Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Hope91 super, ze zaczęliście sie starać :) i mam nadzięję że uda wam się ;) My czekamy na @ do 07.08, lub na teścik :) ale wcale nie przestajemy sie przytulać :) Mam nadzieję, że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Hej dziewczyny :* widze ze przybylo sporo nowych staraczek :) Witam wszystkie i ciesze sie ze postanowilyscie dolaczyc. zycze wam powodzenia w staraniach duzo cierpliwosci pozytywnego nastawienia itp. trzymam za wszystkie mocno kciuki Kochane :* razem damy rade ;):D i bedzie nam latwiej :) hope ciesze sie bardzo ze sie zdecydowaliscie :) nie martw sie kochana a moze jednak trawiliscie :*:* Ps. powracam kochani spowrotem :* ostatnio bylam naprawde bardzo zajeta czesto nie bylo mnie w domu bo wyjezdzalismy itp... ale teraz bede czesciejjjj zagladac odpisywac itp. :D:D u mnie jak narazie ok za pare dni zaczynamy znowu staranka :) ale teraz sie juz nie nakrecam biore wszystko na luz co bedzie to bedzie :) choc mala nadzieja zawsze gdzies jest :) Pozdrawiam buziaki Kochane :) aha i dopisujcie sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
nick----wiek----cykl staran-----data spodziewanej@ wika220989----24----3------@17.08.2014 AHope-----------23----? ----@? To jest moje światełko.....25.........?.........@? gwizdeczka88..........26.............?..............@? RESZTA DZIEWCZYN????? hope, gwiatdeczka,to jest moje swiatelko musicie reszte dopisac same :P:P :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
widze że odpoczynek się przydał :) mam nadzieję że Wam się uda hope i pochwalisz się niedługo dwoma kreseczkami :) wreszcie się pojawiłyście dziewczyny :) tak tu pusto było tylko ja i hh29 się odzywałyśmy... Jestem też na innym wątku i hh29 też bo tu tak cicho było... :( możecie się dołączyć "wszystkie starające się zapraszam w grupie raźniej"-taki tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick----wiek----cykl staran-----data spodziewanej@ wika220989----24----3------@17.08.2014 Hope91-----------23----1 ----@ 3.08.2014? To jest moje światełko.....25.........?.........@? gwizdeczka88..........26.............?..............@? ewka094 - powiem Ci, że my też z tego nie rezygnujemy ;P A co, jak się nie uda to znaczy, że się spóźniliśmy, a wolimy po korzystać, bo jak zajdę jednak teraz w ciążę to przytulanka mogą być niewskazane ze względu na przebyte poronienie. wika - i bardzo dobre podejście :D na luzie i do przodu :D I dobrze, że wróciłaś, bo jednak jak którejś z dziewczyn nie ma to cisza :D marcelina89 - no zaglądnę tam ;) Ale pamiętajcie o nas tutaj, żebyśmy się nie pogubiły na tej kafe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieod
Hej kochane :) mozna sie do was dolaczyc ? Tez staramy sie o dzidzie a damej jakos smutno.. A...no wlasnie...maggieod...29....1....20.07.2014 -testy negatywne x 3 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
nick----wiek----cykl staran-----data spodziewanej@ wika220989----24----3------@17.08.2014 Hope91-----------23----1 ----@ 3.08.2014? To jest moje światełko.....25.........?.........@? gwizdeczka88..........26.............?..............@? marcelina89............24.........1................@5.08.2014 maggieod zapraszamy :) a próbowałaś wynik z krwi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie za dwa tygodnie mam wolne w srodku tygodnia to sie wtedy wybiore (jak sie do tego czasu nic nie ruszy) .. pracuje pon-piat , wiec ciezko jest sie wyrwac..mam nadzieje,ze to poprostu za wczesnie testowane i ze jakis tam maly fasol juz siedzi i macha do nas :) ogolnie to myslalam ze @ dostane bo pobolewalo troche..co 5 minut do toalety bo mokro a tu tylko sluz....jestem jak chodzaca fabryka sluzu na dzien dzisejszy..i tradzik jak u nastolatki -nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet za malolata tak nie mialam :) tak bardzo bym chciala zobaczyc te dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggieod - Witamy i zapraszamy do nas :* A kiedy miałaś ostatnią @ i jakie masz cykle?;) Oj znam ten ból związany z pracą, zazwyczaj pracuje 6 dni w tygodniu i wolne na ogół wypadało w niedziele...a wtedy żadnych badań nie da się robić, a wszystkie laboratoria z rana pootwierane w tygodniu -.- Ale teraz mi sie grafik delikatnie zmienił i więcej wolnego i to w poniedziałek jeden dzień, więc będzie czas sie badać jak coś ;P Ja nie chcę Cię rozczarowywać, ale przed ostatnią @ miałam sporo śluzu a też tak nie miałam wcześniej...ale jednak przyszła. Chociaż koleżanka mówiła, że ona miała sporo i była ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Witamy maggieod :) ciesze sie ze dolaczylas i mam nadzieje ze z nami te oczekiwania szybko zleca :* ciesze sie ze nas przybylo :) kazda z nas jest inna i kazda z nasz w jakism stopniu drugiej pomoc moze wesprzec itp. i kazda z nas ma jakies znajome ktore w ciazy byly i zna rozmaite objawy wiec doradzic zawsze mozna :) jak nie jedna to druga :):) maggie zrob moze za pare dni jeszcze jeden test byc moze jestes w ciazy :):* czego ci bardzoooo zycze :) a tak pozatym mysle ze kazdej z nas chocby dzieki temu ze mozemy zawsze na siebie liczyc doradzic popytac wymienic osobistymi doswiadczeniami doswiadczeniami znajomych oraz pogadac o naszych watpliwosciach strachach itp. jakos te cykle beda szybciej mijaly nie beda takie stresujace :*:) i milsze :) Pozdrwiam Was wszystkie milego weekendu :) odpoczywajcie dziewczyny cieszcie sie dniem :* do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację vika ;) Ja sie nastawiam psychicznie na jutrzejszy dzień w pracy ;P ten tydzień wolnego mnie 'rozleniwił' ;P Do tego jeszcze mam tą nadzieję, że teraz się udało ;P haha Wiecie? Mam jakiś spokój ducha...niby sie obawiam jak to będzie jeśli teraz się okaże, że się udało...że w pracy bd sie burzyć itd, bo kto mnie zastąpi, bla bla...ale po tym co przeszłam i po tym jak sie zachowywali w trakcie jak dowiedzieli o mojej ciąży i później kiedy wróciłam do pracy po poronieniu...wiem, że trzeba myśleć o sobie i dziecku. Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie miec taka grupe wsparcia..wszystkie przechodzimy przez to samo ..jak patrze teraz wstecz to zastanawiam sie na co ja wogole czekalam..zawsze kariera i pieniadze i gdzies mi ucieklo ,co jest tak naprawde wazne. Moja cora ma juz 9 lat i pyta co roku o braciszka lub siostrzyczke pod choinke..w tym roku produkcja mikolajowa idzie pelna para..mam nadzieje ze bede miala dla niej niespodzianke na swieta..albo nawet na Haloween :) Jak z waszymi probami ? Uzywacie testow czy idziecie na zywiol ? Ja pierwszy raz uzywalam testow i probowalam trafic w te dni ... mam cala lazienke zawalona testami ow. I ciazowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggieod - masz rację, jednak wsparcie innych kobiet w takim czasie jest bardzo pomocne ;) Spokojnie, przynajmniej masz córeczkę i starasz się o rodzeństwo ;) A moja kierowniczka kiedy dowiedziała się że jestem w ciąży powiedziała mi ' nawet Ci nie będę gratulować'...nie zmieniła mi nawet grafiku i nadal musiałam pracować na dniówki i nocki(6 dni w tygodniu), stałam się jak powietrze i ciągle dodawała mi zadań, a po tym jak wróciłam po tygodniu l4(po zabiegu) powiedziała mi 'chyba zdawałaś sobie sprawę z tego, że ciąża w Twoim wieku jest za wcześnie, ja mam 35 lata i jakoś do dziecka mi nie śpieszno'. Zabolało, bo starałam się , zawsze byłam gdy potrzebowała za kogoś zastępstwo, przejęłam część jej obowiązków...a tak mnie potraktowała. Później mi nawet wypomniała, że byłam tydzień na l4 na swoje własne życzenie(jasne bo specjalnie sobie poroniłam), a ona nie miała za mnie zastępstwa i jak to ja skrzywdziłam tym firmę. Więc po takim potraktowaniu inaczej podchodzę do tego wszystkiego...liczy się zdrowie dziecka, pracę zawsze można zmienić. Wybaczcie, że sie tak rozpisałam, ale trafiłam na artykuł dotyczący zwolnień w czasie ciąży. Haha co do tych testów, to moja koleżanka ma podobnie jak Ty ;) I tylko zdaje mi relacje ile dokupiła i ile już wykorzystała ;) My na żywioł :D Tak jak pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Ja za pierwszym razem też na żywioł poszłam i od razu żywiołowy synek nam się trafił hehe :) wiercący... A teraz kupiłam testy owu bo chciałam wiedzieć na pewno kiedy mam owu i czy w ogóle mam bo słyszałam że nieraz po ciąży trzeba trochęzaczekać na owu. I była w 16dc, czułam nawet ból owulacyjny... więc teraz mam cykle 30 dnioe a przed ciążą miałam 28-dniowe i @ pojawiała się co do dnia a nawet co do pory dnia :) Hope ja też mam obawy czy czasem nie za szybko starania się skończyły bo próbowaliśmy na dziewczynkę 2-3 dni przed owu. Stwierdziliśmy że raz tak możemy spróbować a jak nie wyjdzie to w przyszłym cyklu 'do bólu' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zawsze @ pojawia się z rana, akurat jak na złość zawsze jak muszę iść do pracy ;P ta ostatnia się spóźniła i dostałam ją po powrocie z pracy haha :D ale też w dniu kiedy ją przywidywałam ( brałam pod uwagę, że poprzedni cykl był 26 dniowy ) ;P marcelina- własnie ta metoda 2-3 dni przed owulacją podobno, przynosi skutek, chociaż nie wiem czy tak jest w 100 % ( na forach często się podaje różne metody ;p ) Pamiętam że przyjaciółka ( ta co ma mieć córeczkę) mi kiedyś kalendarz chiński pokazywała i haha..niby wg niego jej się sprawdziło ;P ale nie wiem , może to zbieg okoliczności ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
według kalendarza chińskiego to mój syn powinien być córcią hehe :) chciałabym mieć jeszcze córcie bo chyba każdy chce mieć parkę... Ale chłopaki są też fajne i mojego syna nie zamieniłabym nawekt za 100 córek... Ktoś się śmiał że jak się ma syna to pilnuje się jednego chłopaka a jak córkę to całego osiedla... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieod
Ja mam juz coreczke,ktora wyglada jak sliczna dziewczynka a zachowuje sie jak maly chlopczyk..drzewa, krzaki I bloto to ulubione zabawki ..tak wiec,jest mi obojetne co bedzie..byle zdrowe bylo.. :) Hope przykro mi z powodu Twojego aniolka..nastepnym razem napewno bedzie lepiej..trzymam kciuki za was wszystkie dziewczynki i juz mi razniej ,ze moge z wami przezywac ten czas...w kupie zawsze razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina89 z tym pilnowaniem to prawda...moja ma 9 lat i juz teraz sie boje co bedzie,jak bedzie starsza :) ile lat ma juz Twoj synek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to jak narazie to @ brak... temp. ciala w normie :( I piersi sa wogole niewrazliwe..musza mnie bolec ? nie pamietam teraz jak to bylo z Liwia , bo to juz 10 lat jak w ciaze zachodzilam. Wtedy mialam 19 lat I bylam przerazona, wiec nie skupialam sie na objawach a na tym jak sobie poradze z dzieckiem,skoro sama nim jestem jeszcze... Troche sie denerwuje na sama siebie,bo jak nie planowalam to zaszlam , a teraz oddalabym lewego cycka zeby byc a nie jest to takie proste.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdyby ten kalendarz był prawdziwy i gdybym teraz zaszła to miałabym synka ;P Ale ja nie przykładam wagi do płci ;) chociaż miałam dzisiaj dziwny sen o.O Śniło mi się, że urodziłam córeczkę przez cc...no taka śliczna była...i nagle ja czuje że umieram i zaczynam się żegnać z mężem i proszę go, aby się nią zawsze opiekował o.O - paranoja jakaś haha Ja dzisiaj też obudziłam się z dziwnym kłuciem po prawej strony brzucha, koło jajnikow. I nie wiem, chyba jakaś przewrażliwiona jestem przed tym terminem @ ;P marcelina- a wiesz, że mój mąż mówi to samo? haha jak będzie córa to on będzie musiał pilnować, a jak syn to ja jego ;P hahaha maggieod- ja tam jak byłam mała to byłam taka sama ;P Może dlatego, że sie wychowywałam z siostrą razem z kuzynami :D Dziękuję i też mam ogromną nadzieję, że tak bedzie ;) Chociaż dzisiaj już w pracy znowu się musiałam nasłuchać jak to w czasie mojego tygodniowego urlopu był problem z pracownikami i mimo tego, że miałam mieć jutro wolne, muszę przyjść do pracy aby kierowniczce pomóc nadgonić zaległości -.- Boje sie pomyśleć, jak zareaguje jak jej znowu powiem o ciąży -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie przejmuj sie glupia szefowa, najwyrazniej brak jej czegos w zyciu skoro tak reaguje na Twoje wiesci... w ciazy zwolnic Cie nie moga a jakby co to bedziesz miala troche czasu na rozgladniecie sie za czyms nowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sen troche przerazajacy ale sprawdz znaczenie snow bo podobno jak sie sni smierc to zwiatuj czegos dobrego..mialam kiedys sennik ale zostal w Pl u rodzicow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej kochane, strasznie slabo sie czuje ostatnio :( Nudnosci i te sprawy... zajrze do Was jak lepiej sie poczuje i bede mogla lepiej poczytac co tam u Was :* Serduszko naszego maluszka bije i zaczelam juz 7 tc. Hope ciesze sie i trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moje swiatelko gratulacje :) niesamowite uczucie uslyszec serduszko, ktore stworzyliscie :) mam nadzieje,ze nudnosci szyciutko Ci mina I bedziesz miala przyjemna ciaze :) jakie objawy mialas zanim testowalas ? przeczuwalas juz ze byl strzal w 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggieod- wiesz, ona mi kiedyś powiedziała, że może to jak zareagowała na moją ciążę to było spowodowane tym, że ona ma już te 'swoje lata'...a nadal nie myślała o dziecku, bo ciągle tylko kariera i kariera...no i jej facet nie oświadczył jej się nawet po tylu latach ile już ze sobą są. Ale bądź co bądź, przecież to nie jest moja wina tak? Wiem, że nie mogą...ale jednak mam ten taki lęk, że jakby coś poszło nie tak, to znowu bym tam wróciła i znowu od nowa zaczęłaby się 'jazda'. Musze sprawdzić ten sennik, chociaż ja w pierwszej ciąży miałam sen że poroniłam...i faktycznie 4 dni później wylądowałam w szpitalu -/- ale to może był zbieg okoliczności, wyrocznią chyba nie jestem o.O To jest moje światełko - Kochana odpoczywa nami się nie przejmuj ;P Cieszę się , że u Was wszystko w porządku, bo o to się martwiłam jak się nie pojawiałaś ;) I zgadzam się, usłyszeć bicie serca swojego dziecka to cudowna chwila ;) Przytulam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - mogę i ja się dołączyć? Staramy się z mężem (jeśli można nazwać to staraniem hehe) 6 cykl - na clo. W sumie ostatni cykl jest obiecujący no ale nie wiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Bezchmurne niebo zapraszamy :) napisz coś więcej o sobie :) czemu piszesz że o ile można to nazwać staraniami? maggieod mój synek ma roczek za tydzień :) urwis i wiercioch nie z tej ziemi :) hope nie przejmuj się snami- mi jak byłam w ciąży śniło się że urodziłam kurczaka... I wyobraź sobie że stwierdziłam że jest śliczy i że i tak go kocham... :) to jest moje światełko współczuję tych mdłości ja nie wiem co to znaczy bo ja przez ciążę przeszłam jak burza :)-chyba gradowa :) w połowie ciąży miałam strachu trochę bo lekarz powiedział że moje ekg źle wychodzi... Dla mnie płeć też nie jest najważniejsza... ale córcia też by się przydała więc raz stwierdziliśmy że spróbujemy ustrzelić małą królewnę a jeśli się nie uda to do skutku hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka-tak to nazwałam gdyż u nas to różnie - mąż pracuje na różne zmiany wiec czasami jest ciężko. A ten cykl jest ciekawy, zobaczymy czy coś z tego będzie. Kozę @ mam mieć 2 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny!!! Jestem tu nowa. Mam na imie Gosia i staram sie o malenstwo. Niestety w tym miesiacu przytulanko bylo w niedziele, we wtorek i w srode mialam duzo ciagnacego sie sluzu a w czwartek sucho i bol podbrzusza. Nie wiem czy tyle moga plemniki czekac - mysle ze mam nikle szanse na ten miesiac. @ planowo powinna byc 08 sierpnia. Zycze powodzenia w starankach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×