej podatnym na choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziś idę po testy. Nie wiem jak się powstrzymam z testowaniem do niedzieli. Chodzę w nocy siku i boli mnie brzuch, piersi mam nabrzmiałe i trochę bardziej mi się jeść chce. Ja tam za dużej nadziei sobie nie robię, ale mój mąż to już prawie jest pewny, że się udało :/ Mój nick oczywiście po moim synku z nieba. siwika220989------24------3------@17.08.2014 Hope91-----------23------1 ------@ 3.08.2014? marcelina89.......24.......1........@5.08. 2014 Seraphinka1-----24------7?-----@ 07.08.2014 hh29...................29........1........@23.08.2014 angioletto--------30----ciąża------16/04/2015 ewka094-----------20-----4-------@07.08.2014 Aniołkowa mam---23-----1------@11.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto Kochana, dodaje post po raz 10 ale coś się nie pojawia, czy zamierzasz kupić nowy wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się odpowiedzi namnożyło ;). Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i dopinguję staraczki :), pamiętajcie, że w kupie siła :). A propos odżywiania, współczesne poglądy na temat ciąży mówią , że nie należy jeść za dwóch wręcz nie jest to wskazane z powodu możliwości rozwoju cukrzycy u ciężarnych ;-). Angioletto jeśli zaczniesz wymiotować to schudniesz zanim się obejrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno w sieciówkach my w Krakowie mamy smyki i entliczki a naewt w agacie meble jest cześć z wózkami, mierze od tych 2 cykli w tamtym wzrosła powyżel 37 a potem spadła i juz sie domyślałąm że nie ale pani m sie nie pojawiła to miałam nadzieje w bieszczadach szukałam testu przejechaliśmy kilkanaście kilometrów w poszukiwaniu apteki i wyszedł negatywny :( a teraz czekam zrobie w piatek bo znam siebie nie wytrzymam długo a wlaśnie boli mnie brzuch własciwie pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sie dzieje też widze że sie nie dodają wpisy , ja uciekam bo zaraz do pracy jade a musze chłopca obiad zrobić Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciązy na bank nie wolno jeść OSCYPKÓW ! To coś co uwielbiam . Pamiętam jak byłam na Sylwestrze w Zakopcu oscypki wszedzie pachnialy a mnie nosiło . angioletto- Ty wyjątkowo szybko masz wszystkie objawy mimo że może jestes 2- 3 tyg w ciąży . U lekarza pewnie jeszcze nic nie widać a objawy cię dopadły (moje znajome miały wczesne objawy może nie az tak bardzo - i wszystkie maja córki ) Nie wiem na ile to wszystko jest prawdą ale nawet moja mama opowiada że przy nas wszystkie ciąze były KOSMICZNE . A siostra mojej mamy ma 4 synów i córke przy synach o ciązy to się zorientowała dlatego że @ nie było a jakieś ciązowe objawy w 1 trymestrze były jej obce a przy dziewczynce to od samego początku jazda bez trzymanki . Mówiłam lekarzowi że mam teraz dziwne okresy ze dawniej mialam tydzien-10 dni -(czasami krwawilam np 40 dni)ale takie znośne to bylo a teraz max 30 h ale umieram tym czasie konkretnie to powiedzial że ciąza zmieniła i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula,bardziej mój M nalega,chyba chce sobie juz na wózek w domu popatrzec :D On bardzo czeka na to maleństwo,a ja nie będę mu zabraniać się cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwika220989------24------3------@17.08.2014 Hope91-----------23------1 ------@ 3.08.2014? marcelina89.......24.......1........@5.08. 2014 Seraphinka1-----24------7?-----@ 07.08.2014 hh29...................29........1........@23.08.2014 angioletto--------30----ciąża------16/04/2015 ewka094-----------20-----4-------@07.08.2014 Aniołkowa mam---23-----1------@11.08.2014 Usia1993................21.......ciąża....@29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie trzeba przejść na inne forum, bo to mnie wk..... a jeszcze nie przyjemna sytuacja z pocztą Polską ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto Moja kuzynka czytała wczoraj mi książkę na temat ciąży, bo też się stara i pisze w niej że nie wolno nam: salami serów pleśniowych nieprzetworzonego nabiału jajek na miękko więcej niż 2 razy w tygodniu ryb jajek nie dogotowanych niedosmazonych surowego mięsa, metek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy kto co woli u nas w Polsce xlander się nie sprawdza, zdecydowałam się na wózek, klasyczny z dużymi kołami, będzie się dobrze prowadziło po Polskich chodnikach i wertepach:) Zmieńmy dziołchy te forum, na takie co zdjęcia można dodawać , ktoś coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oscypki oj uwielbiam wiem ze sery pleśniowe na 100% nie , że tuńczyk też nie wskazany ale ja wierze w instynkt mnie w jednej i drugiej ciaży ciagło do pewnych potraw i przyznaje sie nie wszystko było zdrowe , Ja dokładnie pod Kroakowem ale Kraków to baza wypadowo, rozrywkowo, zakupowo, pracownicza :) jade do roboty mam nadzieje że moja szefowa nie pojawi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa 2014 Jestem w ciąży, ale ze względu na to że jestem w wysokiej grupie ryzyka, nie pałam euforią dopóty nie urodzę dziecka, całego i zdrowego. Nie wytrzymałabym rozczarowania, serce by mi pękło w pół;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 16 km do Kraka ;) Usia ja mam niewydolość cisnieniową szyjki i dla mnie ciąza to leżenie . I martwienie się . Poki co najpierw 2 kreski szczęścia pozniej pewnie bedzie strach kazdego dnia a wiem jedno że , nie tylko niewydolność szyjki jest zagrażająca jest mase innych powodów dla których strach o ciąze bedzie wielki , dlatego ja chyba wyrosłam z tej radości ciązowej od 2 kresek "doszukiwania się objawów" Szukanie wózków ubranek i innych pierdułek . To dla mnie jest glupotą i to wielką ! Ja musze się zorientowac wczesnie o ciązy bo musze brac duphaston od razu , wizyty u lekarza na poczatku co 2 tyg a nast co tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa 2014 wspolczuje, ja naszczescie bezposrednio nie z ukladem rozrodczym tylko urodzilam sie z rozszczepem kregoslupa S2-S5 i czesto mam infekcje pecherza moczowego nerek, bo mi mocz sie zatrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×