Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość To jest moje światełko
Co tutaj tak cicho dziewczyny? Ja wrocilam w urlopu. Jestem padnieta, ale super bylo :) Dzis juz 22 dc i znowu nie widze nic co mogloby wskazywac na to, ze sie udalo... Hope nie mozesz od razu zakladac, ze poronisz . Faktycznie istnieje jakies prawdopodobienstwo, ale nie nastawiaj sie tak !! Na pewno bedzie ok. A w ktorym tc ostatnio poronilas? ' Goscioweczka odczekaj ile lekarz kazal no i radze zaczac staranka, bo ja sie tak obijalam, bo bylam pewna, ze raz i juz, a tu widzisz jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope91
I jak samopoczucie po urlopie?=) To nie jesttak ze ja sie na to nastawiM, gdybym sie na to nastawiala to bym juz nigdy sie nie zdecydowala na kolejne starania. Ja tylko wiem, ze kolejna ciaza bedzie pewna obaw i lekow o kazdy dzien. Ale to nie jest temat aby o tym rozmawiac =) tutaj ma byc spoooooro radosnych wiadomosci =) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hope91, samopoczucie super, tym bardziej, ze dopiero w poniedzialek ide do pracy :) Dzis mam 23 dc, brzuch mnie na dole pobolewa, co wczesniej sie nie zdarzalo, ale mysle, ze to bardziej efekt działania Clostilbegytu niz objaw ciazy :/ Albo to tylko takie wrazenie i wmawanie sobie objawow. A Ty bedziesz probowac w sierpniu? Czy dajecie sobie jeszcze czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope91
No to ciesz sie wolnym =) ja jeszcze 3 dni do pracy musze chodzic =p A jeszcze masz jakies dziwne objawy?? w pierwszej ciazy wlasnie mialam tylko jeden raz takie uklucie w czasie jak czekalam na @...ale jak pozniej wgl nic mnie nie bolalo to juz zaczelam podejrzewac,ze chyba sie udalo =p ale to roznie bywa, wiec kto wie, moze Ci sie udalo =) w sumie postanowilismy sie starac w sierpniu na urlopie....ale wg prognozy to wtedy bd miala dni nie plodne .....wiec chyba zaczniemy sie starac pod koniec lipca jednak, po @ teraz....bo chyba na dniach mam ja dostac....bo dzisiaj to mam mega fatalny humor haha =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hehe a to w weekendy tez pracujesz? Jesli tak to masz takie "szczescie" jak ja :D Bo pracuje na trzy zmiany od pn do ndz :) Na razie nie widze nic szczegolnego, nawet mnie sutki nie bola...a powinny chyba. A Ciebie bolaly w pierwszej ciazy?? A po ilu cyklach udalo Ci sie zajsc w pierwsza ciaze? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja pracuje roznie....zwykle w weekendy tez =) kiedys mialam nocki ale eraz lece same ranki =p Wiesz co...mnie bolaly i piersi i sutki....ogolnie mi wtedy piersi nabrzmialy hehe dotknac ich nie moglam =p i te niebieskie zylki byly widoczne bardziej niz zwykle (bo ja mam jasna karnacje =p ) Zaszlam za pierwszym razem haha chyba dlatego ze sie nie spinalam sie...zdecydowalismy z mezem ze juz mamy mozliwosci i chcemy miec dziecko, wiedzialwm ze to koze potrwac....a tu psikus udalo sie od razu =) zobaczymy jak bd tym razem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej Dziewczyny, co u Was? Co tak cicho tutaj? Mi sie zbliza @, gdzies tam jest we mnie iskra nadziei, ale jeszcze za wczesnie, by cokolwiek powiedziec, bo mam dopiero 25 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope91
Czesc ;) Chyba dziewczyny o nas zapomniały :( U mnie właśnie też zbliża sie termin @ ale u mnie to dopiero 23dc -.- Już bym chciała aby przyszła i miec ja za sobą ;) Trzymam kciuki za Ciebie :* Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Dziewczyny sory ze sie nic nie odzywam... Mam teraz za duzo na glowie :( ale obiecuje ze za pare dni sie odezwe ;) "to jest moje sloneczko" mam nadzieje ze jednak test bedzie pozytywny :D jak i u reszty :) zycze wszystkim udanych staran ;) pozytywnych testow dobrego samopoczucia itp. Buziaki dziewczyny ;) za pare dni sie odezwe ;) i mam nadzieje ze rowniez jak zagladne to przeczytam supeeeerrr nowiny ;) 3-majcie sie Kochane ;) do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Tod jest moje swiatelko mialo byc sorki :*:*:* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej Dziewczyny, ja dzis ide pierwszy dzien do pracy po urlopie, masakra :D A tak ogolnie to 27 dc, tempka jeszcze na szczescie w gorze, co daje mi iskre nadziei... jezeli do srody nie dostane @ a tempka bedzie wysoka, to bedzie swietny znak :) Ale tak boje sie rozczarowania...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moje światełko- no Kochana to życzę aby ten dzień szybko minął ;P Powrót do pracy po wolnym nie należy do najprzyjemniejszych wydarzeń ;) Ale jesteś naładowana energią więc będzie dobrze ;) To trzymam kciuki aby @ Cię nie nawiedziła :D Ja tam też 9.07 mam prawdopodobnie dostać @...wiec czekam na nią... Wika, to czekamy na twój powrót ;) ! Pozdrowienia Kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej :) No dzien minal na szczescie w pracy zawsze szybciej niz w domu, dzis oczywiscie tempke zmierzylam, no i jeszcze w gorze choc nieznacznie spadla o 0.05 stopnia. Ale nadzieja sie tli :):) Ale nic poza ta tempka nie wskazuje na ciaze niestety :( Zadnych zmian w samopoczuciu nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje światełko- a jak sie czujesz? Objawy zwiastujące @ masz? Ja czekam na swoją i jeszcze jej nie ma...pewnie jutro przyjdzie, albo dzisiaj wieczorem. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Dziewczyny, zmierzyłam rano tempke i znow w gorze. No i nie wytrzymalam! Jestem 3 dni przed spodziewaną ale zrobilam test i SĄ dwie kreski jak byk, tylko jedna bledsza!! Jej ale trzesa mi sie rece. Tak sie boje i ciesze! Nie wiedzialam, ze to bedzie takie uczucie. A tyle sie denerwowalam w tym cyklu! Nie wiem, czy isc na bete, ale chyba na razie odpuszcze. JEju, nie wierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje światełko-- Gratulaaacjeeeee ! :* Życzę nudnej i książkowej ciąży ;* I dużo zdroooowia dla WAS :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Dziekuje Hope :) Powiem Ci, że jestem nie do zycia po dwoch nockach :( Robilam jeszcze jeden test i tez pozytywny i kreseczka mocniejsza. Piersi raz bola mocniej, a jak mniej od razu sie zamartwiam. W ogloe powiem Wam, ze mam momentami dosc silne bole brzucha jak podczas okresu, naprawde silne :( Tak sie boje, ale wiem, ze nie mam na to wplywu... Ja juz w pracy powiedzialam, ale tylko kierowniczce o ciazy, bo w przyszlym tyg. mam 4 nocki, ale bardzo mi pogratulowala, przytulila i oczywiscie bede miala zmieniony grafik. Chcialam pozniej o tym powiedziec, ale te nocki sa stresujace odkad wiem o ciazy, jak cos tylko stuknie, to ja az podskakuje. Dziewczyny, powiem Wam, ze bardzo sie ciesze, ale ten strach na razie jest chyba wiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moje światełko- bardzo dobrze, że powiedziałaś w pracy o ciąży i cieszę sie, że Twoja kierowniczka tak zareagowała. Moja mi powiedziała 'że nawet mi nie bd gratulowac bo teraz ma problem i musi chyba zmienic polityke firmy i nie zatrudniac kobet'...i w sumie nie chciała mi zmienic grafiku i właśnie przez to poroniłam, na nocce mi sie plamienie zaczeło...więc jestem szczęśliwa słyszac , że Twoja jest taka wspaniała :) Co do bóli...moja przyjaciółka przez całą ciąże je miała, a teraz jest w 36tc i wszystko jest ok ;) więc sie nie martw...ale i uważaj na siebie ;) Jak będziesz miała za soba pierwszą wizytę u gina, to powinnas sie uspokoic, że malec jest na miejscu i wszystko wporządku ;) Życzę Ci tego z całego serca :*** i cieszę się, że Ci się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hope chyba juz tylko Ty tutaj zostalas :) Dziekuje ze mile slowa :) Ja bylam jednak juz u lekarza, bo bardzo bolal mnie brzuch. Pani ginekolog przepisala mi duphaston, kazala sie nie przemeczac no i mam brac go jakby mnie ten brzuch dalej bolal. Ale na szczescie od tej wizyty jest spokoj. Zadnych silnych boli. I oby tak zostalo. Dzis odebralam wynik bety: 163 i progesteronu az 50. Boje sie tylko, bo w sobote przezylam baaaardzo silny stres i boje sie czy to nie zaszodzi maluszkowi :( Staram sie byc dobrej mysli. A Wy juz od tego cyklu zaczynacie? Czy od nastepnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Hej Dziewczynyyy to jest moje swiatelko GRATULUJEEEEEE JAK SIE CIESZE :*:*:*:* DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I MALUSZKA :* opowiadaj czesto jak sie czujesz kiedy i jakie lapia cie objawy ciazowe itp. :D:D AHOPE jak wasze starania co u ciebie jak sie czujesz? dziewczynki a co u was jak wasze staranka :D:D ja bede sie znowu starac w sierpniu :D ale musze czekac najpierw na @ bo pierwszy raz cykl mi sie przestawil itp. u mnie sie ostatnio troche dzialo jeszczce do tego swietowalam swoje urodziny :) bylo super :) w sierpniu planuje pojechac do polski do rodziny niestety sama bo mojemu praca nie pozwala...znaczy nie dostanie urlopu dopiero w grudniu albo styczniu :/ tak pozatym wszytsko ok :) a jak tam u was? gdzie sie podzialy wszystkie dziewczyny ??? tylko my 3 zostalysmy :(:( odzywajcie sie kochane opowiadajcie co u Was My dalej trzymamy za wszystkie kciuki :D :* buziaki do uslyszenia :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Wika dziekuje :) Co do objawow: tylko bola mnie piersi, chce mi sie spac, pobolewaja mnie jajniki :) Ale to calkiem normalne, gdyby nie to ze wyczekiwalam tych dwoch kresek nie pomyslalabym, ze w ciazy na poczatku tak niewiele sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie liczy się ile nas tu zostało...a że jednak jesteśmy ^^ I mam nadzieję, że jednak kontakt będziemy ze sobą miały aby nadal się wspierać ;) To jest moje światełko- Nooo z tym stresem uważaj kochana :* Masz o siebie dbać ;) Ale cieszę się, że byłaś u lekarza już ;) Ja też miałam te tabletki, miałam je brać co 8h, a Tobie jak zaleciła gin? Gdzieś czytałam, że podobno luteina jest lepsza, ale ja tam sie nie wtrącam w polecenia lekarzy ;P Wika- dobrze, że do nas wróciłaś ;) spóźnione, ale szczere : Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń ;* No a u mnie...hmmm...@ już minęła...ale chyba ciężko nam sie przestawić na 'starania' , wiecie jednak sie boimy...no ale będziemy działać ;P teraz to tylko kwestia czy ten cykl będzie 'owocny' :D więc trzymajcie kciuki :D Pozdrowionka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Mi kazal je brac jakby bolal mnie brzuch mocno dwa razy po jednej tabletce na dzien. Na szczescie poki co nie boli wiec nie biore. Poza tym duphaston to pochodna progesteronu, a ja zbadalam progesteron i mam wysoki :) Hope91 tylko nie wymiekaj z tymi staraniami :D Macie jakies watpliwosci? Zapomnij o nich, bo inaczej nigdy sie nie zdecydujecie, wiem, bo nam tez bylo ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja proponuję zacząc używać KROPEK (.) i PRZECINKÓW (,) . Będzie łatwiej czytać. Widzę, że roczniki urodzone po Czarnobylu (pierwsi gimnazjalisci po starej podstawówce, a więc rocznik '86) mają z tym problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
al dziwczyny powiedzcie jak to jest... matka i babka w ciąze zachodziły bez zadnego problemu. Nawet nie wiedziały kiedy, a teraz starania, testy owulacyjne, leczenie bezołodnści, masakra jakaś. czym to wogole spowodowane (pomijam dziewczyne ktore brały anty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Hej dziewczyny!!! Mam nadzieję że mogę się przyłączyć? To mój pierwszy cykl starań z mężem. Mamy już synka który będzie miał roczek za dwa tygodnie i chcielibyśmy mieć drugie dziecko. Zawsze chciałam żeby nie było zbyt dużej różnicy wieku... ostatnią @ miałam 06.07 i bierzemy się do dzieła. Przyznam się tak szczerze że marzę o córci ale najważniejsze by zdrowe było :) :) :) kupiłam testy owu bo nie wiem teraz kiedy mam dni płodne bo od porodu cykle mi się trochę wydłużyły... Gratuluję ciężarówkom :):):) mam nadzieję że niedługo do Was dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moje światełko - To ja życzę, żeby zostało tak jak jest i oby tych bóli brzucha było jak najmniej ;) Co do nas, to zobaczymy jak to będzie ;) gość - Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie :) Widocznie czasy się pozmieniały ;) Ja w pierwszą ciąże zaszłam, bez testów owulacyjnych, bez badania śluzu, temperatur, kochania co drugi dzień itd Po prostu zdecydowaliśmy z mężem, że chcemy mieć dziecko...i się udało. marcelina89- Witam i trzymam za Ciebie kciuki :) ! A nie martwisz się, że będzie ciężko z dwójką tak małych dzieci? Moja znajoma ma dwóch synków i miedzy nimi jest różnica 2 lat i mówi, że dla dzieci to jest dobrze, że jest taka mała różnica wieku...ale dla rodziców to już nie jest takie łatwe ;) Sama nie wiem jak to jest, więc tylko pytam o Twoje odczucia - nie pomyśl, że mam złe zamiary czy coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
hope też miałam obawy co do tego czy dam radę ale stwierdziłam że jak nie teraz to kiedy. Jak wyjde z pieluszek to już na stałe hihi poza tym mieszkamy z moimi rodzicami a i rodzice męża pod ręką :) babcia to dobry wynalazek :) Moja siostra tydzień temu urodziła córeczkę i między jej synkiem a małą jest rok i 8m-cy różnicy a ma jeszcze 5 letniego synka więc choć trójka to i tak dają radę :) między mną a moim rodzeństwem jest 9 i 11 lat różnicy i jak byłam młoda to nie za bardzo się z siostrą dogadywałam. teraz już lepiej ale 9 lat to za dużo. Mój mąż też chce drugie dziecko więc postanowiliśmy zacząć się starać bo kto wie ile to zajmie ... choć z synkiem zaszłam za 1 razem hihi :) hope a Ty który cukl się starać będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina89 - Haha no w sumie masz rację ;) To życzę, aby Ci się udało...i dużo siły na poskromienie małych urwisków ;) Między mną a siostrą jest 3 lata różnicy i powiem Ci, że świetnie się dogadujemy, więc coś w tym jest. Moja mama twierdzi, że ja byłam dość spokojnym dzieckiem, więc nie miała problemu kiedy siostra się pojawiła, więc może i Ciebie dzieci oszczędzą ;) My zamierzamy starać się teraz pierwszy cykl, bo już minęło pół roku od mojego poronienia i podobno już dwa miesiące temu gin nam dal 'zielone światło'...ale jednak ciężko się przełamać :) Możliwe, że jeszcze poczekamy...albo że się nie uda tak od razu, jak było w pierwszej ciąży. Bądź co bądź pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
hope moja koleżanka 2 razy poroniła i w tym samym roku co ja jakoś 3 miesiące po poronieniu zaszła w ciąże i bardzo dobrze ja zniosła a teraz po raz drugi jest w ciąży więc pomiędzy jej urwisami będzie rok różnicy :) to dopiero wyczyn... Piszę żeby Ci dodać otuchy nie ma co się martwić na zapas. Moja siostra za pierwszym razem też poroniła a teraz ma świętą trójcę haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×