Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość wika220989

Hejka postanowilam otworzyc nowy temat :) wiem ze jest ich juz bardzooo duzo.... sama szukalam odpowiedniego dla siebie tylko ze wszystkie sa juz tak zaawansowane ze nie mam ochoty czytac ponad 100 stron i jeszczce wiecej poniewaz jestem taka osoba ze chcialabym inne dziewczyny poznac zanim sie dolacze a te fora sa juz tak rozkrecone i dziewczyny sie juz od paru miesiecy dobre znaja wiec nie jest tak latwo bez czytania wszystkich wczesniejszych postow i poznania ich dolaczyc sie do grupy... dlatego pomyslalam ze moze warto zalozyc nowy watek gdzie mozemy zaczac od poczatku dzielic sie naszymi doswiadczeniami i sie lepiej poznac :) Serdecznie witam nowe staraczki :) Mam 24 lata to moje pierwsze starania i mam taka cicha nadzieje ze sie uda choc sie boje ze to tylko moja wyobraznia :(:(:( to moj pierwszy cykl staran za pare dni sie wszystko wyjasni poniewaz @ powinna przyjsc 18-19 czerwiec 2014 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
nick----wiek----cykl staran-------data spodziewanej @ wika220989----24----1------19.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest tu takich tematow dolacz do ktorego a nie zasmiecasz forum ;/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zycze powodzenia i duzo cierpliwosci bo ja czekam juz pare lat na dzidzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulić
to dolacze do Ciebie ja sie stram juz 9 cykl badania moje i meza ok i nie udaje sie naarzie troche odpuscilam i juz sie tak nie nakrecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki220989
Witaj lulilulić ciesze sie ze dolaczylas :):) nie martw sie i wam sie uda :*:*:* jak obserwujesz dni plodne?? to moj pierwszy cykl i na samym poczatku tez sie nakrecalam i w ogole ale przestalam poniewaz czym wiecej myslalam tym wiecej sie stresowalam itp. i balam sie ze zanczne widziec objawy jakich w ogole nie ma.... za pere dni powinnam dostac @ wiec zobaczymy jak sie nie udalo trudno bedzie nastepny cykl :) powiem ci ze moja siostra dlugo starala sie o drugie dziecko itp. nakrecala sie stresowala itp. nawet przypisywala objawy ciazy ale tej ciazy nie bylo.... powiedziala sobie ze tak to ona zwarjuje i postanowila po roku staran odpuscic kochali sie z mezem jak kiedys tyle ze sie nie zabezpieczali... powiedziala bedzie co ma byc jezeli jest mi pisane to sie spelni i udalo sie miesiac albo dwa po tym jak sobie calkowiecie odpuscila nie myslala o tym itp. zaszla w ciaze :):):) Wam tez sie uda nie smuc sie :* :) DO GOSC: PO CO W OGOLE W CHODZISZ NA INNE FORA I PISZESZ JAKIES ZBEDNE KOMENTARZE....... NIE ZASMIECAJ BO I TAK CI TO NIC NIE DA MOZE NIE KAZDEMU PASUJE INNE FORUM I CHCE DO NIEGO DALACZYC.... WIEC DARUJ SOBIE TEGO TYPU KOMENTARZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki220989
lulilulić a jak starania w tym miesiacu?? kiedy powinnas miec @ napisz cos o sobie ile masz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHope
To może i ja się dołączę :) Jeszcze nie zaczynam starań, bo niestety ale swoją pierwszą ciążę poroniłam w styczniu w 6 tc, ale już z mężem ustaliliśmy że w sierpniu jak pojedziemy na urlop spróbujemy jeszcze raz :) Więc jak coś to Wam po dopinguje do tego sierpnia i dotrzymam towarzystwa :D Mogę?? wika220989----24----1------19.06.2014 AHope-----------23----0 :)----13.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Witaj AHope oczywiscie ze mozesz :) ciesze sie bardzo ze chcesz do nas dolaczyc :) to trzymam mocno kciuki od tego sierpnia i mam nadzieje ze teraz sie uda i bedzie wszytsko dobrze :* :):):) a doping sie napewno przyda :):) napisz cos o sobie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witaj, i ja chetnie dolacze, choc juz jestem na jednym topiku. Ale poznam chetnie jeszcze jakies staraczki :) Ja mam lat, za soba dwa cykle staran, trzeci cykl wlasnie zaczynam. Moja gin przepisala mi lek na lepsza owulacje (clostilbegyt) no i zobaczymy co bedzie. Na ta chwile wiem, ze latwo nie bedzie.... Bo mam krotka faze lutealna, za krotka, i dopoki to sie nie zmieni nie mam co myslec o ciazy... :( Ten lek ma pomoc i na to licze! No i jeszcze nie wiem co z mezem - lekarz powiadzial jego mamie jak byl dzieckiem, ze moze byc bezplodny bo przebyl zapalenie wezlow z powiklaniem. Eh :/ A w pierwszym cyklu ludzilam sie, ze sie szybko uda :/ Powodzenia dziewczyny :) Nie zwracajmy uwagi na glupie komentarze. Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
MAm 25 lat mialam napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
wika220989----24----1------19.06.2014 AHope-----------23----0 usmiech.gif ----13.06.2014 To jest moje światełko.....25.........3.........10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Witam To jest moje światełko ciesze sie ze tez zdecydowalas sie do nas dolaczyc :) jest mi bardzo milo :) bardzo mi przykro z twojegopowodu ale nie trac nadzieji napewno bedzie wszystko dobrze i szybciej zostaniesz mama niz myslisz :):):) a jezeli lekarz mowi ze tabletki powinny pomoc to napewno pomoga :) co do Twojego meza rozmawialiscie juz moze na temat tego by zbadal on swoje nasienie ?? tak dla pewnosci i spokoju. trzymam za was kciucki kochani bardzooo mocno i wierze ze sie uda!!! co do mnie za 4-5 dni powinna pojawic sie @.... ale mam nadzieje ze sie nie pojawi tak sie boje zrobic test..... to jest najgorsze jak czlowiek sie nakreci.... choc od paru dni sobie odpuscilam przeciez nie mozna o wszystkim decydowac kiedy co i jak..... takie jest zycie... owszem bylabym najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie gdyby sie udalo ale jezeli sie nie uda jest nastepny cykl.... najwazniejsze ze sa takie osoby jak wy dziewczyny ze mozemy sie wzajemnie wspierac,radzic wyzalic sie ..... najwazniejsze by nie zwarjowac :) pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
a tak ogolnie dziewczyny czym sie zajmujecie? pracujecie jestescie w domku??? ja teraz jestem w domku od 4miesiecy sie relaksuje hihihih a szczerze czasami juz nie wiem co mam ze soba zrobic.... sprzatanie gotowanie zakupy i co dalej... siedzi czlowiek i sie nudzi...jedynie w weekendy wypadamy gdzies przewaznie z chlopakiem... a tak wieczorkami na spacerki spotykamy sie ze znajomymi itp. ale nie zawsze :) teraz intensywnie szukam mieszkania bo chcemy sie przeprowadzic na wieksze... Ps.dziewczyny co o tym sadzicie nie wiem moze wczesniej nie zwracalam tak no to uwagi ale np. piersi bprzed miesiaczka jakies 5dni zaczynaly mnie bolec do dnia samej miesiaczki bolaly i to nawet bardzo ale teraz bola mnie juz od 3 dni... pierwszy dzien byl spoko wczoraj bylo juz gorzej bolaly bardzo a dzis jest katastrofa bola pieka swedza i sutkiii bola :(:( musze caly czas miec stanik zalozony tak w sobie piersi sie nie powiekszyly nie ma zylek malych....nie latam czesto siku ale od dnia owulacji boli mnie dzwinie podbrzusze i jajniki miejscami boli juz tak jakbym wlasnie miala okres a do okresu jeszcze 5dni mam zgage ale zadko i slaba czasem mnie lekko mdli pozniej przejdzie i potem znowu sluzu nie mam az tak duzo...jest bialy co o tym sadzicie??? ja nie chce sobie robic zludnych nadzieji ani sie nakrecac... szczerze przypisuje sama to @ tylko ten bol piersi jest inny jest bardziej bolesny do tego piecze i swedzi czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka88
Cześć dziewczynki! Mogę dołączyć? Mam 26 lat, staram się z mężem o pierwszego dzidziusia. Jesteśmy rok po ślubie. To nasz pierwszy cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
witaj gwiazdeczka88 oczywiscie ze mozesz :):) bardzo sie ciesze ze do nas dolaczylas :) trzymam za was kciuki i powodzenia napisz cos wiecej o sobie :) kiedy spodziewasz sie @? to odrazu ciebie dopisze ale mozesz tez sama sie dopisac nick----wiek----cykl staran--------spodziewana @ wika220989----24----1------19.06.2014 AHope-----------23----0 usmiech.gif ----13.06.2014 To jest moje światełko.....25.........3.........10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka88
Dopisuję się do tabelki gwizdeczka88..........26.............1..............16.06. 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
wika220989----24----1------19.06.2014 AHope-----------23----0 usmiech.gif ----13.06.2014 To jest moje światełko.....25.........3.........10.07.2014 gwizdeczka88..........26.............1..............16.06 . 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
gwizdeczka88 jeszcze tylko dwa dni :):):) jezeli @ nie przyjdzie robisz odrazu test czy czekasz jeszcze pare dni? trzymam kciuki zeby byly dwie grube krechy kochana :*:)!!!! Ps. odczuwasz juz cos u siebie co by moglo wskazywac ze jestes?? u mnie jest chyba raczej wszystko tak samo oprocz piersi tak bardzo bola jak nigdy ale gorsze jest to pieczenie i bol sutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka88
Myślę, że zrobię tego samego dnia :). Raczej nie wytrzymam, nie należę do cierpliwych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
to tak jak ja :):) choc co do czego to pewnie bede sie bala i odkladala zrobienie :) no zobaczymy jak to bedzie... w kazdym badz razie trzymam kciuki i czekam na informacje za dwa dni :) mi juz oczy sie same zamykaj trzeba isc spac :) Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHope
wika :) No cóż, tak jak wspominałam to mam 23 lata ;) Jestem mężatką i pracuje w restauracji jako barmanko-kelnerka. Jednak jak tylko zajdę w ciążę prawdopodobnie będzie mnie czekało zwolnienie chorobowe, bo gin po moim poronieniu powiedział, że to mogło byc spowodowane stresem w pracy + tym ze mimo umowy z moja kierowniczka musialam pracowac w nocy na dyskotekach (a miala mnie wpisywac tylko na ranki) i niestety w czasie pracy jak akurat bylam w trakcie obslugi urodzin(15 os.),2 kelnerow zeszlo o 24 bo sie umowili ze znajomymi gdzies i nie chcieli zostac do 3 ...i ja musialam sama do tej 3 latac po calej restauracji i wszystko ogarniac, nosic szklo itd. - i zaczelam wtedy plamic...i final wiadomy-zas wszystkie wyniki badań sa idealne. Co do twoich pytań odnośnie objawów. Ja jak byłam w ciąży to też przed terminem spodziewanej @ mialam podobne objawy co ty, plus lekkie kłucia w podbrzuszu...ale @ nie przyszła ;) Bedę trzymac kciuki aby i u ciebie oznaczaly one ciążę ;) lulilulic Witamy witamy :* To jest moje światełko Oj to mam nadzieję, że wszystko się poukłada i pocieszysz nas 'radosną nowiną' :D gwiazdeczka88 Noooo to powodzenia :D :* W terminie @ najlepiej chyba robic test ;) A jak bd ng to jak @ nadal nie przyjdzie to powtórzyć za jakiś czas ;D Ja jednak zwlekałam ze swoim testem i zrobiłam go tydzień po terminie w wigilię :D Sama nie wiem czemu tak zwlekałam, chyba byłam zajęta szykowaniem świąt ;P hehe Dobranoc dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
hej Dziewczyny jak tam dzisiejszy poranek? mi od rana ptaszki cwierkaja pod oknem az spac sie nie chce:) AHope przykro mi z powodu tego co sie stalo.... masz racje jak tylko sie dowiesz ze jestes idz na zwolnienie nie warto dla kogos sie poswiecac tym bardziej jak inni maja wszystko gdzies...! mam kolezanke ktora zaczela pracowac ze zwierzetami roznymi typu konie kozki pawie kroliczki no mnostwo roznych zwierzat ale miala bynajmniej sie tylko nimi zajmowac jako opiekun dac im jestc pic wyprowadzic itp. co sie okazalo zaszla w ciaze swoja pierwsza i powiedziala o tym kolezance z ktora robila (ta kolezanka byla wredna) i mowi ze ma robic to i tamto ale nie to co do niej nalezy tylko bardzo ciezkie rzeczy musiala dzwigac itp. masakra jakas poszla do szefowej powiedziec o wszystkim i ze nie moze robic takich rzeczy a ta na wiesc ze ona jest wciazy odpowiedziala "ty chyba sobie zartujesz!! no to zaje.... i nie dokonczyla!" i mowi a co ciaza to choroba mozesz tak samo dzwigac itp. zreszta nie interesuje mnie to.... pare dni pozniej kolezanka dostala goraczki strasznie zle sie czula oslabilo ja i dostala krwawienia... :( Ps. czekam na rezultaty waszych staran juz w lipcu :D mam nadzieje ze sie uda... :*:*:* GWIAZDECZKA88 i jak test zrobiony :):):):)??? ja nadal trzymam kciuki :*:) daj znac:*:*:* choc mam cicha ale wielka nadzieje ze sie wam udalo...OBY buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
AHope dziekuje za pocieszenie :* bo jakos stracilam wiare w to ze moge byc a ty wrocilas mi nadzieje :) jeszcze tylko 2-3 dni i mam nadzieje ze i u mnie sie nie pojawi :D jeszczce dwa tygodnie temu nie moglam sie doczekac kiedy zrobie test itp. bo ja narwany czlowiek jestem itp. hihihi ale jak zbliza sie mi termin miesiaczki watpie w to czy zrobic odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej dziewczyny, ja po dlugim i ciezkim weekendzie w pracy dopiero moge napisac cos. Wika rozmawialam z mezem o badaniu nasienia, ale on jak to facet jest niechetny, miga sie i mowi, ze zrobi za miesiac, a teraz chce zyc nadzieja. JEdziemy wkrotce na urlop wiec juz go nie mecze. Trudno zrobimy to badanie za miesiac lub dwa. A co do Ciebie to wydaje mi sie ze jestes w ciazy, po tych objawach ktore opisujesz :) Czekam na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Do GOSC !co zal dupe sciska ze ciebie nie stac....!!!! dla twojej informacji przez 6 lat zaoszczedzialam tyle kasy ze moge nawet dwa lata nie robic a tobie nic do tego.... a dwa ze moj facet tez niezle zarabia nie narzekam!! a jezeli ty razem ze swoim musisz zapierdal..... bo wam nie starcza nie moja wina zal sie facetowi i sobie samej!! wiecznie glupie babki ktore niby chca komus do walic bo wlasne zycie maja zwalone i zycza innym to samo! zalllll !!! zrob cos ze soba i wlasnym zyciem dopiero pozniej sie wypowiadaj!!! a jezeli nie masz tego co inni ciesz sie tym co masz bo sa ludzie ktorzy maja jeszczce mniej i nikogo nie osodzaj bo mnie nie interesuje czy ktos kase ma czy nie czy jest mu dobrze czy nie to nie jest powod by kogos obrazac!! i probowac siebie dowartosciowac!!!! ogarnij sie!! PS. najlepiej nie zagladaj na te forum pani doskonala hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
To jest moje światełko witaj urlop pewnie bardzo dobrze wam zrobi odpoczniecie itp. wazne tez by byl udany :D:) co do meza pewnie troche ciezko mu jest sie przelamac ale jezeli mowi ze pojdzie to pewnie tak bedzie :) tak czy tak zycze wam powodzenia i mam nadzieje ze nie bedziecie musieli sie dalej martwic i ze jest wszystko w pozadku i ze niedlugo zobaczycie upragnione dwie kreski :) i wlasnie moze na urlopie sie zrelaksujecie i akurat wtedy sie uda :*:*:* buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę do was dołączyć my już staramy się 6 miesięcy dzisiaj powinnam mieć okres ale czuję że już idzie od wczoraj bo brzuch mnie boli jest jak balon i co trochę jeździ mi także znowu nic z tego coraz bardziej się załamuje ja mam 27 lat intonacją też nasze pierwsze starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHope
Wika Po swoim doświadczeniu wiem, że nie warto 'iśc na reke niektorym pracodawcom', bo jesli ma sie prace za biurkiem i zbytnich przeciwskazan od lekarza nie ma co do pracy to można popracowac jakis czas...ale jesli w pracy sie wymaga wysiłku fizycznego + kontakt ze zwierzetami (jak u twojej kolezanki) to ryzyko jest jednak wielkie. A "dziekuje" nie uslyszysz, tylko bd ci mowic ze 'ciaza to nie choroba' a po poronieniu to Ty bedziesz cierpiec, pracodawcy nic do tego. Wika no i trzymam kciuki ;) Hehe kto wie, czy nas zaraz nie pocieszysz wiadomością o ciąży ;P To jest moje światełko, dokładnie myślę jak Wika, może ten urlop Wam pomoże ;)? A mąż skoro mówi, że zrobi to badanie, to zrobi...potrzebuje chwili dla siebie ;) Trzymam kciuki za Was :D :* Maja przykro mi, że już tyle się staracie :( Ale trzeba by dobrej myśli :* Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka88
Cześć dziewczyny. Nie dostałam okresu, ale nie robiłam jeszcze testu, boję się rozczarowania. Zwłaszcza, że brzuch boli mnie jak na okres. Mieszkamy w niedużym mieście. Mój mąż jest dentystą, a ja jestem nauczycielką języka niemieckiego w zespole szkół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×