Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość gość
Hej ja też jesze nie dostałam okresu powinnam dostać wczoraj ale testu1 jeszcze nie robię bo od Niedzieli brzuch mnie pobolewa jak na okres a dzisiaj czuję jak mie babelki pękają wiec pewnie to na okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej dziewczyny! No ja juz zaczynam urlop, maz zacznie w piatek po pracy :) Ciesze sie straaasznie :) Dzis mam 8 dc, biore Clostilbegyt, no i bardzo jestem ciekawa jakie beda rezultaty. Owulacje mialam zawsze pozno, kolo 20-22 dc, a po tym leku ma byc wczesniej i przez to mam miec dluzsza faze lutealna. Przed urlopem 23 czerwca ide jeszcze do mojej ginki na USG zeby sprawdzila czy sie zbliza owu i czy mi pecherzyki rosna. Jestem taka ciekawa co to bedzie w tym cyklu.... I zdenerwowana jednoczesnie. W ogole ostatnio straszny nerwus ze mnie :/ Co tam u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Wika i jak tam? Kiedy testujesz ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
hejka dziweczyny jak tam u was :D:) ja jestem troche ostatnio zalatana bo szukamy nowego mieszkania chcemy zmienic na wieksze i do siostry jezdze a raczej do jej 5-miesiecznego synka :) nie wiem kiedy testuje niby @ ma byc jutro ale nie chce testowac ze strachu :( dwa nawet czuje ze ona chyba idzie :( nawet teraz niedawno myslalam 2razy ze juz dostalam i ten bol brzucha ahhhhh :(:(:( kupilam sobie specjalnie test ten najczulszy itp ale kiedy go zrobie...jezeli w ogole :( WITAJ MAJU :):) i jak test zrobiony? mam nadzieje ze Wam sie udalo i czekam na szybka odpowiedz :*:) jak gwiazdeczka88 co u ciebie ?? testowalas?? to jest moje swiatelko mam nadzieje ze podczas urlopu wypoczniesz i sie nim nacieszysz jak i rowniez mezem :D:* mam nadzieje ze ten lek pomoze ci i wszystko bedzie w normie i ze dzieki temu uda wam sie :*:*:):) Trzymam za was wszystkie kciuki i mam nadzieje ze po malu zaczniecie sie dzielic najwspanialszymi nowinami :) buziaki Kochane :*:*:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Hej dziewczyny :* wczoraj powinna przyjsc @ ale do teraz jej nie mam..... od wczoraj mam bole brzucha nie jak na miesiaczke ale jak by juz trwala....zrobilam ten test choc nie chcialam i sie balam ale...... ok nie mocna nie wyrazna ale cien cienia drugiej zobaczylam :D:D:D ryczalam jak glupia mylslam ze sobie wmawiam itp. ale patrze i nie no widza ja przeciez :) a teraz niemoge w to uwierzyc.... mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze w nastepny piatek ide do lekarza bo bedzie wtedy 6tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Wikus gratulacje :D nawet cien cienia oznacza ciaze! Ale Ci zazdroszcze, jeden cykl i sie udalo! Naprawde ciesz sie, bo to rzadkosc! :) A napisz jaki test robilas i w ktorym dniu cyklu!! Ja mam dzis 10 dc, wczoraj wzielam ostatnia tabletke CLO no i ma przyjsc owulacja niedlugo. Zobaczymy. Moj maz mnie tak schizuje, ze juz w nic nie wierze :( Wczoraj usiadl i przypomnial mi, ze kiedys sie przy spawaniu zatrul, mial goraczke itp. no i to na pewno nie wplywa pozytywnie na plemniki... Eh :/ Jak mysle, ze moglabym nie miec dziec.... to smutno sie robi. Nie mam jeszcze tak ogromnego "parcia", ale chcialabym zebysmy byli rodzicami choc jednego brzdaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
to jest moje swiatelko dziekuje ze zamile slowa :*:) hmmm ja nie mieszkam w polsce tylko w niemczech wiec tu sa chyba testy inne.... :( moj nazywal sie presense.... taki rozowy bardzo czuly ma ta 10.... czy jakost tak... ja mam cykle 28 dniowe dzis jest 30dzien cyklu i zrobilam go dzis po 7 rano. szczerze caly czas sobie wmawialam ze pewnie sie nie udalo choc przyznam wam sie dziewczyny ze od dawna mam dlosci ale nie wymiotuje i piersi bola mnie bardziej niz zawsze czasem jest to uciazliwe.... ale nie jestem senna nie zmienia mi sie apetyt ani nie mam jakiegos metalowego posmaku w ustach itp. i nie mialam mojego typowego PMS jak zawsze przed miesiaczka... aaa i brzuch pobolewal mnie prawie codziennie od owulacji ale bardzo delikatnie jakies 3-4 dni temu sie na silil troche zebyscie wiedzieli wrazie czego :*:*:):) ze u was tez moze tak byc :).... wiem ze to zadkosc i dlatego nie moge w to uwierzyc i chyba nie uwierze dopoki nie pojde do lekarza.... odsuwalam ta mysl od siebie choc czulam dziwnie ze jestem ale stwierdzilam tk pewnie to moj wymysl jak to dziewczyny na forach pisza ze kazda sobie wkreca ze to niemozliwe i tamto wiec pomyslalam ze sobie bole wkrecam mdlosci itp. a jednak nie wkrecalam... wiec dziewczyny nie zalamujcie sie nie wszystkie maja racje kazda z nas jest inna i wyjatkowa a ze inne tak nie maja czy nie mialy nie znaczy ze ty nie mozesz byc ta zadkoscia i czuc od poczatku :*:*:*:* wszystko jest mozliwe :*:* wierze w was ze wam sie uda :):) i wierze ze wasza nastepna @ sie nie pojawi i kazda pokoleji bedzie sie chwalic tak cudowna nowina :*:* to jest moje sloneczko ja tez sie balam ze nigdy nie bede mogla zostac mama balam sie probowac starac plakalam ale sie przelamalam.... balam dlaczego....od 18roku zycia zmagam sie z torbielami ktore sie nawracaj :(:(:( juz prawie lerzalam 3razy na operacyjnej ale dzieki BOGUUU zwalczyli kroplowkami zastrzykami itp. chodze regularnie do gin. na cytologie itp. ogolnie jest wszystko w pozadku ale strach przez te torbiele zostaje tym brdziej jak ci lekarz mowi ze boi sie ciebie operowac bo niechce usowac ci jajnikow :( wazne zeby teraz bylo wszytsko dobrze i zeby ciaza przebiegala pomyslnie :) jestescie wspaniale i bedziecie wspanialymi mamami :*:*:* trzymam za was wszytskie kciuki i modle sie zeby kazdy nastepny cykl byl waszym szczesciem i ze niedlugo wzruszycie mnie ta wspaniala wiadomoscia :* wtedy bede szczesliwa :*:* buziaki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
Witam :) Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Chciałabym dołączyć. Za tydzień pierwsza próba. Mam 24 lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Witaj efa24 oczywiscie ciesze sie ze chcesz dolaczyc :) zycze powodzenia :) a tak apropo 1proba staran czy 1 proba testowania :):D??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik_uk
Witam :) Ja tez bym chciala dolaczyc :) Moge??? :) My sie staramy 2 cykl jak narazie nic nie wiadomo bo dopiero skonczyla mi sie ovu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witam nowe dziewczyny :) Wika co u Ciebie? Jak samopoczucie? :) Ja bylam wczoraj u gina i mi powiedziala, ze mam tylko jeden wiekszy pecherzyk, i ze ogolnie nie jest zadowolona z tego cyklu. Jak na taka dawke CLO jaka bralam powinno byc duzo lepiej... I w dodatku przez ten lek nie mam sluzu plodnego... Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
witaj monik_uk :) zycze powodzenia :*:) hejkaaa To jest moje światełko :*:*:* kurzcze to lipa... no zobaczymy co bedzie z tym cyklem... mam nadzieje ze bedzie wszytsko dobrze.. :* a o sluzie powiedzialas gin.?? co powiedziala? u mnie jakos leci... troche dochodze do siebie ale ogolnie jestem zalamana i zbita... dwa dni temu stracilam dzidzie :(:( mialam isc za 3dni do lekarza.....:(:( dwa dni temu wstalam rano jakas przestraszonai juz wiedzialam ze jest cos nie tak po paru minutach dostalam slinych boli podbrzusza.... naprawde silnych... i zaczelam odrazu krwawic :(:(:(:( caly dzien i noc przeryczalam.... :( dlatego teraz nic nie pisalam musialam troche dojsc do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Wika strasznie mi przykro... :( Czyli co, wczesne poronienie? test pokazal ciaze, ale pewnie sie nie utrzymala.... Eh wspolczuje :/ Kochana, ale nie przejmuj sie, widocznie cos bylo nie tak. Na pewno wkrotce zajdziesz w ciaze i donosisz zdrowe dzieciatko. A powiedzialas juz komus o ciazy? A tak swoja droga, to wybierz sie do lekarza! Powiedz, ze mialas taka sytuacje, i zapewne bedziesz musiala brac jakas luteine albo inny lek na wyzszy progesteron, bo jest odpowiedzialny za utrzymanie ciazy!! Ja o sluzie powiedzialam mojej gin, ale ona nie jest zbyt rozmowna, "pomemrała" cos pod nosem i powiedziala, ze moze przyjdzie jeszcze ten plodny... Nie wiem, czemu nie moge zaskoczyc, co jest kurde nie tak:( Trzymajmy sie. Buziaki kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
tak to wczesne poronienie :(:( wiem wiem wybiore sie do lekarza :)tym bardziej ze mam grupe Arh- i tak musze przynajmniej miesiac odczekac ze staraniami.... hmmm co do twojego lekarza ehhh to nie za mile troche... a tak ogolnie uwazasz ze jest ona wpozadku itp. nie lepiej moze poszukac innego?? ja musialam niestety 3razy zmieniac...ehhh szkoda gadac tak sie niby wszyscy znali.... moze i ona zla dawke tobie przepisala albo tobie lek nie odpowiada itp. no nie mam pojecia.... a co do ciazy nie nikomu nie mowilam oprocz mojemu facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
A to jaki wplyw ma Twoja grupa krwi na to, ze musisz czekac ze staraniami miesiac ?? Jezeli chodzi o mojego lekarza... tez juz zmienialam pare razy, w sumie ona pomogla mi wyleczyc sie z torbieli, ktore nabylam przez innego nierozsadnego lekarza... No i od tamtej pory jej zaufalam.. No zobaczymy co bedzie. Wczoraj jednak pojawil sie sluz plodny, dzis tez jest, ciekawa jestem ile bedzie trwal ten cykl. Odezwe sie po urlopie albo moze w trakcie jak czas pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5141240.html <--- chodzi o ta grupe krwi a dokladniej o konflikt serologiczny.... tu juz nie chodzi o grupe krwi matka ojciec tylko matki czyli ta ujemna ktora mam ja..... czyli tak jak w moim przypadku powinnam odczekac przynajmniej 1miesiac ze staraniami bo jezeli by nam sie udalo moglo by to spowodowac problemy z dzieckiem wtorne poronienie wczesny porod zle rozwiniecie sie plodu itp.... widze ze tez masz problemy z torbielami :(:(:/.... no zobaczymy moze bedzie wszytsko dobrze :* a co do sluzu itp. mam nadzieje ze staranka byly :D:D:D i zaowocuja kochana :D:):* milego urlopu duzooo wypoczynku i duzoooo przyjemnosci z mezaaaa :D:D:D:D ok to ja bede zagladac :) jak bedziesz miala czas... heheh to sie odzywaj :*:) buziaki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka88
Cześć :). Melduję, że zrobiłam test. Dwie grube krechy :). Beta również wskazuje na 4/5 tydzień :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHope
Gwiazdeczka gratulacje :* Wika przykro mi, że tym razem się nie udało. Nie łam się, wszystko sie poukłada ;) Wybaczcie , że nie zagladałam tutaj ale masa pracy i wgl xD ja sie nie mogę doczekac urlopu *.* Buziaki dla Was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika220989
Gwiazdeczka88 GRATULUJEEEE :*:*:*:* jak sie ciesze :*:*:* kiedy wybierasz sie do lekarza??? jak sie czujesz opowiadaj :):* AHOPE no w koncu :P:P:P hihih co u Ciebie starania juz zaczeliscie? to milego urlopu zycze :* a gdzies sie wybieracie znaczy gdzies dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki, sporo pracy ;) Ale teraz mam 4 dni wolnego to wreszcie odpocznę :D No ja na urlop jeszcze ponad miesiąc muszę poczekac :( 4 sierpnia jedziemy nad morze ;) Nieee , jeszcze sie nie zaczelismy starań...ale mam jakies dziwne schizy ;P Ale na pewno w tym cyklu nic się nie wykluje ;P Czekam na @ w lipcu i po niej idę do gina żeby potwierdził, ze juz możemy :D A u Ciebie jak tam?*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
czesc :) widze, ze powstal nowy , przyjemny topik :D ahope, tak samo jak ty zaczynamy sie z mezem starac w sierpniu :) poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
ups, post mi ucielo. gratuluje gwiazdeczka :) ale super...tez bym chciala zobaczyc pod koniec sierpnia dwie kreseczki :) dziewczyny, tez tak macie, ze wszedzie widzicie kobiety w ciazy..albo z wozkami?.. bo mnie co pare minut mija jakas pani w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
wika, przykro mi, ze tym razem tak to sie skonczylo..ale nie martw sie, na pewno nastepnym razem wszystko pojdzie wedlug "planu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 'gościóweczka" :) Nooo to fajnie, że nie jestem sama z tym czekaniem do sierpnia ;) Mi to strasznie ten czas ucieka...jeszcze nie tak dawno był styczeń...a tu już sie czerwiec kończy ;) Gościóweczko, opowiedz coś o sobie ;) I dlaczego też postanowiliście w sierpniu zacząc staranka?;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej Dziewczeta :) Mialam naisac po urlopie, a teraz tylko czytac, ale widze takie newsy, ze nie wytrzymam :D Gwiazdeczka gratulacje !! To sie nazywa szczescie!! :) Witam tez Goscioweczke :) Wika, to ja nie wiedzialam, ze majac podloze do konfliktu serologicznego trzeba po poronieniu czekac ze staraniami. Wez nie strasz, bo ja i maz tez chyba mamy, ja mam chyba rh-, a maz rh-. Ale to jeszcze bedziemy musieli sprawdzic, bo nawet nie wiem jaka mam grupe krwi... A staranka owszem byly, no i beda, ale owulacja raczej juz za mna. Jakos nie mam dobrych przeczuc...:( Ale nie wazne, ciesze sie z urlopu. A jesli o moje torbiele chodzi, u mnie to bylo jednorazowo, bo przez kilka miesiecy lekarz dal mi leki za wczesnie i blokowaly owulacje. I porobily sie torbiele. Ale dostalam leki i znieknelo. A widze, ze u Ciebie to niestety duuuzo powazniejszy problem :/ Eh, wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Maz ma rh+ mialo byc :) Sorry, ze pisze tak chaotycznie, ale pisze na kolanie :P Pozdrawiam Wassss :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
milo, ze mnie cieplutko przyjmujecie do swojego grona :) hope, nie tylko Tobie ucieka czas..ja nie moge uwierzyc, ze juz mamy koniec czerwca- nawet na to pogoda nie wskazuje... ;) robilam pod koniec kwietnia szczepionki..poniewaz juz dawno minelo 10 lat odkad ostatni raz sie szczepilam..wiec postanowilam to nadrobic. I dostalam zakaz zachodzenia w ciaze od pani ginekolog przez trzy miesiace. Wiec wydaje mi sie, ze w sierpniu mozemy "sprobowac" ;) to jest moje swiatelko, ja tez nie wiedzialam jaka mam grupe krwi..dopoki nie zaszlam w pierwsza ciaze ;) na szczescie mam rh+ :) Mozesz isc do lab. i sprawdzic jakie macie grupy krwi..przynajmniej bedziesz wiedziala :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) "To moje światełko" i jak Ci mija urlop? Spokojnie, wreszcie się uda ;) Ja wiedziałam ze mam grupę 0Rh- ale potwierdziłam to dopiero jak byłam w szpitalu po poronieniu. Mąż na szczescie ma tą samą grupę co ja , wiec przynajmniej z tym 'konfliktem' będziemy miec spokój. Ale teraz sie zaczynam martwic, bo we wrzesniu maz bd musiał prawdopodobnie wyjechac na poł roku w delegację (możliwe ze co jakis czas na weekendy bd zjezdzał) i teraz zaczynam sie zastanawiac czy starac sie z kolejna ciążą...bo co jak po ostatnim poronieniu bd musiała ciagle leżec?(jest takie prawdopodobienstwo ;/) sama w domu nie bd mogla byc, wiec chyba rodzicow meza bd musiala mieszkac zeby ktos ciagle ze mna był ;/ Gwiazdeczka, to jeszcze troszeczke do sierpnia...zleci tak szybko ze nawet nie zobaczysz kiedy ;) Buziaki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×